Gönderen Konu: Saç ön çizgimi öne almak istiyorum  (Okunma sayısı 9888 defa)

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ön çizgimi öne almak istiyorum
« Yanıtla #61 : 05 Ekim 2019, 23:07:06 »
Cartel naptın hani ektirmedin mi daha ?

Hocam bütçemi denkleştireyim en kısa zamanda gidicem bu hafta bi saç analizine gidecem şahin hocaya bakalım ... inşallah güzel bi sonuç alırım ... hocanın bu saç olur ya da fazla beklentiye girme demesi şahin hocaya bir adım öne çıkarıyor ...
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 05 Ekim 2019, 23:08:00 »
saç yapısı kaliteli.
acil ekimlik durum yok.

bütçe 5 bin tl...
5 bin daha kenara at;
5 bin de kredi çek.

seneye sağlam bir ekim yaptır hocam.

Eyvallah abicim ilginiz için teşekkür ederim

bilmemnereye pirince gidip bulgurdan olmayın.

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 05 Ekim 2019, 23:08:31 »
Bana göre en mantıklı yorum bu, seneye kadar az daha dökülür, toptan halledersin.

teşekkür  ederim hocam yorumunuz için

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #64 : 05 Ekim 2019, 23:09:17 »
Hocam bütçemi denkleştireyim en kısa zamanda gidicem bu hafta bi saç analizine gidecem şahin hocaya bakalım ... inşallah güzel bi sonuç alırım ... hocanın bu saç olur ya da fazla beklentiye girme demesi şahin hocaya bir adım öne çıkarıyor ...

Hadi bakalım, görüşmeden sonra haber et..

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 05 Ekim 2019, 23:12:03 »
Hadi bakalım, görüşmeden sonra haber et..

Tamamdır Burakinho  ;) ...

Rizzrak

• Sr. Member
  • Sibel ulusan saç ekimi
« Yanıtla #66 : 13 Ekim 2019, 17:57:21 »
Çok iyi bir donör var, açık alanda çok fazla değil, rahatlıkla güzel sonuç çıkacaktır, hatta saçının yapısı bence çok sağlıklı, sitedeki en güzel sonuçlardan birisi olacaktır(ekilecek alanda az olduğu için) hayırlısı olsun şimdiden, ekim yerine de iyi karar vermişsin. Güncel bir başlık ta herkes seni takip etmek ister.
  • Ekim Merkezi ismi Medicalhair

Kazım

• Full Member
« Yanıtla #67 : 03 Aralık 2019, 16:12:16 »
bence ektirme hem kendi saçların kadar sık olmayacak(kime ektirirsen ektir)hem saçların çok güzel hiç gerek yok. Her yaşın bir güzelliği var yaş aldıkça saç çizgisi geriye doğru gidebiliyor. Bu saça kimse kel yada seyrek demez. Ektirirsen ortalamanın üstünde bir sonuç alırsın donörünün kalitesi güzel çünkü ama İnan böyle daha iyi be. Bir de çizgiyi fazla ileri alırlar falan şimdi.

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 03 Aralık 2019, 19:08:01 »
bence ektirme hem kendi saçların kadar sık olmayacak(kime ektirirsen ektir)hem saçların çok güzel hiç gerek yok. Her yaşın bir güzelliği var yaş aldıkça saç çizgisi geriye doğru gidebiliyor. Bu saça kimse kel yada seyrek demez. Ektirirsen ortalamanın üstünde bir sonuç alırsın donörünün kalitesi güzel çünkü ama İnan böyle daha iyi be. Bir de çizgiyi fazla ileri alırlar falan şimdi.

Cevabınız için teşekkür ederim hocam ... Benim niyetim ön hattım biraz kayboldu ve bir parmak kadar sizinde değindiğiniz gibi ön saç çizgimi ileri almak,saç tellerim çok kalın ön hatta saçım şekil almıyor iyi bir ön çizgi ile dağınık ön hattı toplayıp geniş alnımı da yüze orantılı bi şekilde daraltmak niyetim .. :)
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2019, 06:44:08 Gönderen: Cartel21🙂 »

cbu12345

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 18 Aralık 2019, 05:45:50 »
yaptır o kadar kök var arkanda sıkı bir ekimle güzel olur ayrıca saçın çok geriye gitmiş olabildiğince öne aldır insanın yüzünü gösteren saç çizgisidir seni anlıyorum alnında geniş ne kadar geride olursa yüzün o kadar bozulur. sakın geriden saçma sapan v yuvarlak çizgi çizenlere gitme kaşını kaldırınca doğal saç çizgin nerdeyse oraya ektir en doğal gorunutu öyle cıkar sonra tekrar saç ektirirsin memnun kalmazsın.

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 18 Aralık 2019, 13:15:46 »
yaptır o kadar kök var arkanda sıkı bir ekimle güzel olur ayrıca saçın çok geriye gitmiş olabildiğince öne aldır insanın yüzünü gösteren saç çizgisidir seni anlıyorum alnında geniş ne kadar geride olursa yüzün o kadar bozulur. sakın geriden saçma sapan v yuvarlak çizgi çizenlere gitme kaşını kaldırınca doğal saç çizgin nerdeyse oraya ektir en doğal gorunutu öyle cıkar sonra tekrar saç ektirirsin memnun kalmazsın.

Eyvallah hocam dediğiniz gibi ön saç çizginiz yoksa geriler çayır gibi olsun o yüzün altın oranı belli olmuyor olabildiğince öne aldırmak istiyorum ensem o kadar sık ki nerdeyse tekli greftim yok denecek kadar az saç teli kalınlığım 0.70 ~ 0.80 arası hemde dalgalı nasipse dhi yöntemini düşünüyorum bazı sebeplerden dolayı saç için biriktirdiğim para yalan oldu  :( .... nasipse yaza doğru gitmeyi düşünüyorum ekime ilginiz için teşekkür ederim Allah razı olsun.

Kardanadam

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #71 : 13 Ocak 2020, 13:15:56 »
2000-2500 greft ile çözülür ama ekim kanalları sık ve açılarını doğru yapabilecek bir klinik tercih et emeğin boşa gitmesin. 1 araba parası isteyen klinikte var çerez parasına saç eken de var. Forumu araştırırsan her hocanın ön çizgi dizaynı aynı depil forumu kurcalayıp bütçen doğrultusunda güzel bir ön bölge ekimi yapılabilir. F/P olarak benim favorim Serkan Aygın.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #72 : 13 Ocak 2020, 13:28:46 »
Birader aralara sakın girdirme ekim için, sadece ön çizgine 1 veya 1,5 cm yeterli. Aralara girdiklerinde eski saçlar zarar görüyor. Sloocer ın çizdiği çizgi yeterli sana. Şahin Çelik veya Serkan Aygınlık bu ekim.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 23 Ocak 2020, 21:16:06 »
Birader aralara sakın girdirme ekim için, sadece ön çizgine 1 veya 1,5 cm yeterli. Aralara girdiklerinde eski saçlar zarar görüyor. Sloocer ın çizdiği çizgi yeterli sana. Şahin Çelik veya Serkan Aygınlık bu ekim.

+1... bu yorum  işini görür inşallah

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 23 Ocak 2020, 21:39:58 »
Ekim yaptırmasan biraz beklesende olur ama yaptırıcaksan çizgiyi sakın öne alma saçın sert papaz gibi çok önde olursa kötü olur

Bu kafaya kim ekse başarılı olur zaten

Bana kalırsa 2/3 sene daha bekle
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram