Gönderen Konu: 4000 Greft Bursa Dr.Ali Tuncer  (Okunma sayısı 82329 defa)

ax

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 4000 Greft Bursa Dr.Ali Tuncer
« Yanıtla #391 : 04 Ağustos 2020, 23:28:26 »
Yaşın etkisini merak ettiğim için sormuştum.Sizin dökülme tipi saç ekimi için çok uygunmuş.kaliteli saçlarınız varmış ve kısmi dökülme yaşamışsınız.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #392 : 04 Ağustos 2020, 23:42:38 »
Yaşın etkisini merak ettiğim için sormuştum.Sizin dökülme tipi saç ekimi için çok uygunmuş.kaliteli saçlarınız varmış ve kısmi dökülme yaşamışsınız.
Açıklığın ortalara gelmeden şakaklara doğru olması avantaj getiriyor😉
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Selim34

• Full Member
    • Ekim Sürecim
« Yanıtla #393 : 05 Ağustos 2020, 09:51:53 »
Düşünüyorum da saç ekimi için daha ne kadar başarılı olabilirdi bu ekim. Bana göre başarı oranı %85-90 diyebilirim. Çıkış oranı olarak başarısı tartışılmaz bir tek olumsuzluklar saç yönleri ve ön çizgide ki şakaklar. Zaten bunu da KaiserSS Hocam kendisi bahsediyor. Bir çok kişiye sonucun böyle olacağını teklf etseler düşünmeden kabul eder. Saç ekimin beklentilerinin insanların yüksek tutması da sanırım insanların ters ışıkta fotoğraf paylaşmasından kaynaklanıyor. İnsanları yanıltmadan objektif durumu paylaşsalar belki de bizim gibi çok araştırmayan insanlar da daha iyi fikir sahibi olabilirlerdi. Hatta Kaiser Hocam istese o saç yoğunluğunu çok rahatlıkla gizleyebilirdi. Normal hayatta da zaten insanların bunu farketmesi çok zordur.

Ekime cevap veren max saç yoğunluğu anne saçının %40 altı..
İyi dedgimiz bir ekimde ise fire min%15-20...
Yani kendi saçınızın %50 si kadar yapar yoğunluk. Üstelik sıralı (birbirine paralel ekilen bir %50) , asimetrik olmadığı İçin bazı açılardan herzaman seyrek görülür.
Peki %50 ile nasıl bu kadar kapatıcılık sağlıyoruz? Sağlıklı saç zaten insan gözünün ayırtedebşlecegi maximum yoğunluğun %20 si kadar fazla.. + birde ekim alanında kullanılan multigreftler sayesinde iyi sonuçlar gelebiliyor.
kaiser in ekimine gelince firesi az başarılı bir ekim en büyük avantajı ise yaşı ve açıklık tipi.. bide donör kalitesi.. bu ekim için seyrek kalmış diyen biri asla Ekim olayına girmemeli ..

Vala kusura bakmayın da görünen bir gerçekle zıtlaşmaya uğraşıyorsunuz. Bu sonuç güzel bir sonuç ancak "mükemmel", "daha iyisi olamazdı" yorumlarınız falan hikaye.. Bu sonuçla iyi bir ekim merkezine gitseniz fotoda sarı ile çizdiğim alana en az 1000-1500 greftlik bir sıkılaştırma ekimi daha yaparlar.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #394 : 05 Ağustos 2020, 10:08:44 »
Vala kusura bakmayın da görünen bir gerçekle zıtlaşmaya uğraşıyorsunuz. Bu sonuç güzel bir sonuç ancak "mükemmel", "daha iyisi olamazdı" yorumlarınız falan hikaye.. Bu sonuçla iyi bir ekim merkezine gitseniz fotoda sarı ile çizdiğim alana en az 1000-1500 greftlik bir sıkılaştırma ekimi daha yaparlar.
Selim kardeşim, bilimsel veya bilişsel bir durum yok ortada, o alana 1000 1500 daha ekilseydi mevcut saçlara zarar verebilme ihtimali var, sadece ön çizgiye yakın alana dağıtılsa yinede görüntüyü bozar, başarıdan kasıt orjinale en yakın oranlar konuşuldu yorumlarda, ilk hali gibi olamayacağı gibi.
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #395 : 05 Ağustos 2020, 11:06:01 »
Selim kardeşim, bilimsel veya bilişsel bir durum yok ortada, o alana 1000 1500 daha ekilseydi mevcut saçlara zarar verebilme ihtimali var, sadece ön çizgiye yakın alana dağıtılsa yinede görüntüyü bozar, başarıdan kasıt orjinale en yakın oranlar konuşuldu yorumlarda, ilk hali gibi olamayacağı gibi.

abi aynı ışıkta aynı fotoyu tekrar çekte karşılaştırma yapalım  ;D

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #396 : 05 Ağustos 2020, 12:35:20 »
Son durum..
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

kenanmed

• Full Member
« Yanıtla #397 : 05 Ağustos 2020, 12:45:04 »
Maşallah iyice oturmuş , güle güle tarayın :)

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #398 : 05 Ağustos 2020, 12:59:58 »
tartışmaya son noktayı koyar bence bu resim :D

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #399 : 05 Ağustos 2020, 13:18:30 »
Kaiser ekilen greft sayısına göre gayet az fire ile başarılı bir sonuç aldığın tartışılmaz...daha iyisi olabilirmiydi elbette nasıl olabilirdi bir tık daha yüksek greft çalışılabilrdi ama kesinlikle bu ekim hakkını vermiş ekilen greft sayısı sana yeterli gelmiş diyebilriz hayırlı olsun ikinci bir sıkılaştırma ile ön çizgi 4 cm derinlik düzeyinde 1000 greft ve temple köşe birleşim düşüklüğünü aldırdığına bomba saçlara tarak girmez diye düşünüyorum insan hep daha iyisini istiyor :D |-nazarboncugu-|
« Son Düzenleme: 05 Ağustos 2020, 13:28:35 Gönderen: LaTenT »

Keloks

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #400 : 05 Ağustos 2020, 13:25:41 »
👌👌

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #401 : 05 Ağustos 2020, 13:34:15 »
Herzaman biraz daha iyisi vardır ve her ekim için geçerli bir şey daha var bilinmesi gereken “2 ekim 1 ekimden iyidir”..
Kaiser in ekim sonucu çok iyi. Ama kendi sağlıklı saç ile kıyas yaparsanız herzaman ekim yapılacak 1000 greft daha boşluk bulabilirsiniz..
Önemli olan saç ekiminden beklentiniz. Bu ekime bakıp “seyrek olmuş , daha iyi bir sonuç olmalı idi “ diye düşünürseniz ekim işine hiç bulaşmayın...

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #402 : 05 Ağustos 2020, 13:34:56 »
Kaiser ekilen greft sayısına göre gayet az fire ile başarılı bir sonuç aldığın tartışılmaz...daha iyisi olabilirmiydi elbette nasıl olabilirdi bir tık daha yüksek greft çalışılabilrdi ama kesinlikle bu ekim hakkını vermiş ekilen greft sayısı sana yeterli gelmiş diyebilriz hayırlı olsun ikinci bir sıkılaştırma ile ön çizgi 4 cm derinlik düzeyinde 1000 greft ve temple köşe birleşim düşüklüğünü aldırdığına bomba saçlara tarak girmez diye düşünüyorum insan hep daha iyisini istiyor :D |-nazarboncugu-|
Eyvallah buna şükür, bu yaştan sonra tekrar tekrar gerek duymam😉Sıra botoksta kısmetse fark oluşur diye düşünüyorum.
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #403 : 05 Ağustos 2020, 13:55:42 »
Eyvallah buna şükür, bu yaştan sonra tekrar tekrar gerek duymam😉Sıra botoksta kısmetse fark oluşur diye düşünüyorum.
ihtiyacın yok ben keyfiye olarak belirttim botoks geçici facelift yaptırmayı düşünmüyormusun kas bağlama ömür boyu kalıcıdır bi araştır istersen 40 dan sonra kendime bakacam diyorsun ha  ;D

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #404 : 05 Ağustos 2020, 14:42:17 »
ihtiyacın yok ben keyfiye olarak belirttim botoks geçici facelift yaptırmayı düşünmüyormusun kas bağlama ömür boyu kalıcıdır bi araştır istersen 40 dan sonra kendime bakacam diyorsun ha  ;D
Araştıralım bi, naapalım 44 den sonra zaman azalıyor, kendime vakit ve nakit ayırmalıyım😉🤣
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

Facebook Twitter Instagram