Gönderen Konu: 8.3.2019 3000 greft ilhan serdaroğlu  (Okunma sayısı 5530 defa)

kaperezza

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 8.3.2019 3000 greft ilhan serdaroğlu
« Yanıtla #30 : 23 Ağustos 2019, 12:43:44 »
Hocam yaş kaç bilmiyorum ama kanaatimce saçı boyamayın. Beyaz ayrı bi hava katıyor kafa yapınız da güzel.

Diğer taraftan ön bölge hariç seyrek ekim gibi gördüm ben ön kısımlar fena değil gibi zaten ama İlhan beyin de dediği gibi biraz daha beklemek lazım orta kısımlar belki biraz daha canlanır

ac48

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #31 : 23 Ağustos 2019, 14:21:20 »
Hocam yaş kaç bilmiyorum ama kanaatimce saçı boyamayın. Beyaz ayrı bi hava katıyor kafa yapınız da güzel.

Diğer taraftan ön bölge hariç seyrek ekim gibi gördüm ben ön kısımlar fena değil gibi zaten ama İlhan beyin de dediği gibi biraz daha beklemek lazım orta kısımlar belki biraz daha canlanır
boyamamı dr. istedi görmesi açısından,beyazla derdim yok,uzayanlar canlanan orijinal saçlar,tedavi kesilince dökülürmüş onlar.
 ekilenlerde ise (bugün 168.gün) milim uzama yok,nokta gibiler,bundan sonra hareket olur mu? onu soruyorum.

ac48

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #32 : 12 Eylül 2019, 15:12:45 »
 188. gün 7. aya gireli 5 gün oldu,ekilenlerde hiçbir hareket yok,ekilen kökler canlı mı, ölü mü fikrim yok. ölü olsalar dökülmezler miydi?

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 12 Eylül 2019, 15:26:30 »
moral bozmak istemem fakat dürüst olmak gerekirse ekim olumsuz sonuçlanmış. 2-3 ay içerisinde bir miktar kalınlaşma hacimlenme beklenecek olsada ne kadar yüz güldürür ayrı konu. inş. şaşırtıcı olarak bir atak gerçekleşir ve yüz güldüren sonuç verir.

Bal Porsuğu

• Hero Member
« Yanıtla #34 : 12 Eylül 2019, 17:16:17 »
bende moral bozmak istemem  olumsuz bir ekim olmuş maalesef  bakalım ileri ki aylar belki daha güzel bir görüntü olur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 12 Eylül 2019, 17:30:37 »
Ekim süreciniz 7 ay için zayıf 12 ay da biraz saha gelişir ama sizi tatmin edicek gibi görünmüyor maalesef hocam.
Global Moderator

ac48

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #36 : 13 Eylül 2019, 13:25:10 »
moral bozmak istemem fakat dürüst olmak gerekirse ekim olumsuz sonuçlanmış. 2-3 ay içerisinde bir miktar kalınlaşma hacimlenme beklenecek olsada ne kadar yüz güldürür ayrı konu. inş. şaşırtıcı olarak bir atak gerçekleşir ve yüz güldüren sonuç verir.
inşallah ama benim de umudum yok pek atak yapacağından

ac48

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #37 : 13 Eylül 2019, 13:26:30 »
bende moral bozmak istemem  olumsuz bir ekim olmuş maalesef  bakalım ileri ki aylar belki daha güzel bir görüntü olur.
sağol inşallah

ac48

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #38 : 13 Eylül 2019, 13:46:45 »
Ekim süreciniz 7 ay için zayıf 12 ay da biraz saha gelişir ama sizi tatmin edicek gibi görünmüyor maalesef hocam.
hintell kardeşim,keşke karar vermeden önce bu forumu iyice inceleseydim ama ne vaktim ne de sabrım vardı,eve yakın olduğu için asmed'in adresini almıştım,sonra bir kanalda konuşmasını (i.serdaroğlu'nun) izleyince aniden buraya gidip randevu aldım.
  sen bu forumdaki sayısız ekimi takip ediyorsun, bu greftler ölü olsalar 6 ay içinde dökülmezler miydi?
 eğer canlı iseler 7. 8. aydan sonra harekete geçen bir örnek var mı?
 neyse fazla bir umudum yok ama dr.'a da aynı şeyleri söyledim, 'ist.a dönünce gel bir değerlendirelim' dedi, bakalım ne diyecek?

lazibore8

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 13 Eylül 2019, 13:57:36 »
Geçen YouTube da gezinirken yıkama videolarına denk geldim hocanın, koca doktor tabiki haddim değil eleştirmek ama ilk yıkamayı bayağı sert yaptığını gördüm. Fön falan tuttu kafaya. Bilmiyorum size de öyle mi yaptı? Tabiki bizden iyi biliyordur ama garibime gitti

ac48

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #40 : 13 Eylül 2019, 14:30:05 »
Geçen YouTube da gezinirken yıkama videolarına denk geldim hocanın, koca doktor tabiki haddim değil eleştirmek ama ilk yıkamayı bayağı sert yaptığını gördüm. Fön falan tuttu kafaya. Bilmiyorum size de öyle mi yaptı? Tabiki bizden iyi biliyordur ama garibime gitti
yıkamayı hemşire kız yapmıştı,sert değildi:), havlu zarar vermesin diye fön tavsiye ediyorlar.
aslında 4. aya girene kadar hiç bir sorun yoktu, ondan sonra sivilceler başladı,dr. 'patlat temizle,bir şey olmaz,saçlar çıkacak o yüzden oluyor öyle!' demişti.
  ama 7. aya girdik saçtan çok sivilce çıktı, bakalım ne olacak..

lazibore8

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 13 Eylül 2019, 14:35:13 »
yıkamayı hemşire kız yapmıştı,sert değildi:), havlu zarar vermesin diye fön tavsiye ediyorlar.
aslında 4. aya girene kadar hiç bir sorun yoktu, ondan sonra sivilceler başladı,dr. 'patlat temizle,bir şey olmaz,saçlar çıkacak o yüzden oluyor öyle!' demişti.
  ama 7. aya girdik saçtan çok sivilce çıktı, bakalım ne olacak..
Abi ne kadar dikkat etsekte biraz da şans bu iş. İnşallah daha da hacimlenir. Olmadı 2. Bir ekim yaptırırsın artık

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 13 Eylül 2019, 16:05:47 »
hintell kardeşim,keşke karar vermeden önce bu forumu iyice inceleseydim ama ne vaktim ne de sabrım vardı,eve yakın olduğu için asmed'in adresini almıştım,sonra bir kanalda konuşmasını (i.serdaroğlu'nun) izleyince aniden buraya gidip randevu aldım.
  sen bu forumdaki sayısız ekimi takip ediyorsun, bu greftler ölü olsalar 6 ay içinde dökülmezler miydi?
 eğer canlı iseler 7. 8. aydan sonra harekete geçen bir örnek var mı?
 neyse fazla bir umudum yok ama dr.'a da aynı şeyleri söyledim, 'ist.a dönünce gel bir değerlendirelim' dedi, bakalım ne diyecek?

ilhan hoca nın hakkını yemek istemem başarılı bir hocamız sizin ekim tabi olumsuza doğru ilerliyor   çok tatmin etmez sizi süreç sonunda  moralinizi bozmak istemem ama fazla beklentiniz olmasın bir kaç tık daha gelişir diye düşünüyorum sadece  ilhan hoca gereken revizyonu yapar süreç sonunda  siz isterseniz

moralinizi bozmayın her şeyin çözümü vardır hocam.
Global Moderator

YunuSedaT

• Hero Member
« Yanıtla #43 : 13 Eylül 2019, 22:12:01 »
Abi nasılsın resimleri yakınlaştıra yakınlaştıra baktım tekrar 3bin greftmiş  kafaya dağıtılmış tamam ama seyrek girilmiş sanki boş olan kısım deri altından büyük sivilce çıkan kısım sanırım antibiyotik kullanmama sebeb olan oradada saç çıksaydı yine tatmin ederdi diye düşünüyorum

ac48

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #44 : 14 Eylül 2019, 20:14:36 »
Abi nasılsın resimleri yakınlaştıra yakınlaştıra baktım tekrar 3bin greftmiş  kafaya dağıtılmış tamam ama seyrek girilmiş sanki boş olan kısım deri altından büyük sivilce çıkan kısım sanırım antibiyotik kullanmama sebeb olan oradada saç çıksaydı yine tatmin ederdi diye düşünüyorum
sağol iyiyim,seyrek uzamış saçlar orijinal canlanan saçlar,ekilenler ilk günkü gibi duruyor,resimde çoğu görünmüyor,aynada görüyorum fırça gibi elime geliyorlar,
 bir iki aya ya dökülürler ya da bazıları uzar inşallah..
   senin ekimden önceki haline bakınca,sonuç gayet iyi görünüyor,güle güle tara..

Facebook Twitter Instagram