Gönderen Konu: Dr.Emrah çinik medicalpark  (Okunma sayısı 22958 defa)

Muhammet2015

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr.Emrah çinik medicalpark
« Yanıtla #15 : 24 Eylül 2016, 22:28:41 »
sonuçlarınızın gönlünüzce olması dileğiyle. emrah hoca hem dhi hemde fue yapıyor diye biliyorum. hoca 3000 greft için ne kadar ücret alıyor ve siz hangi yöntemi yaptırdınız?
İnşallah güzel olur sonuçlarım😊 Ben slit yaptırdım 3500 tl 12 taksit yaptırdım, dhi 5500 demişti ben tercih etmedim

supersonic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 24 Eylül 2016, 22:55:21 »
sonuçlarınızın gönlünüzce olması dileğiyle. emrah hoca hem dhi hemde fue yapıyor diye biliyorum. hoca 3000 greft için ne kadar ücret alıyor ve siz hangi yöntemi yaptırdınız?
İnşallah güzel olur sonuçlarım😊 Ben slit yaptırdım 3500 tl 12 taksit yaptırdım, dhi 5500 demişti ben tercih etmedim

cevabınız için teşekkürler :D fiyat ve taksit olayına sevindim. Sibel ulusana ekim yaptırmayı düşünüyordum ancak standart 3500 greft ekiyor. o kadar saçı alacak açık alanım yok. 3 yere daha danıştım 2000 greft ile 3000 greft arasında sayı verildi 3000 greft diyen hoca arkadaki yoğunluğu yakalayamazsan saç ektirmenin anlamı yok mecbur sık ekim gerekiyor dediler neyse bulandırmayayım konuyu sizin ekimi görünce Emrah hocaya danışmayı kafaya koydum. sonuçlarının güzel olması dileğiyle

Muhammet2015

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 24 Eylül 2016, 23:16:18 »

cevabınız için teşekkürler :D fiyat ve taksit olayına sevindim. Sibel ulusana ekim yaptırmayı düşünüyordum ancak standart 3500 greft ekiyor. o kadar saçı alacak açık alanım yok. 3 yere daha danıştım 2000 greft ile 3000 greft arasında sayı verildi 3000 greft diyen hoca arkadaki yoğunluğu yakalayamazsan saç ektirmenin anlamı yok mecbur sık ekim gerekiyor dediler neyse bulandırmayayım konuyu sizin ekimi görünce Emrah hocaya danışmayı kafaya koydum. sonuçlarının güzel olması dileğiyle
Gerçekten saç ekiminde doktor seçimi çok stresli ve zor , seçenek çok kafa karışiyor ister istemez, ama ne olursa olsun mutlaka gidip doktora muayane olun ameliyat öncesinde daha sonra karar verin, internet ortamı iyice kafa karıştırıyor zaten😊

Zülfikar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 25 Eylül 2016, 13:41:48 »
Taksit olayı bana iyi geldi, fiyatıda hesaplı , emrah hocayla görüşmeye gideceğim

ibrahim.sara

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 25 Eylül 2016, 22:51:21 »
Sabit fiyat mi herkes icin 3500 tl mi oluyor? Yoksa greft sayisina göre değişiyor mu fiyat?

Muhammet2015

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 27 Eylül 2016, 00:54:52 »
Sabit fiyat mi herkes icin 3500 tl mi oluyor? Yoksa greft sayisina göre değişiyor mu fiyat?
Sabit  fiyat demişti bana greft sayısına göre konuşmamıştık..

Zülfikar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 01 Ekim 2016, 21:48:02 »
Ameliyat öncesi olan görüşmede ücret almışmıydı senden

Muhammet2015

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 02 Ekim 2016, 21:14:17 »
Ameliyat öncesi olan görüşmede ücret almışmıydı senden
Yok almadılar benden zaten tavsiyem şu olacak mutlaka bır ıkı doktorla on görüşme yapın, ama doktorla yapın çünkü bazı kliniklerde sekreter yada hemşireyle görüşüyorsun doktorla görüşmüyorsun onlarda sadece satış amaçlı olduğu işin doğru bilgi vermiyor, kesinlikle görüşmeyi doktorla yapın, hatta bir iki alternatif klinik ve doktorla görüşün

Zülfikar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 03 Ekim 2016, 23:34:19 »
Peki prp yaptırıyormusun saçlarına yada ek bir tedavi alıyor musun

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 04 Ekim 2016, 00:53:06 »
Açıklığımız aynı ekim adetide nerdeyse aynı. Ben 42. Günümdeyim. Saçlarınız çok güzel olacak maşallah , biraz sabır. Saç ekimi bence en başarılı ön bölgelerde oluyor.verteks ve etrafı alanında çok başarılı olmuyor malesef.

Muhammet2015

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 05 Ekim 2016, 02:34:56 »
Açıklığımız aynı ekim adetide nerdeyse aynı. Ben 42. Günümdeyim. Saçlarınız çok güzel olacak maşallah , biraz sabır. Saç ekimi bence en başarılı ön bölgelerde oluyor.verteks ve etrafı alanında çok başarılı olmuyor malesef.
Sanada hayırlı olsun bencede tepe kısmı çok basarılı olmuyor inşallah sonuçlarımız iyi olur :)

Atakan Demir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 05 Ekim 2016, 08:03:17 »
Hayirli  olsun  guzel  gorunuyor.  Dokdur hangi  ilaclari  onerdi? Ve siz  hangi  ilaclari  kullaniyorsunuz?

Muhammet2015

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 05 Ekim 2016, 11:56:59 »
Hayirli  olsun  guzel  gorunuyor.  Dokdur hangi  ilaclari  onerdi? Ve siz  hangi  ilaclari  kullaniyorsunuz?
Perfectil tablet 1 adet
Biotin tablet 1 adet
Proscar tablet çeyrek
Revigen sampuan
Ketoral sampuan(haftada bir)

Birde 1.ay prp yapıldı daha sonrada 2 ayda bir prp yapılacak

Superman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 07 Ekim 2016, 22:57:54 »
Gayet güzel olmuş geçmiş olsun  :)

Muhammet2015

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 14 Ekim 2016, 08:26:25 »
Peki prp yaptırıyormusun saçlarına yada ek bir tedavi alıyor musun
Yaptırıyorum, aslında prp konusunda kafam hala net değil acaba işe yarayacak mı bende ikilemdeyim😊

Facebook Twitter Instagram