Gönderen Konu: Ankara HLC ve Zekeriya KUL arasında kararsızım  (Okunma sayısı 3968 defa)

Antimax

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ankara HLC ve Zekeriya KUL arasında kararsızım
« : 15 Ağustos 2016, 13:16:33 »
Merhaba arkadaslar, foruma yeni üyeyim, hayirli olsun.

24 yasindayim. Klasik androjenik saç dökülmem var ve ekim düşünüyorum.

Arastırmalarım sonucunda HLC ve Zekeriya KUL arasında kararsızım. Başka önerilerinize de açıgım.

Zekeriya KUL un yardimcisi leyla hanim fotograflarimi görmek istedi, whatsapptan gönderdim, 3000 greft ön bölgeye ekim yapilacagini ve 1 yıl sonra tepe bölgesine ikinci bir operasyona daha ihtiyacım oldugunu söyledi. Medikal tedaviyi ekimden sonra konusuruz dedi

HLC de ise Özgür beyin yardimcisi ile bugun yuz yuze görüstüm. 9000 kadar donörümün oldugunu söyledi, 3500 ön bölgeye ekim yapmayi planladı, ayrica tepedeki saçlarımın medikal tedavi almadigim takdirde 5-10 seneye dökülüp kalmayacagini ve yaklasik 3000 greftlik ikinci bir operasyona ihtiyacim olacagini söyledi. Medikal tedavi alir isem tepedeki saçlarımın 15-20 sene dayanacagini söyledi. Bahsettigi medikal tedavi ise sürekli rogaine ve aralikli xpecia  kullanımı, finasteride ise ben yanaşmadım.

Sonuç olarak benzer şeyler söylediler ancak z.kul whatsapptan resimle yetinirken hlc nin yuzyuze gorusup muayene etti. Hlcye sempatim artti

Ancak hlcnin fiyati z. Kula göre yaklasik 2.5 kat daha fazla. Hlcnin yaptiklari isin kalitesi bu fiyat farkini hakedecek kadar iyi mi bilemedim

Özellikle forumun tecrubelileri basta olmak üzere herkesten görús bekliyorum, yardimci olmaniz dilegi ile saygilar

Katkisi olacaksa fotograflarimi ekliyorum

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ankara HLC ve Zekeriya KUL arasında kararsızım
« Yanıtla #1 : 15 Ağustos 2016, 14:00:52 »
9000 dønør alani bence gercekci degil eger øyle birsey olursa cok siritir bana fazla iyi gelmedi dønor alanin zekeriya kul guzel bi doktor hem hlc ye 2.5euro vercegime koray erdogana verrim

Antimax

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 15 Ağustos 2016, 14:27:28 »
Aydinclk sagol. 9000e 1500de sakal dahil. 7500+1500.

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 15 Ağustos 2016, 14:53:42 »
Hlc fiyat olarak daha pahalı, forumda zekariya kul ve hlc ekimleride var. Iki yerde türkiyenin en iyilerinden.

Antimax

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 15 Ağustos 2016, 16:26:43 »
Sertac93 sagol. Forumdaki ekimlerine baktım ancak benim saç tipime, dökülme şeklime göre hangi merkez veya alım teknigi faydali olur acaba?

volkarizma90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 15 Ağustos 2016, 16:43:29 »
ikiside senin saçı 10 numara yapar bence  bu yüzden devreye para meselesi giriyor onun kararını da sen vericen

Antimax

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 15 Ağustos 2016, 20:49:51 »
ikiside senin saçı 10 numara yapar bence  bu yüzden devreye para meselesi giriyor onun kararını da sen vericen

Ikisi de 10 numara yaparsa tabi kul u secerim :)

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Ağustos 2016, 12:59:02 »
seyrek görünen kısımler 3-4 yıl içinde dökülür
iki doktor arasında tercihini bütcene göre ayarlamalısın

Facebook Twitter Instagram