Gönderen Konu: Uraw mavi saç serumu  (Okunma sayısı 73201 defa)

heprotar

• Sr. Member
Ynt: Uraw mavi saç serumu
« Yanıtla #105 : 16 Şubat 2020, 16:38:34 »
minoxil 60 ml yüzde 5 spreyin içine 10 tane 5 mg proscar ezilerek içine atılır .iyice çalkalanıp bir kaç saat bekledikten sonra karışım kağıt filtreden geçirilir al sana en kral mavi serum.
yüzde 0.1 finasterid + yüzde 5 minoxil 60 ml topikal karışım.
iddia ediyorum yakın zamanda herkes bu karışımı kendi evde 2 dk hazırlayıp kullanmaya başlayacak ama gel gör ki bizim millet ağır ve yanlış yoldan öğrenir her şeyi.
topikal minox ve finans karışım yıllardan beri var hatta yabancı kaynaklarda bunlara dair bir sürü çalışma sonucu var.
300 kişi üzerinde yapılan 100 kişi üzerinde denenen vs bir sürü çalışma var.
çoğu olumlu fakat doz ayarlaması yapmak çok zor olduğu için ilaç firmaları bunu üretip satışını yapmaya cesaret edemiyorlar.
ama bizim millet cesaretli içindekileri bilmeden kullanmak onlara daha çok güven veriyor.
yalnız şuda var proscar içmektense bu solüsyonu hazırlayıp kullanmak daha mantıklı her halükarda içmekten daha güvenli.
dermaroller ile birlikte yapılırsa içmekten farkı olmaz ama çok saç çıkarır orası farklı mevzu.
yan etkilerini bilmeden bu dediğim karışımı kimse kullanmasın.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #106 : 16 Şubat 2020, 18:01:55 »
minoxil 60 ml yüzde 5 spreyin içine 10 tane 5 mg proscar ezilerek içine atılır .iyice çalkalanıp bir kaç saat bekledikten sonra karışım kağıt filtreden geçirilir al sana en kral mavi serum.
yüzde 0.1 finasterid + yüzde 5 minoxil 60 ml topikal karışım.
iddia ediyorum yakın zamanda herkes bu karışımı kendi evde 2 dk hazırlayıp kullanmaya başlayacak ama gel gör ki bizim millet ağır ve yanlış yoldan öğrenir her şeyi.
topikal minox ve finans karışım yıllardan beri var hatta yabancı kaynaklarda bunlara dair bir sürü çalışma sonucu var.
300 kişi üzerinde yapılan 100 kişi üzerinde denenen vs bir sürü çalışma var.
çoğu olumlu fakat doz ayarlaması yapmak çok zor olduğu için ilaç firmaları bunu üretip satışını yapmaya cesaret edemiyorlar.
ama bizim millet cesaretli içindekileri bilmeden kullanmak onlara daha çok güven veriyor.
yalnız şuda var proscar içmektense bu solüsyonu hazırlayıp kullanmak daha mantıklı her halükarda içmekten daha güvenli.
dermaroller ile birlikte yapılırsa içmekten farkı olmaz ama çok saç çıkarır orası farklı mevzu.
yan etkilerini bilmeden bu dediğim karışımı kimse kullanmasın.

Bahsettiğin olayı millet olarak biz 15 yıl önce zaten yapıyorduk.. spiro ile kremler hazırlar, şampuanlara Diana (doğumkontrolhapları) atardık...(ben yapmazdım ayrı)

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #107 : 16 Şubat 2020, 19:14:53 »
Bahsettiğin olayı millet olarak biz 15 yıl önce zaten yapıyorduk.. spiro ile kremler hazırlar, şampuanlara Diana (doğumkontrolhapları) atardık...(ben yapmazdım ayrı)

dostum biliyorum ama bu mavi serum olayi iyice bıkkınlık verdi millet anlasın artık diye yazıyorum.

mr_faruk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #108 : 16 Şubat 2020, 19:18:04 »
Kullanan arkadaşlara müjde hamile kalmayacaksınız:)

analiz sonucu tübitakta yapıldığına göre kesin doğrudur ağzım açık kaldı resmen.

ostwint

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #109 : 02 Mart 2020, 04:45:37 »

Bu dogum kontrol hapı cidden millet deniyor mu ya da işe yarıyor mu gerçekten

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #110 : 02 Mart 2020, 09:00:03 »
Bu dogum kontrol hapı cidden millet deniyor mu ya da işe yarıyor mu gerçekten

Evet DİANA markasını her kel bilirdi

adam36

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #111 : 02 Mart 2020, 21:24:32 »
kullandım hiç bir işe yaramıyor para tuzağı

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #112 : 02 Mart 2020, 21:29:40 »
kullandım hiç bir işe yaramıyor para tuzağı

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #113 : 02 Mart 2020, 21:33:38 »

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #114 : 02 Mart 2020, 21:35:29 »

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #115 : 02 Mart 2020, 21:37:20 »

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #116 : 02 Mart 2020, 21:38:56 »

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #117 : 02 Mart 2020, 21:40:56 »
Bugün sadece 20 dk Facebook da gezinmede gördüğüm reklam sayısı 16 . Nasıl bir reklam parası basıyorsunuz. Bu mavi serumu kaça malediyorsunuz? Gerçekten  içinde sadece cam sil mi var ?

Cassowary

• Sr. Member
« Yanıtla #118 : 03 Mart 2020, 08:27:33 »
Bugün sadece 20 dk Facebook da gezinmede gördüğüm reklam sayısı 16 . Nasıl bir reklam parası basıyorsunuz. Bu mavi serumu kaça malediyorsunuz? Gerçekten  içinde sadece cam sil mi var ?
Nasıl bir reklam parası basıyolar bilmiyorum ama;bu tarz reklamlar kişisel search algoritmasına göre beliriyor.
Yani demem şu dökülmeyi çok kafaya takmamaya çalış olacak olan illa ki olacak.)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #119 : 03 Mart 2020, 13:23:47 »

Sadece o değilki digitürk de nerdeyse bütün reklamlar uraw
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram