Gönderen Konu: Dutasterid kullanımı ile ilgili  (Okunma sayısı 14660 defa)

Lauri

• Hero Member
Ynt: Dutasterid kullanımı ile ilgili
« Yanıtla #45 : 06 Aralık 2020, 22:31:09 »
La kardeşim şurada yazılanları okudum, bi taraflarımla gülesim geldi yshu. Olm yazdıktan sonra hiç mi okumuyorsunuz ne yazdım ulan ben diye.

Arkadaşım Türklerin %25 inde jinekomasti olabiliyormuş da, ulan yazın kaç tane jinekomastisi olan erkek görüyorsun plajda? %25 ne la. :)

İkincisi de, arkadaşının memesi kertenkele kuyruğu gibi olduğunu iddia eden arkadaşa. Jinekomasti ameliystında meme dokusunun tamamı çıkarılır. Kadınların kanser sebebiyle aldırdıkları gibi düşünün. Tabi düzgün ameliyst sonrası bir daha tekrarlama imkanı olmaz. Çünkü doku çıkarılmıştır artık. İkincisi ya başarısız ilk ameliyatın telafisidir ya da yağ aldırma operasonudur.

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #46 : 06 Aralık 2020, 23:02:58 »
La kardeşim şurada yazılanları okudum, bi taraflarımla gülesim geldi yshu. Olm yazdıktan sonra hiç mi okumuyorsunuz ne yazdım ulan ben diye.

Arkadaşım Türklerin %25 inde jinekomasti olabiliyormuş da, ulan yazın kaç tane jinekomastisi olan erkek görüyorsun plajda? %25 ne la. :)

İkincisi de, arkadaşının memesi kertenkele kuyruğu gibi olduğunu iddia eden arkadaşa. Jinekomasti ameliystında meme dokusunun tamamı çıkarılır. Kadınların kanser sebebiyle aldırdıkları gibi düşünün. Tabi düzgün ameliyst sonrası bir daha tekrarlama imkanı olmaz. Çünkü doku çıkarılmıştır artık. İkincisi ya başarısız ilk ameliyatın telafisidir ya da yağ aldırma operasonudur.

Valla inanmamak sana kalmış dostum bizzat şahidim kestikce daha gür çıkıyor adamın memeleri. En son ulan madem düzelmiyor bari paraya dokeyim bu işi dedi yaşlı amcalara fake hesaptan meme fotosu atıp para almayı dusunuyordu

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #47 : 06 Aralık 2020, 23:05:05 »
Valla inanmamak sana kalmış dostum bizzat şahidim kestikce daha gür çıkıyor adamın memeleri. En son ulan madem düzelmiyor bari paraya dokeyim bu işi dedi yaşlı amcalara fake hesaptan meme fotosu atıp para almayı dusunuyordu

burası troll bir mecra değil insanlar okuyor buradan bilgi almak için, saçma sapan konuşma lütfen

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #48 : 06 Aralık 2020, 23:26:50 »
Gregor59 senin psikolojik bir destek alman lazım bence. Bari bu bölümlerde yapmayın.

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #49 : 06 Aralık 2020, 23:34:42 »

Oranlar artmış hacı %30 olmuş  :D

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 06 Aralık 2020, 23:37:08 »
bana da garip gelmiş ti bu kertenkele kuruğu😂onun  için tasttikleyim dedim yalan söylediğini anladım aynada bir baktım memelere kuyruk falan yok😄

ylcdr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 07 Aralık 2020, 04:36:06 »
füze gibi meme mi yapıyor kertenkele kuyruğu nedir 😄

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 07 Aralık 2020, 06:59:34 »
en son küfür edecem şu forumda valla ya

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #53 : 07 Aralık 2020, 12:38:34 »
ben ilk önce 0.25 mg fin ile başladım zamanla .50  sonra 1/4 proscarla devam ettim daha sonra duta geçtim üç günde bir .
finden aldığım yanetkiyi almıyorum dutta. bu iş biraz psikolojik.  yanetkisini bilen kişilerin bilmeyenlerden 5 kat fazla yaşadığını okumuştum bir araştırmada yani ne kadar kafaya takarsan o kadar yan etki görürsün . bir de galiba o yanetkiyi yapan şey hormon dalgalanması finde çok fazla azalıp artıyor hormonlar ama dutta stabil bir seviyede kalıyor .

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #54 : 07 Aralık 2020, 16:39:18 »
Jinekomasti ameliyati oldum. 2 secenek var.

1. Liposuction. Yagi alirlar. Meme dokusu kalir. Tam jinrkomasti denemez. Hafif vakalar. Ben lipo oldum. Tekrarlayabilir.

2. Meme dokusunu cikarirlar direk. Buyuyecek birsey olmaz. Bu ameliyati olan kisiler hormon terapisi gorup erkekten kadina cinsiyet degistirmeye calissa dahi memeleri buyumez.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member
« Yanıtla #55 : 08 Aralık 2020, 12:50:36 »
Dutas'ı 1 aydır kullanıyorum,  sivilce çıkarma dışında bir yan etki yok
TEDAVİM
Minoxil Forte Günde 1 (Şakaklara ve Frontale 3'er Fıs)
Dutasteride Avodart Günde 1 (Eskiden Haftada 2)
Fiyto Şampuan Haftada 2
Dermaroller 1 mm Haftada 2
D Vitamini- Çinko- B 12 2 Günde 1
Oral Spironolakton Aldactone 25 mg Günde 1

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #56 : 08 Aralık 2020, 22:17:41 »
Dutas'ı 1 aydır kullanıyorum,  sivilce çıkarma dışında bir yan etki yok

Maşallah diyelim

C.Ronaldo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #57 : 03 Ocak 2021, 15:38:52 »

...

Ahmet Çam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #58 : 27 Haziran 2021, 22:59:43 »
Jinokomasti olduğunuz zaman tamoxifen veya noldavex kullanarak bunu engelleyebilirsiniz bence

kelaynak3636

• Sr. Member
« Yanıtla #59 : 07 Kasım 2021, 14:29:16 »
Arkadaşlar etki-yan etki konusunda son durumunuz nedir, gören arkadaşlar cevaplayabilir mi?
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

Facebook Twitter Instagram