Gönderen Konu: Serkan Aygın 4000 greft  (Okunma sayısı 12687 defa)

Aahmett_1907

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Serkan Aygın 4000 greft
« Yanıtla #91 : 06 Mart 2020, 19:08:26 »
merhabalar son durum nedir? yeni fotoğraflar ekleyebilirmisin.

Adana01

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #92 : 07 Haziran 2020, 17:33:59 »
Arkadaşlar ben doktorum acilde çalışıyorum ve birkaç ay önce evlendim kabul edersiniz ki şu anda çok çok daha önemli meselelerle uğraşıyoruz. Okuduğum bir yorum açıkçası beni çok üzdü, uzun süredir dönemedim ama unutmuş olabilirim hekim olduğumu da belirtmiştim sanırım keşke biraz daha saygılı yorumlar yapılsa ne ben sizi tanıyorum ne de siz beni. Merak edenler için son durumu paylaşmak istedim.

Kartalls

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #93 : 07 Haziran 2020, 17:56:57 »
Doktor bey selamlar, arkadaşların Kötü bir niyeti yoktur, sürecinizi merak ettikleri için  yazmışlardır, doktor olduğunuzu da unutmuşlardır , bence güzel gidiyor süreciniz  karşıdan yüzünüze göstermeyecek şekilde bir resim göndermeniz mümkün mü acaba

Kartalls

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #94 : 07 Haziran 2020, 17:58:33 »
Bir de sizin be düşünüyorsunuz memnunmusunuz , sizi mutlu etti mi bu ekim onu da bilmek isterim ,

Adana01

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #95 : 07 Haziran 2020, 18:08:22 »
Doktor bey selamlar, arkadaşların Kötü bir niyeti yoktur, sürecinizi merak ettikleri için  yazmışlardır, doktor olduğunuzu da unutmuşlardır , bence güzel gidiyor süreciniz  karşıdan yüzünüze göstermeyecek şekilde bir resim göndermeniz mümkün mü acaba
Tabiki.

Kartalls

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #96 : 07 Haziran 2020, 18:13:56 »
Bence karşıdan çok güzel gözüküyor

Adana01

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #97 : 07 Haziran 2020, 18:15:33 »
Bir de sizin be düşünüyorsunuz memnunmusunuz , sizi mutlu etti mi bu ekim onu da bilmek isterim ,
Açıkçası aynaya baktığımda çok daha farklı göründüğümü hissediyordum. Ama son 1 aydır falan sanki kendi saçlarımın dökülmesi çok arttı gibi. Bunda kullandığım şampuan da etkili olmuş olabilir çünkü loreal kil bakım şampuanı kullandım saçlarım aşırı yağlanıyor diye ama hiç beğenmedim saçlarım kaşınmaya başladı dökülmesi arttı sanki. Şu anda mentollü head and shoulders kullanıyorum ama saçlarım çok çok aşırı yağlı buna hiç çözüm bulamadım ve saçlarım çok hızlıca dökülüyor çok seyrekleştiğini düşünüyorum.

Adana01

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #98 : 07 Haziran 2020, 18:18:46 »
Bence karşıdan çok güzel gözüküyor
Katılıyorum ama diğer yönlerden görünüşünü pek beğenmiyorum. Bana iki ekim planlanmıştı aslında (tepeye de ikinci bir ekim) ama koronavirüsten dolayı hayat durdu maalesef gidemedim.
Bir de ben açıkçası sakaldan ekilenlerden hiç memnun değilim kıvırcık şekilde uzuyor ve kötü bir görüntü oluşuyor,çok dolgunluk kattığını da düşünmüyorum.

Kartalls

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #99 : 07 Haziran 2020, 18:18:52 »
Ekim öncesi saçlar mı, yoksa dönor bölgesinden alınanlar mı doktor bey, sebamed tavsiye etmişti serkan bey , ekimi bende sizinle aynı yerde yaptırdım sebamedi tavsiye etmişlerdi

Kartalls

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #100 : 07 Haziran 2020, 18:24:02 »
Katılıyorum ama diğer yönlerden görünüşünü pek beğenmiyorum. Bana iki ekim planlanmıştı aslında (tepeye de ikinci bir ekim) ama koronavirüsten dolayı hayat durdu maalesef gidemedim.
Bir de ben açıkçası sakaldan ekilenlerden hiç memnun değilim kıvırcık şekilde uzuyor ve kötü bir görüntü oluşuyor,çok dolgunluk kattığını da düşünmüyorum.
bu ekimin üstüne donör müsade ederse 2. Ekimle saçlarınız çok güzel olur, malzememiz az benden de 800 tane aldı hoca, 2 ekim için planlama yapmışmıydınız greft sayısı yönünden

freeyourmindtr

• Sr. Member
« Yanıtla #101 : 07 Haziran 2020, 18:29:09 »

Finastrade kullanmamaniz yan etkilerinden dolayi mi? Size cok iyi gelebilir diye dusunuyorum. Saclariniz ince telli gorunuyor. Finastrade onlari kalinlastirirsa, ekimden memnuniyetiniz artabilir.

Bu arada donor bolgeniz ekim oncesi gucsuzdu ve acikliginiz fazlaydi. Ekim yapilmadan once bu konulari sizinle konustular mi?

Adana01

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #102 : 07 Haziran 2020, 18:30:14 »
Ekim öncesi saçlar mı, yoksa dönor bölgesinden alınanlar mı doktor bey, sebamed tavsiye etmişti serkan bey , ekimi bende sizinle aynı yerde yaptırdım sebamedi tavsiye etmişlerdi
sebamedi ilk etapta tavsiye etti sonra bırak demişti ben de sonra açıkçası sawpoo ve hair forte kullanmıştım. hairforte u günlük sabah akşam kullanmak zor geldi açıkçası bir de saçlarımda kepek gibi leke yapıyordu. Şimdi ne yapmam gerekli onu da bilmiyorum çok da önemsemiyorum açıkçası çok daha önemli konular var çünkü gündemimde.

Adana01

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #103 : 07 Haziran 2020, 18:41:24 »
Finastrade kullanmamaniz yan etkilerinden dolayi mi? Size cok iyi gelebilir diye dusunuyorum. Saclariniz ince telli gorunuyor. Finastrade onlari kalinlastirirsa, ekimden memnuniyetiniz artabilir.

Bu arada donor bolgeniz ekim oncesi gucsuzdu ve acikliginiz fazlaydi. Ekim yapilmadan once bu konulari sizinle konustular mi?
Konuştuk tabiki aslında ekimden memnun değilim diyemem serkan bey bence çok iyi iş çıkardı ama benim de ekimden beklentim mucizeler değildi

Adana01

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #104 : 07 Haziran 2020, 18:43:21 »
bu ekimin üstüne donör müsade ederse 2. Ekimle saçlarınız çok güzel olur, malzememiz az benden de 800 tane aldı hoca, 2 ekim için planlama yapmışmıydınız greft sayısı yönünden
Hayır öyle bir planlama olmamıştı. ama bana 6 ay geçtikten sonra gelin ikinci ekimi yapalım demişlerdi ama gidemedim işte.

Facebook Twitter Instagram