Gönderen Konu: Serkan Aygın 4000 greft  (Okunma sayısı 12724 defa)

Adana01

• Jr. Member
  • **
Ynt: Serkan Aygın 4000 greft
« Yanıtla #30 : 05 Temmuz 2019, 15:07:16 »
Anlamadım nasıl ilk defa sürdünüz ???? 10 güne kadar kabukları yumuşatmak için ne yaptınız?

Kabuklar çıkmak üzere kafanızı ovalayarak kabulları dökün bu gün.
Şimdi ben 25 Haziran Salı Ekim yaptırdım 28 Haziran Cuma ilk kez yıkadılar ve sadece donöre bepanthol sürdüler. Bir hafta boyunca siz de böyle yapın( yani sadece donöre bepanthol sürüp 1 saat bekledikten sonra saçların tamamını sebamedle yıkama) sonra da bepantholü ekim yapılan bölgeye de sürmeye başlayın (bugün 1 hafta oldu işte) ve bir hafta da bu şekilde devam edip kabuk dökün dediler. Bugün ilk defa Ekim yapılan bölgeye sürdüm ben de bepantholü yalnız kafam çok sert kabuklara dokunmaktan korkuyorum ekilen saçlar da dökülür diye 

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 05 Temmuz 2019, 15:09:03 »
Dostum hala anlamadım bepamtolü her gün kafana sürüp 15 dakika bekletmelisin sen 10 cü güne kadar ne yaptın? Yıkamalarını nasıl yaptın?
Global Moderator

Adana01

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #32 : 05 Temmuz 2019, 15:10:03 »
Sadece sebamedle yıkadım kliniğin verdiği kağıt notlarda da aynısı yazılı zaten

Adana01

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #33 : 05 Temmuz 2019, 15:13:46 »
Anlamadım nasıl ilk defa sürdünüz ???? 10 güne kadar kabukları yumuşatmak için ne yaptınız?

klinikten ilk hafta dönere bepantol uygulanız 1 saat sonra hem ekim yapılan yere hemde dönere sebamed le yıkayınız dendi ikinci hafta ise hem dönere hem ekim yapılan alana bepantol sürüp 1 saat sonra sebamed şampuanla yıkanması 12.gün de kabuk dökümü şeklinde bu uygulama doğrumudur hintell birde xpecia ve priorine ekimden kaç gün sonra başlanmalıdır?
Bana da aynısı söylendi işte ama kabuklar çok sert bunları dökmek için çok uğraşmam gerekli saçlara zarar verir diye korkuyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 05 Temmuz 2019, 15:14:01 »

Hocam tüm forum her gün kafasında 15 dakika bekletir bepantol u normalde.. serkan hocaya ektiren diğer arkadaşlara bir sor bakalım onlar nasıl yapmış yoksa bir karışıklık mı var.

Diğerleride öyle uyguluyor ise tamam o zaman sorun yok.

Bu arada kabukları dökebilirsin bu gün
Global Moderator

Adana01

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #35 : 05 Temmuz 2019, 15:16:27 »

Hocam tüm forum her gün kafasında 15 dakika bekletir bepantol u normalde.. serkan hocaya ektiren diğer arkadaşlara bir sor bakalım onlar nasıl yapmış yoksa bir karışıklık mı var.
Peki kaybettiğim bişey var mı şu an için bugün yıkadım saçımı yarın kabuk dökümü yapmalı mıyım? Bana 12 ya da 15. Gün kabuk dökersin demişlerdi bugün 11. Gün

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 05 Temmuz 2019, 15:16:52 »

klinikten ilk hafta dönere bepantol uygulanız 1 saat sonra hem ekim yapılan yere hemde dönere sebamed le yıkayınız dendi ikinci hafta ise hem dönere hem ekim yapılan alana bepantol sürüp 1 saat sonra sebamed şampuanla yıkanması 12.gün de kabuk dökümü şeklinde bu uygulama doğrumudur hintell birde xpecia ve priorine ekimden kaç gün sonra başlanmalıdır?

Xpecia kullanıcaksan prıorine gerek yok aynı içerikler 2 tane xpecia günde bir süresi yok ekim günü yada önceside başlayabilirdin.
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 05 Temmuz 2019, 15:18:12 »

Peki kaybettiğim bişey var mı şu an için bugün yıkadım saçımı yarın kabuk dökümü yapmalı mıyım? Bana 12 ya da 15. Gün kabuk dökersin demişlerdi bugün 11. Gün

Her gün kafanı yıkamalısın. Eğer rahat dökülecekse dökersin 11 gün 12 gün yada söyledikleri gibi ama şuan dökülecek kıvamdalar.
Global Moderator

Adana01

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #38 : 05 Temmuz 2019, 15:20:42 »
Peki nasıl kabuk dökülüyor saçlara zarar vermemek için ne tavsiye edersin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 05 Temmuz 2019, 15:23:23 »
Peki nasıl kabuk dökülüyor saçlara zarar vermemek için ne tavsiye edersin

Kafana betolü sür 15 dakika beklet sonra avuç içi ile saç yönlerine göre genelde saat yönünde olur ovala tatlı sert sonra durula zaten çogu çıkmış kafandan.
Global Moderator

Adana01

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #40 : 05 Temmuz 2019, 15:27:04 »
Sence bugün mü yapayım yarın mı? Çünkü bugün sabah yıkamıştım ikinci defa yıkasam mı yarını mı bekleyeyim?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 05 Temmuz 2019, 15:29:52 »
Sence bugün mü yapayım yarın mı? Çünkü bugün sabah yıkamıştım ikinci defa yıkasam mı yarını mı bekleyeyim?

Sana bağlı ister yarın ister akşam sen istersen yarın yap güzelce temizle bu gün akşama kadar ara ara ıslat nemlensin ozaman.
Global Moderator

Adana01

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #42 : 05 Temmuz 2019, 15:31:57 »

Sana bağlı ister yarın ister akşam sen istersen yarın yap güzelce temizle bu gün akşama kadar ara ara ıslat nemlensin ozaman.
Tamamdır👍🏻 Adamın dibisin ya çok teşekkür ederim ben de kaygılanmıştım sürmedim bepanthol diye

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 05 Temmuz 2019, 15:35:31 »
Kaygılanıcak bir durum yok adanalı yarın ya da bu gün döker rahatlarsın Hayırlı olsun.

Adana01

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #44 : 05 Temmuz 2019, 17:58:31 »
Arkadaşlar kardeşimle beraber çok zorlamadan kabukları dökmeye çalıştım ilk defa acı hissettim hiç daha önce saçımı yıkarken acımamıştı. Bir kaç tane kıl geldi elime inşallah onlar kalıcı gitmemiştir.

Facebook Twitter Instagram