Gönderen Konu: Emphair sac ekim merkezi Ankara Nekroz  (Okunma sayısı 7688 defa)

tolga06

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Emphair sac ekim merkezi Ankara Nekroz
« Yanıtla #60 : 21 Temmuz 2019, 08:57:52 »
Hocam gelismeleri paylas ki boyle yerler desifre olsun kapansin hatta eken teknisyen midir artik sağlıkçı midir her kimseler isimlerini paylaş ki silinsinler bu piyasadan. Daha once burada ekim yapip magdur olmus haberlere cikmis bir avukat vardi youtube da aratin bulursunuz haberi, bu ilk vukuatleri degil. Herkes merkezi iyi araştirip ekim yaptirmali. Hastane bile olsa goruyorsunuz sonucu. Umarim toparlar saclarin.

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 21 Temmuz 2019, 11:44:24 »
Koskoca acıbadem hastanesi bir de çok yazık

Ankaram

• Full Member
« Yanıtla #62 : 21 Temmuz 2019, 15:33:50 »
Arkadaslar bende zamaninda gorusmeye gittim sac ekimi icin buraya ama bunlar anladigim kadariyla hastanenin bir katini kiralayip bu isi yapiyorlar hastanenin ismini kullanarak.Aslinda emphair saç ekim diye bir ekip bunlar sanirim istanbul ankara falan ekim icin gidip geliyorlar diye dusunuyorum.Acibadem hastanesinde bu isi yaptiklari icin ooo diosun acibadem iyi bir hastane sac ekimide iyidir diye dusunuyorsun ama olay cok farkli hastaneden bagimsiz calistiklatini dusunuyorum.Ama bagimsiz bile olsa bu tarz ekiplere kiraya verip nasil isimlerini lekeliyorlar anlamiyorum.BURADAN SAÇ EKTIRECEK TUM ARKADASLARA SESLENIYORUM MUHAKKAK DOKTORLARDAN DAHA IYI ALIM YAPAN EKIM YAPAN YERLER VARDIR.AMA LUTFEN ILK ONCELIGINIZ ALIM VEYA EKIM ISLEMINDE DOKTOR BULUNMASI OLSUN,OLMAYACAKSADA IYI ARASTIRIN EKIMDE,ALIMI VE EKIMI KIM YAPACAK DIYE.PAZARLAMACI AĞIZIYLA KONUŞAN YERLERDEN KAÇIN.
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2019, 15:48:31 Gönderen: Ankaram »

redkmdo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #63 : 23 Temmuz 2019, 20:01:58 »
Aynen yadiginiz gibi..bir katini vermisler ekipleri gidip geliyor..acibadem diye yaptirdim zaten..sonucta kendilerinee hicbir zaman suc bulmuyorlar..yapmayi bilmeyen birine denk geldim diye dusunuyorum..zatennhic biri doktor degil.

Ankaram

• Full Member
« Yanıtla #64 : 23 Temmuz 2019, 20:10:23 »
Dostum sağlik olsun kolay degil yasadiklarin ama dunyanin sonu da degil daha iyi bi yere ektirip daha iyi sonuclar alirsin insallah

Danismankemal

• Full Member
« Yanıtla #65 : 23 Temmuz 2019, 20:11:17 »
Yapma be ya uzuldum hakkaten. Su sac ekimin de tek anladigim isime gitmek lazim hastaneye degil.

redkmdo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #66 : 23 Temmuz 2019, 20:16:24 »
Bu fotografi doktor bir tanidigima gosterdim..bana acikca yapilan ekimde nekroz olan bolgenin yerinin belli oldugunu..ya adrenalini fazla vermis yada cok sik derin acmasinin sonucunda oldugunu soyledi..baska 2 doktorda ayni sekilde soyledi..ben soyledim bunlari..bnaa sigara icmissinizdir yada bunyeden olabilir dediler..

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 23 Temmuz 2019, 20:32:13 »
Yapma be ya uzuldum hakkaten. Su sac ekimin de tek anladigim isime gitmek lazim hastaneye degil. Aynen öyle

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #68 : 23 Temmuz 2019, 20:57:54 »
Kardeş geçmiş olsun, moralini yüksek tut, nekroz hariciler çıkar toparlanır, baktın görüntü tatmin etmedi ekim alanın kendine geldiğinde işini bilen bir merkezde sonuç alırsın, para kaybını takma sadece zamanı kaybettin, donör bölgede kendine gelecektir, takviyelerini eksik etmeden döndür tekeri ileriye😉
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 23 Temmuz 2019, 21:26:53 »
Sigara içmişsiniz ondan. Çağımızın en büyük yalanı. Nekroz mu oluyo, at suçu sigaraya. Saçlar mı tutmuyo, at sigaraya. Ne sigaraymış be?

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #70 : 23 Temmuz 2019, 21:30:38 »
Sigara zararlı bunda hemfikiriz, ciddi hastalıklarda hekimler sigara kullnıyorsanız başka birşey aramayız derler.Lakin saç ekiminde sigara kullanıpta çıkmayan duymadım gibi, bence bir tür hata kamuflasyonu sigarayı sebep göstermek.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Ankaram

• Full Member
« Yanıtla #71 : 23 Temmuz 2019, 22:08:12 »
Saç ekiminde sigara yanlis bilmiyorsam diyabet hastalarinda riskli oda ekim oncesi ve sonrasi kisa bi süre onun disinda tamamen arkasina saklaniyorlar

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 23 Temmuz 2019, 22:28:46 »
Kan akışın zayıf diye bir durum söz konusu değil slitle sanırım acemi bir arkadaş fazla sık kanal açmaya çalışmış nekroz olmuş yada adranalini fazla vermişler. Ense de malesef kötü ama toparlar umarım zamanla.

Hintell de aynısını söylemiş zaten en başında doktorlara sormana gerek yokmuş
dostum geçmiş olsun umarım düzelir.

redkmdo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #73 : 23 Temmuz 2019, 22:30:53 »
Tesekkur ederim iyi dilekleriniz icin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 23 Temmuz 2019, 22:32:37 »
kendini üzme kardeşim sağlığın daha önemli kafan toparlar ılerıde artık bir sıklaştırma yaptırır konuyu kapatırsın
hiç stres yapma çözülür her şey.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram