Gönderen Konu: Acil yardim lutfen  (Okunma sayısı 1007 defa)

Sivasli58

• Yeni üye
  • *
Acil yardim lutfen
« : 29 Haziran 2019, 09:58:05 »
Ben yurtdisindan bir bayanim. Eylul ayinda istanbula sac ektirmek icin gelmek istiyorum. Greft sayisi 2000.
Arada kaldigim isimler songul alci ve serkan aydin arenamed. fakat songul hanim hakkinda hic bir konu bulamiyorum.
Bana lutfen yardimci olun. Yurt disindan gelipte bisey bilmemek cok kotu.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Acil yardim lutfen
« Yanıtla #1 : 29 Haziran 2019, 15:51:27 »
Selamlar öncelikle lütfen saçlarınızın resmini bizimle paylaşın ve songül hanım doğru bir tercih değil Hata yapmayın derim.

« Son Düzenleme: 29 Haziran 2019, 16:08:11 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Sivasli58

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 29 Haziran 2019, 17:59:40 »
Selamlar öncelikle lütfen saçlarınızın resmini bizimle paylaşın ve songül hanım doğru bir tercih değil Hata yapmayın derim.

Kapali oldugum icin paylasmak istmiyorum ama neden songul hanim iyi deyil? Ozelden gonderebilirim resimleri. Ve cogu yer tassiz ekim yapmiyor ama bi tek songul hanim trassiz yapiyor. Bana lutfen yardimci olabilirmisiniz? Icinden cikamyorum

Sivasli58

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 29 Haziran 2019, 18:39:05 »

Graft sayisi 2000 diyorlar fazla deyil acik olan yerler ama yinede hata kesinlikle yapmak istemiyorum

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #4 : 29 Haziran 2019, 18:45:30 »
foruma hosgeldiniz, bende yurtdisinda yasiyorum . o yüzden size tavsiyem türkiyeye tatile geldim arada sacta ektireyim demeyiniz.
iyi arastiriniz , aceleye getirmeyiniz, adi duyulmamis dr dahi olsa uzak durunuz,
forumu iyice arastirin yüzlerce paylasimlar var , size en uygunu arasindan bulmaniza yardimci olacaktir.

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 29 Haziran 2019, 19:50:21 »
çok ciddi bir probleminiz yoksa ektirmenizi önermem, saç ekimi türkiyede bir fabrika, ve gerçekten reklamı çok olanın ekimi doğal olmuyor. songül alıcı ve arenamed diyorsanız arenamed daha tecrübeli daha fazla dava geçirdi falan kendilerini geliştirdiler baya bence. Songül alıcı dendiğinde ise aklıma yaptığı komik reklamlar geliyor.

Sivasli58

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 29 Haziran 2019, 19:53:18 »
foruma hosgeldiniz, bende yurtdisinda yasiyorum . o yüzden size tavsiyem türkiyeye tatile geldim arada sacta ektireyim demeyiniz.
iyi arastiriniz , aceleye getirmeyiniz, adi duyulmamis dr dahi olsa uzak durunuz,
forumu iyice arastirin yüzlerce paylasimlar var , size en uygunu arasindan bulmaniza yardimci olacaktir.

Bayan oldugum icin inanin nerde ne arayacagimi bilmiyorum. Kim guvenilir kim deyil nerden bilecegim?? Siz kimi tavsiye ediyorsunuz? Euro duyduklari an bi sekil oluyorlar

Lacivert

• Full Member
« Yanıtla #7 : 29 Haziran 2019, 21:05:45 »

Bayan oldugum icin inanin nerde ne arayacagimi bilmiyorum. Kim guvenilir kim deyil nerden bilecegim?? Siz kimi tavsiye ediyorsunuz? Euro duyduklari an bi sekil oluyorlar
Forumu incelerseniz
Koray Erdoğan
Muttalip keser
Zekariya Kul
Serkan Aygın
Serkan Aydın
Şahin Çelik
Bilgehan Aydın
Esma-Serkan  vb isimler ön plana çıkıyor
Daha da genişletilebilir. Maddi durumunuza göre araştırın derim.
Ekim merkezleriyle görüşürken yurt dışından geliyorum derseniz fiyat farklı olabiliyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 30 Haziran 2019, 16:39:17 »

Kapali oldugum icin paylasmak istmiyorum ama neden songul hanim iyi deyil? Ozelden gonderebilirim resimleri. Ve cogu yer tassiz ekim yapmiyor ama bi tek songul hanim trassiz yapiyor. Bana lutfen yardimci olabilirmisiniz? Icinden cikamyorum

Anlıyorum ama saçlarınızın dökülme alanını görmeden de size yardımcı olamayız.

Bu arada baş örtüde malesef saç dökebiliyor sürekli kafa havasız kaldığı için tabi manevi bir durum olduğu için ayrı bir konu aynı zamanda Motor kaskı süerekli şapka takanlarında.
Global Moderator

Sivasli58

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 30 Haziran 2019, 16:50:36 »

Sizinle ozel gorusebilirmiyim resimleri gondermek icin?

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 01 Temmuz 2019, 01:24:15 »
Bence kadınlar için saç ekimi zor bir durum dikkatli olmanızı öneririm ve bahsettiğiniz kadının başarılı bir ekim yapacağını düşünmüyorum forumdaki davranışlarından dolayı.

Facebook Twitter Instagram