Gönderen Konu: Sac ekimi yardim  (Okunma sayısı 5858 defa)

Scarfacee

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sac ekimi yardim
« : 11 Ağustos 2016, 23:52:53 »
Merhaba arkadaşlar ve abilerim. Saclarim liseden beri dokulmekte olup suan 23 yasindayim ve moralim cok bozuk . Artik disari cikmak dahi gelmiyor icimden. Sosyal medeyaya en son ne zaman fotograf yukledigimi bile hatirlamiyorum. Lutfen yardim eder misiniz hangi ekim merkezini onerirsiniz cok arastirdim her seferinde kafam daha cok karisti

Scarfacee

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac ekimi yardim
« Yanıtla #1 : 11 Ağustos 2016, 23:56:03 »
Bu donor bolgem

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 11 Ağustos 2016, 23:56:27 »
Kardeşim aynı yastayiz bende seninle aynı durumda sayılırım. Bende ektirecem ama para biriktiyorum. Saç ekimi öyle her yere yaptirilmaz. 1 kere şansın var.
Türkiyenin en iyi saç ekimi doktorları
Muttalip keser
Koray erdoğan
Hlc clinic
Erkan demirsoy
Zekeriya kul.
Ben ya erkan hocaya yada zekariya hocaya ektirecem.  Sabret para biriktir

Scarfacee

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 11 Ağustos 2016, 23:58:44 »
Kardesim onlari biliyorum fakat ogrenciyim onlar cok para istiyor benim o parayi biriktimem cok zor

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 12 Ağustos 2016, 00:02:00 »
Arenemed filan ektir 4000 bin tl ekiyor

Scarfacee

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 12 Ağustos 2016, 00:10:23 »
Onlarla konustim aslinda orda karar kilmistim 5000 bin greft dediler. Burada baktigimda bazilari bi seferde 5000 bin ekmeyin felan yazinca supheye dustum. Bide ilhan serdaroğlu cok konusuluyor. Kafam cok karisti

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 12 Ağustos 2016, 11:07:00 »
Dr sibel ulusan var izmirde 5000 bin tl civarı ekiyor

Scarfacee

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 12 Ağustos 2016, 16:18:21 »
Iyimidir acaba genelde kac greft ekim tercih ediyor bir bilgin var mi ?

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 12 Ağustos 2016, 18:05:53 »
İlhan serdaroğlu %70lik bir kumar. %70 oranında mükemmel saçın olur %30oranında lanet ederisn.
Arenamed ise Kötünün iyisi saçın olur mükemmel olmaz.

Scarfacee

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 12 Ağustos 2016, 20:27:46 »
İlhan serdaroğlu %70lik bir kumar. %70 oranında mükemmel saçın olur %30oranında lanet ederisn.
Valla kardesim ne yapacagimi sasirdim moralim bozuk. Butcem olsa neysede para olmayinca secenekler azaliyor.

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 12 Ağustos 2016, 21:01:52 »
Valla kardesim ne yapacagimi sasirdim moralim bozuk. Butcem olsa neysede para olmayinca secenekler azaliyor.

Yapmaman gereken en önemli şey merdiven altı adı sanı çok duyulmayan yerlerde yaptırmaman.

İmkanın varsa araba parası verilir saç ekimine. Yoksa tanınmış orta ekicilerde ektireceksin. 2binliraya 5bin greft eken yerler var. orlardan uzak durman gerekiyor. Birde yaş 23 bu dökülme ne zamanda bu hale geldi hala devam ediyormu o var. Ektireceğin saç 1 sene içinde çıkarken arkaları falan gider kötü olur. Şu an nw3-4 arasısın. Koray erdoğana gitsen sana 1 sene finas kullandırır saç ekimin biraz yavaşlar. Saçların çıkarken falan gürleşir sonra bırakırsan finası bir 2-3 sene mükemmelde olmasa sorun etmeyeceğin saçlarla dolaşırsın.

Arenamedde 5bin greft güzel saç ekilir. alice var forumda. İlk senin gibiyken ektirmiş. 2-3 sene güzel gezmiş. sonra bida ektirmiş gayet iyi şu an diye biliyorum. Tabi serkan aydın o kadar grefti almasına rağmen dönör nasıl kendine geliyor bilmiyorum. Gelişi güzelalırken saç kökünü ortadan 2ye bölüyor sonra yanlışlıkla saçı klonluyor diye düşünüyorum .

Dogan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 12 Ağustos 2016, 22:16:53 »
Merhaba kardeşim. Yaşın küçük olmasına ragmen saçlarını erken yaşta kaybetmişsin. Ama bu saç olayını hayatının merkezi haline getirme. Allah sağlık versin gerisi boş. Sağlığının kıymetini bil ve buna şükret. Paranı biriktirince istediğin yerde ekimini yaptırırsın.

Scarfacee

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 12 Ağustos 2016, 22:27:18 »

Yapmaman gereken en önemli şey merdiven altı adı sanı çok duyulmayan yerlerde yaptırmaman.

İmkanın varsa araba parası verilir saç ekimine. Yoksa tanınmış orta ekicilerde ektireceksin. 2binliraya 5bin greft eken yerler var. orlardan uzak durman gerekiyor. Birde yaş 23 bu dökülme ne zamanda bu hale geldi hala devam ediyormu o var. Ektireceğin saç 1 sene içinde çıkarken arkaları falan gider kötü olur. Şu an nw3-4 arasısın. Koray erdoğana gitsen sana 1 sene finas kullandırır saç ekimin biraz yavaşlar. Saçların çıkarken falan gürleşir sonra bırakırsan finası bir 2-3 sene mükemmelde olmasa sorun etmeyeceğin saçlarla dolaşırsın.

Arenamedde 5bin greft güzel saç ekilir. alice var forumda. İlk senin gibiyken ektirmiş. 2-3 sene güzel gezmiş. sonra bida ektirmiş gayet iyi şu an diye biliyorum. Tabi serkan aydın o kadar grefti almasına rağmen dönör nasıl kendine geliyor bilmiyorum. Gelişi güzelalırken saç kökünü ortadan 2ye bölüyor sonra yanlışlıkla saçı klonluyor diye düşünüyorum .
Benim dokulme irsi hocam yavas yavas dokuluyor. Dedigin gibi nerdiven alti yerlere gitmem zaten. Benim ssil sorun sacimin ince telli olmasi ve 5000 greft ekip 2-3 sene sonra bi daha ekime uygun donorum olurmu bilmiyorum. Bide kafami karistiran bir sey daha var bugun g.antep medical park a gittim adam sadece on bolgeyi kapatmaya calisiriz arkaya bisey yapamayiz donor yetmez 2000 bin greft ekeriz dedi. Arenamed e bu fotolari attim 5000 bin greftle kapatiruz donorun guzel gozukuyor dedi. Valla bu is sandigimdanda zormus bayaa canim sıkıldi bugün

Scarfacee

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 12 Ağustos 2016, 22:33:18 »
Merhaba kardeşim. Yaşın küçük olmasına ragmen saçlarını erken yaşta kaybetmişsin. Ama bu saç olayını hayatının merkezi haline getirme. Allah sağlık versin gerisi boş. Sağlığının kıymetini bil ve buna şükret. Paranı biriktirince istediğin yerde ekimini yaptırırsın.

Dogru soyluyorsun abi ama cok erken dokunce saclari bayaa oz guven kaybi yasiyorum ister istemez. Abi ogrenciykende fazla para birikmiyor haliyle mecbur sinirli yerler var. Kimisi araba parasina yapiyor kimisi 3.5 4 e. Araba parasini verebilmem icin en az 5yil gecmesi lazim ondada genclik gidiyor. Saca en cok bu yillar ihtiyacim var  :)
« Son Düzenleme: 12 Ağustos 2016, 22:35:34 Gönderen: Scarfacee »

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 13 Ağustos 2016, 12:03:56 »
Daha yolun başında saçları kaybetmek çok üzücü bütün arkadaşlar ortamlarında hemen ilgi sana kayar meşhur sözdür saçları dökmüşsün sanki ben dökülün dedim gibi, evet henüz erken saçlara da hayatının bütün evresinde ihtiyacın var gençken olsun da ilerleyen yaşlarda olmasa da olur değil mahaĺleden bir adam vardı kel ahmet yaşı eĺli civarı yılbaşında iki çeyrek biletine ikramiye vurdu bu adam ne yaptı biliyor musun gitti alnının ortasında saç çizgisi başlayan protez saç yaptırdı bu örnek gösteriyor ki saça herzaman ihtiyacımız var senin yapacağın ilk önce okulunu bitirip mesleğini eline alman ve sonrası git araba alacak missin gibi kredi çekip saç ektirmen bu arada da takviye vitamin kullan biotin falan hem öyle bir yere ektir ki bir daha arkani dönüp ya keşke biraz daha para koyup şu doktora ektirseydim demeyesin zaten senin açıklık için tek seans yetmeyebilir.

Facebook Twitter Instagram