Gönderen Konu: Sac ekimi yardim  (Okunma sayısı 5859 defa)

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac ekimi yardim
« Yanıtla #15 : 13 Ağustos 2016, 13:49:36 »
o dönörden 5bin çıkar çokta sırıtmaz ama 2.ekim gerekince sırıtabilir. serkan aydına gidersen eker. 2.ekimde 5bin daha eker. kafana yakın tüm tüyleri alır falan eker yani. kulak üstünüde alır. Yanları arkaları kısa üstleri uzun kullanır dikerim diyosan serkan aydına git. Hani ben uzun saç kullanmak istiyorum o yüzden serkan aydına gitmem. Tüm saç ekimleri klasik sanki adamın.

Scarfacee

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 13 Ağustos 2016, 23:41:14 »
Daha yolun başında saçları kaybetmek çok üzücü bütün arkadaşlar ortamlarında hemen ilgi sana kayar meşhur sözdür saçları dökmüşsün sanki ben dökülün dedim gibi, evet henüz erken saçlara da hayatının bütün evresinde ihtiyacın var gençken olsun da ilerleyen yaşlarda olmasa da olur değil mahaĺleden bir adam vardı kel ahmet yaşı eĺli civarı yılbaşında iki çeyrek biletine ikramiye vurdu bu adam ne yaptı biliyor musun gitti alnının ortasında saç çizgisi başlayan protez saç yaptırdı bu örnek gösteriyor ki saça herzaman ihtiyacımız var senin yapacağın ilk önce okulunu bitirip mesleğini eline alman ve sonrası git araba alacak missin gibi kredi çekip saç ektirmen bu arada da takviye vitamin kullan biotin falan hem öyle bir yere ektir ki bir daha arkani dönüp ya keşke biraz daha para koyup şu doktora ektirseydim demeyesin zaten senin açıklık için tek seans yetmeyebilir.
Yorumun ve tavsiyelerin icin sagol abi

Scarfacee

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 13 Ağustos 2016, 23:43:03 »
o dönörden 5bin çıkar çokta sırıtmaz ama 2.ekim gerekince sırıtabilir. serkan aydına gidersen eker. 2.ekimde 5bin daha eker. kafana yakın tüm tüyleri alır falan eker yani. kulak üstünüde alır. Yanları arkaları kısa üstleri uzun kullanır dikerim diyosan serkan aydına git. Hani ben uzun saç kullanmak istiyorum o yüzden serkan aydına gitmem. Tüm saç ekimleri klasik sanki adamın.
Hayirlisi artik hocam oluruna biraktim artik neresi olursa insallah memnun kalirim ve kaliriz Allah herkezin gonlune gore versin gercektende zor bir surecten geciyoruz vede gecmeye devam edecegiz. Allah yardimcimiz olur inşallah.

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 15 Ağustos 2016, 19:16:43 »
Bende 23 yaşındayım ve benim de sakaklar ve önler döküldü. Sana tavsiyem ani bir karar vererek merdiven altı doktor bile olmayan 5 bin ekeriz gür olur diyen yerlerden uzak dur. Bende para biriktiyorum çünkü bu işin tekrarı yok. Internet de sürekli reklam yapan yerler malı kotu olan sürekli reklam yapar iyi doktor asla reklam yapmaz. Ben ektirene kadar kafayı 0 numara yapıyorum. Ani karar verip kotu yere yaptırma. Ben ya erkan demirsoy yada zekariya kul ekim yaptiracam. Onun icin para biriktiriyorum. Aynı yastayiz anlıyorum seni. Sabreden dervis muradına ermis

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 15 Ağustos 2016, 20:06:05 »
Mevcut saçlar gidici, saç telleri ince ve dönor alan çok iyi değil..Bu dönor alandan 5000 üstü alındığında fazlasıyla sırıtır. Bu nedenle bu rakamdaki bir grefti iki seferde kullanmalısın. İlk ekiminde yüksek bir ekim yaptırma derim. Fire verecek bir durumun bulunmuyor.

Ekim yaptırmaya karar verirsen, ilk olarak ön bölgeye ektir, ilerleyen dönemlerde ise tepe bölgesini ikinci seansta yaptır derim.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

Facebook Twitter Instagram