Gönderen Konu: Seyrek saç sıklaştırma ve ön çizgi için öneriler  (Okunma sayısı 34286 defa)

Reciproc

• Sr. Member
Ynt: Seyrek saç sıklaştırma ve ön çizgi için öneriler
« Yanıtla #15 : 09 Haziran 2015, 00:26:21 »
Tolga kardeşim,fotolarını detaylı inceledim ve tamda bu aşamadayken ekim yaptırmanı kesinlikle önermem ,gidişata bakılırsa Aga dan dolayı bir kaç sene içerisinde pek bir saç kalmayacak gibi,şu aşamadayken yaptıracağın ekim dökülmeni  hızlandırır ve daha erken kel kalırsın,finasterid kullan diyeceğim ama yaş 25 ,bu yaşta başlarsan bu merete yıllarca kullanmak zorunda kalırsın,en sonundada ilacın yan etkileri kafanı bulandırıp psikolojini bozma ihtimali var,sen en iyisi minoxidile devam et,dermarollerde kullanabilirsin yalnız sabır isteyen bir iş oda ,genelde kullananlar düzenli kullanmayıp başladıkları işi yarım bırakıyorlar,o yüzden dermarolleride pek tavsiye edesim gelmiyor..
Mutlaka şu aşamada ekim yaptırmak istiyorum dersen eğer koray erdoğan haricindeki kişilerin yapacağı ekimlerin hepsinde çok büyük riskler olduğunuda belirtelim yani kısacası sen şimdilik bu ekim işine bulaşma derim...

Tolga50

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 09 Haziran 2015, 02:44:48 »
Öncelikle çok teşekkür ederim reci. Konuştuğum yerlerde bana samimi olanlar da vardı  samimiyetsiz gelenler de. Ama araştırdığım kadarıyla seyrek saça ekimde mevcut saçlara zarar vermek o kadar da kolay değilmiş. Eken gerizekalıysa ya da çıkarcıysa hallet gönderciyse o ayrı zaten o kişiler saçsız kafaya da facia şeyler yapıyolar. Konuştuğum her yer 3000-3500 greft dedi en az 15 yerle falan konuşmuşumdur. Şimdi şöyle düşünüyorum benim ön saç çizgimden aşağı inmeden kendi saçlarımın hizasında ya da bi tık altında oluşturulsun ön çizgi. Ona uygun şekilde şakaklar kapatılsın ki şakak kapatma kolay bi işlem. Bi de vertex ve tepeye atsınlar diye düşünüyorum. Eski arkadaşlarımla karşılaştığımda ''Ooo be olmuş o eski Tolga'ya saçlar gitmiş.'' ilk muhabbet kesinlikle bu  ;D Uyuz oluyorum

Tolga50

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 09 Haziran 2015, 02:46:58 »
5 yıldır şu derdi çekiyorum kardesm 3 yıldır cıddı ciddi arastırıyorum cıdden allah baska dert vermesin ama insanın hayatını mahveiyor yada ben öle sanıyorum. valla ınan nerde calıstıgını bılmıorum telefonlastık ıste umranıye tarafına gecınce soledıgı yere gıdıp bı gorusme yapıcam kendısıyle mutlaka bıldırırım
Haberlerini bekliyorum kardeşim

Chris Murhpy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 14 Haziran 2015, 20:52:56 »
tolga kimler sana saç ekerim dedi kardeşim söyleyebilirmisn

Tolga50

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 15 Haziran 2015, 16:55:27 »
Sibel Ulusan , Repair , Avicenna , Este Hair , Handan Acıkök , Serotonin Hoca , Tuğrul Maral  ve bi kaç yer daha hatırlayamadım hepsini bi anda. Hatta bunlardan ikisi işlemi yapalım referans için de senin resimlerini kullanmak isteriz dedi. Koray hoca ve Erkan hocaya mail attım cevap gelmedi yoğunlar galiba.

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 15 Haziran 2015, 21:07:18 »
bence sende su asmada ekim olacak durum yok saç ektireyim derken mevcut saçlardanda olma derim ekim olan saç zaten en fazla şu anki sıklıkda olur dahada sık yapayım derken kendi saçlarınada zarar verbilirler pirince giderken bulgurdan olma

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 15 Haziran 2015, 21:09:04 »
birde yas 25 demişsin kardes sen biraz bekle derim birazdaha seyrelmesini bekle daha ekim olacak kadar seyrelmemiş saçların bana göre

Tolga50

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 16 Haziran 2015, 17:01:20 »
Doğru söylüyosun sağlam ama insan takınca takıyo. İyi biri olsa çok güzel bi sonuç alınabilir en azından şakaklar kapatılır ön saş çizgisi aynı hizada olur dolgu yapılır vertekse de zorlamayacak şekilde biraz ekim olursa olabilir imkansız şeyler değil ama söylediğinde haklısın millet para derdinde. Koray Erdoğan ve Erkan Demirsoy düşünüyorum ve Onur gürbüzü araştırıyorum. Koray hoca imkansız gibi fiyattan dolayı tabi. var mı bilgin bunlar hakkında?

Tolga50

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 16 Haziran 2015, 17:05:54 »
Varya şu saç ekimi bayanlara özel bi iş olsa kadın dırdırından memnuniyetsizliğinden korkup çoğu kişi güzel ekim yapardı özenerek yapardı. Bizim erkek milleti boş alan biraz saçlı olsun memnunum diye gezer merkezler de kendini geliştirme ihtiyacı hissetmez olan da estetik açıdan ince işçilik arayanlara olur ve Koray hoca gibi hakkını veren sayılı kişiler de bu sayede alır yürür tabi  :)

burqa1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 16 Haziran 2015, 18:11:33 »
koray erdoğan ve demirsoy düşünüyorum diyosun sonra koray erdoğan paradan dolayı olmaz diyosun paran varsa olursun koraya yoksa düşünmenin hayale kapılmanında bi manası yok senin saçların dökülmesini istesende istemesende beklemek zorundasın cunku yapcak bişe yok türkiyede sayılı cook iyi doktor oldugu için bu saç ekim işi sıkıntılı bi iş her doktor yapamadıgından beklemelisin gider ona buna yaptırır sonra bosuna pisman olcan gerek yok sen 1 sene bekle takıl kafana takma bnde takıodum artık 0 sorun kısa kestiriyorum kendime bunu zar zor kabullendirdim aynalara küstüm resmen ama elinden bişe gelmiyor paran varsa kralsın yoksa değilsin bekliceksin dökülsün dökülme tipi gerceklessin ondan sonra gönül rahatlıgıyla kime yaptırmak istersen daha rahat yüz güldüren bi ekim olur seni düsündüğümden diyorum uraşma 1 sene takma kafaya aynayı bos ver..

Tolga50

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 16 Haziran 2015, 19:00:27 »
Kardeşim Koray Erdoğan konusunda kararsız olma sebebim devlete atanma durumum var o kadar detaya inmemek adına o şekilde yazdım işim olursa onu da seçeneklere daha rahat dahil edebilcem anlayacağın. Benim saç dökülme tipim bu çok değişmez bizim sülaledeki en kel diyebileceğin benimki gibi. Söylediklerinde haklı olduğun ve ben de bunları göz önünde bulundurduğum için gitmiyorum bi yere şuan. Ben sağlıkçıyım ama çevremde bu işle alakalı bilgisi olan da yok o yüzden buralarda araştırıyorum bi kaç doktor arkadaşa sordum Ankara Tunalıda bi tanıdık var diyen var Serdar Gökrem diyen var dolayısıyla buralardan bilgi edinmeye çalışıyorum.

Ağabey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 15 Şubat 2018, 23:25:15 »
Saçı sıklaştırmak için yapılan ekimler anladığım kadarıyla saçı gürleştirme yi bırak dahada kötü hale getirebiliyor o yüzden saça zarar vermeden yapılan dhı yani kalemle saç ekimini tavsiye ediliyor. Dhı saç sıklaştırmayı en iyi yapan dr hakan doğanay ın ismi geçiyor .ekim yapsan bir türlü yapmasan bir türlü,saçı gürleştirmek için dermaroller falan kullansak yada başka doğal yöntemler ? Yokmu bir yöntem önerecek olan?

Aliveli5261

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 17 Eylül 2018, 17:31:33 »
Son durum nedir ekim yaptınız mı ?

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 22 Eylül 2018, 09:45:09 »
Sibel Ulusan , Repair , Avicenna , Este Hair , Handan Acıkök , Serotonin Hoca , Tuğrul Maral  ve bi kaç yer daha hatırlayamadım hepsini bi anda. Hatta bunlardan ikisi işlemi yapalım referans için de senin resimlerini kullanmak isteriz dedi. Koray hoca ve Erkan hocaya mail attım cevap gelmedi yoğunlar galiba.
Repair  tercih olabilir senin için ben saç ekimimi orada yaptırdım daha sonuç almadım ama bende iyi bir izlenim bıraktılar. İlerde dökülecek saçlarınızı düşünerek greft aldık ve ekim yaptık  seneler sonra sıkılaştırma işlemi için tekrar görüşürüz dediler. Bu işleme çoğu merkez girmiyor uğraşmayıp kafada saç yokmuş gibi ekiyorlar...

Facebook Twitter Instagram