Gönderen Konu: Seyrek saç sıklaştırma ve ön çizgi için öneriler  (Okunma sayısı 34287 defa)

Tolga50

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
http://i.hizliresim.com/l7N9ab.jpg
http://i.hizliresim.com/2go5Gj.jpg
http://i.hizliresim.com/rQNRP7.jpg
http://i.hizliresim.com/zApY6Y.jpg
http://i.hizliresim.com/8gLQVa.jpg
Arkadaşlar çok fazla tatilim dolayısıyla da fazla zamanım yok o yüzden bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. Seyrek alana güzel dolum yapabilecek ve ön çizgiyi güzel oluşturabilecek yerler ve kişiler hakkında yardımlarınızı bekliyorum. Sağolun

burqa1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Seyrek saç sıklaştırma ve ön çizgi için öneriler
« Yanıtla #1 : 05 Haziran 2015, 19:04:41 »
bu saçlara ekim olmaz benim kanaatimce cunku ekim yaptırsan diğer dökülmesi gereken saçlarda olucagı için ilerde kötü görüntü oluşucaktır biraz daha dökülmesini bekle yaş kaçtı senin

Tolga50

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Haziran 2015, 20:26:03 »
Konuştuğum her yer ekim olur dedi resim gönderdim whatsapp ve mail yoluyla. Sadece Mar-Med ekim yapılmaz mezoterapi ve prp daha mantıklı dedi. Onlar da mezoterapi ağırlıklı para kazanmaya çalışıyolar onu anladım videolarını da izledim. Yaş 25 kardeşim. Ama sıklaştırma denen işlem yapılabilir diye düşünüyorum eski saçıma göre çok seyrek çünkü şu an.

Tolga50

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Haziran 2015, 20:27:11 »
Bu arada saçım bunun yarısı kadardı ya da yalan olmasın yarısından biraz daha fazla. Minoxil kullanıyorum 3 aydır aşırı hacim kazandırdı.

burqa1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 05 Haziran 2015, 20:44:06 »
onu diyen doktorlar cebini düşünen doktorlar doktorda demeyelimde neyse senin saçın final hali olsa bu hadi neyse yapalım gitsin derdim ama senin saçın dökülmeye devam edicek saçının dökülme tipinide bilmiyoruz simdi aralara serpiştirim saç ekimi yaparsan var olan saçlarınada zarar gelebilir ve seni tatmin etmeyen bir ekim ortaya cıkabilir ben 2 yıldır araştırıyorum forumlardayım az cok biliyorum abilerimdende herzaman lafından cıkmam cunku onlar bu işte deneyim sahibi ekim yaptıran kişiler nede olsa beni dinle tabi onlarda yorum yapıcaktırlar ama bence bu işe şuanlık girme derim sonra üzülebilirsin

Tolga50

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 05 Haziran 2015, 23:35:48 »
Sağolasın kardeşim Reciye de mesaj attım ama geri dönmedi. Yani saç ekimi sadece tamamen saçı olmayan kişiler için ya da çok seyrekliği olan kişiler için olamaz bence olmamalı da ama işi ticarete döktükleri için o sonuç çıkıyo ortaya. Sonuç olarak bu işi yapabilecek kişiler nadir olsa da vardır diye düşünüyorum çünkü ciddiye alındığında yapılabilinecek bi şey. Koray Erdoğana parayı bayılsak yapar da işte çok isterler  ;D

burqa1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 06 Haziran 2015, 00:54:26 »
koray erdoğan herkezin hayali ama zengin olmadığımız için ona verilen paranın üstüne koyar ev gider alırım yada direk araba alırım :D ama iyi doktorlar var yok değil ama biraz daha dökülmesini bekle demek istediğim saçının dökülme tipi ortaya cıksın ondan sonra ekim yaptırırsın cunku varsayalım 2 yıl içinde üst taraftaki saçların hepsi dökülcek simdi ekim yaptırırsan o dökülcek olan saçlarda zamanı geldiğinde dökülünce kafanda ekilen saçlar komik durum sergileyebilir ve saçların dökülme tipi ortaya cıktıktan sonra ona göre ekim planlaması yapılması daha iyi ve nekadar ekilebilir onu düşünmek simdi gitsen tüccar doktorlar gel 3000 greft ekelim yok 2000 greft ekelim dicekler bide üstüne var olan saçınada zarar gelirse allah korusun ozaman ilerde üzülebiliceğin sonuç ortaya cıkabilir ve bosuna 2000 veya 3000 artık o ekicek doktor o ekilen greftleride ziyan etmis olur bence biraz bekle tabikide reci abide bi yazsın bakalım o ne dicek onun yorumunuda merak ediyorum bende senin gibi hakkımızda hayırlısı olsun :)

Tolga50

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 06 Haziran 2015, 02:13:09 »
Eyvallah ilgin için kardeşim bi yanım senin gibi düşünmekle beraber bi yanım da yaptırmak istiyo ne yalan söyleyeyim elbet vardır bana göre bi yer diye düşünüyorum mesele bulmakta :) kendi saçlarımı muhafaza etmeyi öğrendim hatta daha iyi hale bile getirebiliyorum tabi bi yere kadar. O yüzden dökülme beklemiyorum açıkçası. Sana ve okuyan arkadaşlar olursa onlara da önerim olsun kesinlikle uygulayın sonra buraya yazın. Sabah ve gece yatmadan minoxil uygulaması + eczaneden bepanthene ve evigen tüp şeklinde serum var aile hekimi yazıyo gidip alıyosun maliyeti de yok en az minoxil kadar etkili belki de daha fazla uygularken başlarda elinde saç telleri kalırken bi süre sonra 1 tel elinde kalıyo ya da hiç kalmıyo yüzün gülüyo. O ikisini sırayla dökülen bölgelere 3 günde bir temiz saça sürüp yarım saat beklettikten sonra yıkıyosun ve minoxili sıkıp yatıyosun. Acayip etkili

uA_bartin

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 06 Haziran 2015, 02:39:44 »
Eyvallah ilgin için kardeşim bi yanım senin gibi düşünmekle beraber bi yanım da yaptırmak istiyo ne yalan söyleyeyim elbet vardır bana göre bi yer diye düşünüyorum mesele bulmakta :) kendi saçlarımı muhafaza etmeyi öğrendim hatta daha iyi hale bile getirebiliyorum tabi bi yere kadar. O yüzden dökülme beklemiyorum açıkçası. Sana ve okuyan arkadaşlar olursa onlara da önerim olsun kesinlikle uygulayın sonra buraya yazın. Sabah ve gece yatmadan minoxil uygulaması + eczaneden bepanthene ve evigen tüp şeklinde serum var aile hekimi yazıyo gidip alıyosun maliyeti de yok en az minoxil kadar etkili belki de daha fazla uygularken başlarda elinde saç telleri kalırken bi süre sonra 1 tel elinde kalıyo ya da hiç kalmıyo yüzün gülüyo. O ikisini sırayla dökülen bölgelere 3 günde bir temiz saça sürüp yarım saat beklettikten sonra yıkıyosun ve minoxili sıkıp yatıyosun. Acayip etkili

Kardesim minoxidil sac dökülmesini durdurmaz. Minyatürlesmis saclar güclenir ve kullandigin sürede daha az dökülme olur. Fakat biraktiginda eski halinden daha kötü bir duruma gelirsin. Sac dökülmesini sadece Finasterid ve Dutasterid gibi ilaclarla durdurabilirsin. Var olan saclarini muhafaza etmenin tek yolu bu. Tabi ki bu dediklerim sadece androgenetik sac dökülmesi icin gecerli.
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2015, 02:41:33 Gönderen: uA_bartin »

atakan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 06 Haziran 2015, 10:31:58 »
tolga benımde durumum senın gıbı bende senın gıbı bısey dusunuorum bakalım bugun bı gorusmeye gıdıcem 3 yıldır arastırıorum zaten vaktı geldı artık ınsan ozguvenını kaybeıyor cıdden

Tolga50

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 06 Haziran 2015, 11:45:07 »
Buğra kardeşim biliyorum minoxilin olayını ama bepanthene ve evigen tüpleriyle beraber desteklediğinde daha farklı oluyo hissedersin bi dene bence sen bildiklerini de uygula. Hatta minoxili salla Evigen ve Bepanthene al kesinlikle tavsiye ederim çok etkili. Bizim söylediğimiz hiç bi şey kalıcı çözüm olamaz çünkü epidermisten uyguluyoruz.

Tolga50

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 06 Haziran 2015, 11:46:48 »
tolga benımde durumum senın gıbı bende senın gıbı bısey dusunuorum bakalım bugun bı gorusmeye gıdıcem 3 yıldır arastırıorum zaten vaktı geldı artık ınsan ozguvenını kaybeıyor cıdden
Atakan sen nerde ikamet ediyosun kardeşim? Görüşmeye gittiğin yer neresi? Ve son olarak resim koyabilir misin? Ben de araştırıyorum birbirimize faydamız olsun.

atakan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 06 Haziran 2015, 17:29:19 »
ben cekmekoyde ıkamet edıyorum kardesm bızım bı akrabamız doktor var onun sayesınde atasehırde ferda hanım varmıs bakalım onunla gorusucem hıc korkma cok ıyıdır zaten ben senı kotu yere gondermem dedı bakalım akraba kazıgımı yıcez tabı hemen atlamamak lazım buraya yazarım dostum soncları  resımde koyarım yarın

Tolga50

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 06 Haziran 2015, 19:20:06 »
Aynen hacı eğer ki kötü olursa ( Allah korusun ) tanıdığa artistlik de yapamazsın dikkatli ol o yüzden. Ferda hanımın soyadı ne hangi kurum ile çalışıyomuş peki?

atakan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 07 Haziran 2015, 10:38:27 »
5 yıldır şu derdi çekiyorum kardesm 3 yıldır cıddı ciddi arastırıyorum cıdden allah baska dert vermesin ama insanın hayatını mahveiyor yada ben öle sanıyorum. valla ınan nerde calıstıgını bılmıorum telefonlastık ıste umranıye tarafına gecınce soledıgı yere gıdıp bı gorusme yapıcam kendısıyle mutlaka bıldırırım

Facebook Twitter Instagram