Gönderen Konu: Bu Saç Ekimini Düzeltebilirmiyim sizce ?  (Okunma sayısı 5727 defa)

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Bu Saç Ekimini Düzeltebilirmiyim sizce ?
« Yanıtla #16 : 11 Ağustos 2016, 18:46:28 »
hocam saç simülasyonu yaptırabilirsin

Maddi durumun el veriyorsa iyi doktorlara görün. Önlere dokunmadan arkaları doldurun. Eğer dönor biraz daha artarsa ondan sonra önleride gürleştirirsiniz.

Vertexi komple doldurmayın bence hafif karartı yapsa yeter.

Bence 3bin 4bin civarı greftle üst güzel kapanır.

Bence sizden en az 1000 1500 saç grefti çıkar. Belki 2bin3bini bulur bilemem. Sakal greftiyle birleştirip üst kapanır gibi.

mağdurumdamağdurum

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 11 Ağustos 2016, 19:30:30 »
Sizler benden daha iyi bilirsiniz ekim yaptiran arkadaslar da yardimci olabilir sizce bu işle uğraşabilecek doktor kimdir ? malum adamlarin hasta sikintisi yok normal bir ekim yapmak varken benle uğraşip sonucuda hoş olmazsa prestijlerini sarsmak istemeyeceklerdir.

Maddi durum konusuna gelirsek şu an pekte iyi olduğu soylenemez fakat bu sac goruntusu oyle canimi sikiyor ki hayattan tat aldirmiyor,misafirliğe giderken yanimda yastik kilifiyla gidiyorum topik boyayipta rezil olmayalim diye.Doğal dokulme gibi dursa onada raziyim varsin saçim olmasin onada raziyim o yuzden borç harç bi sekilde yaptircam.

Olurda ekim yapilirsa boş kalan yerleri belki kalici olmayan saç simulasyonuyla destekleyebilirim.
Greft fiyatlarini bilen var mi doktoruna gore ?

volkarizma90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 11 Ağustos 2016, 20:12:58 »
Hocam sana tavsiyem bu sitedeki paylaşımları iyice oku bak kim ne yapmış kime ektirmis kaca ektirmis sonuç ne olmuş. Kendi kararını kendin ver. Şahsen ben tavsiye verip vebal altına girmek istemem

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 12 Ağustos 2016, 15:33:21 »
Çılgınlık istiyosan serkan aydın 4-5bin çıkartır senden. Yani nasıl olur bilmiyorum sonucu ama alır yani enseden falan girer 4-5bin belki 6bin çıkartır 1günde eker.

Facebook Twitter Instagram