Gönderen Konu: Saç ekimi sonrası proscar kullanımı ve sonuçları  (Okunma sayısı 6224 defa)

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi sonrası proscar kullanımı ve sonuçları
« Yanıtla #16 : 28 Haziran 2019, 19:20:51 »
Yaklaşık 3 senedir aralıklarla kullanıyorum ilk 2 sene hiçbir yan etki görmedim.son sene meme büyümesi ve unutkanlık yaptı 1-2 hafta aradan sonra tekrar başladım bu yan etkileri de geçti şuan hiçbir sıkıntım yok kullanmaya devam ediyorum.

yani meme büyümesidemi geçti yoksa diğer yan etkilerdenmi bahsediyorsun.
unutkanlık baya vardı o tamamen geçti. meme büyümesini bilmiyorum psiklojikte olabilir şuan iki göğsümde eşit gibi.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 28 Haziran 2019, 19:23:15 »
Meme büymesi bendede oldu bıraksam geçermi ya
ne kadar süre kullandın? Saçlara etkisi n oldu
saçlara gerçekten çok olumlu etkisi oldu.en uzun süre 8 ay fln kullandım sanırsam o süre zarfında da hiç yan etkisi olmamıştı.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 28 Haziran 2019, 19:25:28 »
Etkileri hemen geçmiyor diye biliyorum

Büyüyen meme küçülmez.. jinekomasti meme cevreyi epitel dokunun  yağlanması anlamına gelir. İlacı bırakınca yakacağınız en son yağ o bölgedekidir. Jinekomasti ancak ufak bir cerrahi operasyon ile giderilebilinir
peki daha fazla büyüme ihtimali var mı?

WebMaster

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 28 Haziran 2019, 20:08:58 »
saçlara gerçekten çok olumlu etkisi oldu.en uzun süre 8 ay fln kullandım sanırsam o süre zarfında da hiç yan etkisi olmamıştı.
5 e mi böldün

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 28 Haziran 2019, 21:14:23 »

Büyüyen meme küçülmez.. jinekomasti meme cevreyi epitel dokunun  yağlanması anlamına gelir. İlacı bırakınca yakacağınız en son yağ o bölgedekidir. Jinekomasti ancak ufak bir cerrahi operasyon ile giderilebilinir

Bşr önceki mesajında “meme büyümesinden emin değilim psikolojikte olabilir” yazmışsın, bir sonraki mesajında “DHA fazla büyürmü “ yazmışsın.. muhtemelen daha fazla buyur , en azından “psikolojik degil memelerim büyüdü kesin” diyecek kadar büyümeye devam eder

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 29 Haziran 2019, 00:51:25 »
5 e mi böldün
4 e bölmüştüm

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 29 Haziran 2019, 00:54:48 »

Bşr önceki mesajında “meme büyümesinden emin değilim psikolojikte olabilir” yazmışsın, bir sonraki mesajında “DHA fazla büyürmü “ yazmışsın.. muhtemelen daha fazla buyur , en azından “psikolojik degil memelerim büyüdü kesin” diyecek kadar büyümeye devam eder
Valla reis bakıyorm bakıyorum sol taraf sağa göre biraz daha büyüktü şimdi iki tarafta eşit gbi bir de göğüs kası yapıyorum solu fazla çalışmışta olabilrm yani:)

Facebook Twitter Instagram