Gönderen Konu: Serkan AYGIN / 4340 Greft / 22.06.2019  (Okunma sayısı 41132 defa)

Lacivert

• Full Member
Ynt: Serkan AYGIN / 4340 Greft / 22.06.2019
« Yanıtla #31 : 26 Haziran 2019, 18:33:39 »
Değerli yorumun için teşekkür ederim Hintel 👍

Eien

• Sr. Member
« Yanıtla #32 : 27 Haziran 2019, 11:51:49 »
Hayırlı olsun kardeşim. Tertemiz bir ekim olmuş. Saç çizgisini geriden almakla ile ilgili tercihe kesinlikle katılıyorum. 1 cm geriden almak ortalama 8-9 santimetre kare alandan tasarruf etmek demek:) Bu da kalan kısımda sıklığın artması demek... Ayrıca çizginin biraz geride olması 30'lu yaşlarda çok doğal duruyor.. Ekimi Serkan Hocanın hangi ekibi yaptı? Ekibin başındaki arkadaşın İsmi neydi ? Tekrar hayırlı olsun. Doğru bir karar verdiğini düşünüyorum.
Abi teşekkür ederim senin saçını görmemde süreci etkiledi 😀

Ekip: Cüneyt, Kemal, Peri, Sunay’dan oluşuyordu. Ekip başı Cüneyt
Yanlış hatırlamıyorsam alımı Kemal’le birlikte yaptı. Sonra kanal açımını Cüneyt açtı.
Ekimi Peri, Sunay, Kemal birlikte yaptılar. Ekimi yaparken Cüneytin yönlendirmesiyle kordine eden bir bayandı. Baygın olduğum için Sunay mı Peri mi bilemedim 😁

Valla o ekibin hepsi Peri'dir, Gül'dür.. Kaktüs gibi olanını görmedim hiç aralarında:)
''Saçını görmem süreci etkiledi'' deyince tanıdım kardeşim, sen olduğunu bilmiyordum, özelden mesaj atanlar oldu nickler karıştı birbirine:)
Ekimin hayırlı uğurlu olsun. Operasyonu iyi bir merkeze yaptırdığını düşünüyorum... Bizim örnekleri gördün, arkadaşıma ekimi gerçekleştiren ekip de bilhassa benim ekimi gerçekleştiren Cüneyt bey ve ekibi de şahsen doğruladığım sonuçlar itibarı ile çok doğru seçim... Şu evre operasyonun başarısı açısından çok önemli. 10 gün iyi bak saça.. Ekim tutacaksa da bu 10 gün içerisinde tutacak tutmayacaksa da bu 10 gün içinde olacak... (Allah korusun)

Bu arada bir anektod aktarayım da biraz gırgır şamata olsun; Ekimi yaptırdık ve memlekete dönüyoruz, uçakta ben orta koltukta diğer ekim yaptıran arkadaşım koridor tarafındaki koltukta oturuyor. Bizim kafalar sarılı... Uçak iniş için alçalıyor anonsuyla birlikte hostes arkadaş geldi ve dedi ki ''beyefendi inişten sonra valizlerinizi dikkatlice alın çünkü geçen hafta daha bir gün önce ekim yaptırmış bir arap yolcunun kafasına kocaman bir valiz düşürüldü ve cıngar çıktı'' deyince o irkilmeyle henüz 3 gün önce ekilmiş greftlerimiz diken diken oldu:))) Biraz da abartıp uçağın neredeyse tamamı boşalınca öyle aldık valizleri :))

« Son Düzenleme: 27 Haziran 2019, 12:11:43 Gönderen: Eien »

Lacivert

• Full Member
« Yanıtla #33 : 27 Haziran 2019, 15:17:42 »
Hayırlı olsun kardeşim. Tertemiz bir ekim olmuş. Saç çizgisini geriden almakla ile ilgili tercihe kesinlikle katılıyorum. 1 cm geriden almak ortalama 8-9 santimetre kare alandan tasarruf etmek demek:) Bu da kalan kısımda sıklığın artması demek... Ayrıca çizginin biraz geride olması 30'lu yaşlarda çok doğal duruyor.. Ekimi Serkan Hocanın hangi ekibi yaptı? Ekibin başındaki arkadaşın İsmi neydi ? Tekrar hayırlı olsun. Doğru bir karar verdiğini düşünüyorum.
Abi teşekkür ederim senin saçını görmemde süreci etkiledi 😀

Ekip: Cüneyt, Kemal, Peri, Sunay’dan oluşuyordu. Ekip başı Cüneyt
Yanlış hatırlamıyorsam alımı Kemal’le birlikte yaptı. Sonra kanal açımını Cüneyt açtı.
Ekimi Peri, Sunay, Kemal birlikte yaptılar. Ekimi yaparken Cüneytin yönlendirmesiyle kordine eden bir bayandı. Baygın olduğum için Sunay mı Peri mi bilemedim 😁

Valla o ekibin hepsi Peri'dir, Gül'dür.. Kaktüs gibi olanını görmedim hiç aralarında:)
''Saçını görmem süreci etkiledi'' deyince tanıdım kardeşim, sen olduğunu bilmiyordum, özelden mesaj atanlar oldu nickler karıştı birbirine:)
Ekimin hayırlı uğurlu olsun. Operasyonu iyi bir merkeze yaptırdığını düşünüyorum... Bizim örnekleri gördün, arkadaşıma ekimi gerçekleştiren ekip de bilhassa benim ekimi gerçekleştiren Cüneyt bey ve ekibi de şahsen doğruladığım sonuçlar itibarı ile çok doğru seçim... Şu evre operasyonun başarısı açısından çok önemli. 10 gün iyi bak saça.. Ekim tutacaksa da bu 10 gün içerisinde tutacak tutmayacaksa da bu 10 gün içinde olacak... (Allah korusun)

Bu arada bir anektod aktarayım da biraz gırgır şamata olsun; Ekimi yaptırdık ve memlekete dönüyoruz, uçakta ben orta koltukta diğer ekim yaptıran arkadaşım koridor tarafındaki koltukta oturuyor. Bizim kafalar sarılı... Uçak iniş için alçalıyor anonsuyla birlikte hostes arkadaş geldi ve dedi ki ''beyefendi inişten sonra valizlerinizi dikkatlice alın çünkü geçen hafta daha bir gün önce ekim yaptırmış bir arap yolcunun kafasına kocaman bir valiz düşürüldü ve cıngar çıktı'' deyince o irkilmeyle henüz 3 gün önce ekilmiş greftlerimiz diken diken oldu:))) Biraz da abartıp uçağın neredeyse tamamı boşalınca öyle aldık valizleri :))

Evet ekip işini özenli yaptını hissetiyor.
İnşallah benim sonuçta güzel olursa bende ekibe baklava, fıstık..
ooo her şey onlar diyeceğim 😀
Anlattığın anektoda sesli güldüm
Allah esirgesin o nasıl bir talihsizliktir :)

Lacivert

• Full Member
« Yanıtla #34 : 27 Haziran 2019, 15:24:57 »
Fotoğrafını paylaştığım bölgede herhangi bir sıkıntı var mı?
Siz ne düşünüyorsunuz?

1’inci foto ekimden sonraki görüntüsü
2’inci foto 5’inci gün görüntüsü

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 27 Haziran 2019, 15:42:11 »
Hayırlı olsun sonunda ekim yaptırmışsın karar verip:) ekimsen sonraki sıvılar kurumuş sorun olucağını sanmıyorum gayet temiz duruyor.

Lacivert

• Full Member
« Yanıtla #36 : 27 Haziran 2019, 15:47:18 »
Hayırlı olsun sonunda ekim yaptırmışsın karar verip:) ekimsen sonraki sıvılar kurumuş sorun olucağını sanmıyorum gayet temiz duruyor.
Ekim günün ertesi gün
Pansuman yapıp prp yapıldı.
Ama tam o bölgeye prp yapıldı mı bilmiyorum.
Pansuman yaparken sordum bu durum gayet normal denildi. Sorun etmedim
Ama bugün kafamı yıkarken farkettim aynı böyle 2’inci fotodaki görüntü var.

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 27 Haziran 2019, 15:49:12 »
Tamam o prp sıvısıdır deri altına verilirken dışarı taşıp kuruyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 27 Haziran 2019, 15:50:22 »
Aynen prp den enjekte edilen plazma  sorun yok:)
Global Moderator

Lacivert

• Full Member
« Yanıtla #39 : 27 Haziran 2019, 15:54:09 »

Teşekkür ederim.
Karar vermek zordu. Ekim yapmak daha zor. Beklemek çok daha zor :))
İlk foto prp öncesi ama?

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 27 Haziran 2019, 15:55:16 »

Teşekkür ederim.
İlk foto prp öncesi ama?

Hım ben ilk gün sandım verilen savılardır yani kısaca normal sonra kurumuş işte :) daha kaç gün oldu :)  dur bakalım daha şikayet etme:s

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 27 Haziran 2019, 15:57:11 »
Prp de aynı şekilde taşıp kuruyor ekim alanında ve kafana verilen sıvılar kısaca ekim alanını etkileyen bir durum söz konusu değil. :)) relax
Global Moderator

Lacivert

• Full Member
« Yanıtla #42 : 27 Haziran 2019, 16:01:22 »

Teşekkür ederim.
İlk foto prp öncesi ama?

Hım ozaman yanlıl anladık verilen suvılardır yani kısaca normal sonra kurumuş işte :)
Eyvallah kardeşim verdiğin bilgi için 👍

Prp de aynı şekilde taşıp kuruyor ekim alanında ve kafana verilen sıvılar kısaca ekim alanını etkileyen bir durum söz konusu değil. :)) relax

10 gün kritik, 15 gün kritik diye diye telaş olduk 😁 İçim rahatladı sağolasın

Aahmett_1907

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 27 Haziran 2019, 20:55:54 »
merhabalar ekiminiz hayırlı olsun.
ilk yıkama ekimden kaç gün sonra yapıldı?
fotoğraflarda ekimin birinci günde sakal bölgeninde şişlik gözüküyordu, sakal bölgesinde şişlik indi mi?
serkan aygın, ekimden sonra masaj önerdi mi?
sizce, ekim yaptırdığınız personeller tecrubelimiydi?
ekim öncesi dönor bölgesinin fotoğrafını ekleyebilirmsiiniz?

Lacivert

• Full Member
« Yanıtla #44 : 27 Haziran 2019, 21:26:41 »
merhabalar ekiminiz hayırlı olsun.
ilk yıkama ekimden kaç gün sonra yapıldı?
fotoğraflarda ekimin birinci günde sakal bölgeninde şişlik gözüküyordu, sakal bölgesinde şişlik indi mi?
serkan aygın, ekimden sonra masaj önerdi mi?
sizce, ekim yaptırdığınız personeller tecrubelimiydi?
ekim öncesi dönor bölgesinin fotoğrafını ekleyebilirmsiiniz?
Merhaba kardeşim,
22 Haziran ekim yapıldı.
23 Haziran pansuman yapılıp, Prp yapıldı.
25 Haziran ilk yıkama yapıldı.
(Yani ekimden 3 gün sonra ilk yıkama)

Ektirdiğim ekip, tecrübeli sorusuna gelirsek eien kullanıcı adlı Önder beyin ekimini o ekip yaptı. Bende sonucunu gördüm hoşuma gitti.
Ekibin sürecinden memnundum sonucunu görücez süreç içerisinde.
Kurum ekip başarısı arkasında duruyoruz diyor.

Sakal bölgesinde ben şişlik pek farketmedim, boynumu yukarı doğru kaldırdığım için öyle durmuş olabilir şuanki fotoyu yeni çektim. Net olsun diye yakınlaştırdım baya
Masaj diyen olmadı. Ekim sonrası Serkan beyi görmedim. Asistanı Eda hanım ilgileniyor.
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2019, 21:55:53 Gönderen: Lacivert »

Facebook Twitter Instagram