Gönderen Konu: Minoxil ve xpecia hakkında acil yardım  (Okunma sayısı 3341 defa)

heykel3419

• Yeni üye
  • *
Minoxil ve xpecia hakkında acil yardım
« : 25 Haziran 2019, 06:31:07 »
Abilerim arkadaşlarım yaşım 21 yaklaşık 2 senedir minoxili kullanıp bırakıyorum ama bu kullanmalar uzun bırakmalar kısa sürüyo ve saçlarım gerçekten yaşıma göre oldukça kötü durumda ve minoxilin bi faydasını görmüyorum artık ama xpecia ve minoxili kullanmaya devam ediyorum şuan saçlarım sanki her geçen sene daha kötüye gidiyo minoxil kullanmama rağmen tavsiyeleriniz nelerdir fotoğrafları da ekledim

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Minoxil ve xpecia hakkında acil yardım
« Yanıtla #1 : 25 Haziran 2019, 13:03:41 »
minoxil uzun kullanımlarda saçı döngüye sokuyor yani döngüye sokuyor derken zaten bir döngü olacaktı ama minoxil bunu uzunca bir süre engelliyor ama sonuçta döngü gene oluyor.o döngüden çıktıktan sonra minoxil tekrar toparlar saçını ama ilerde gene tekrarlar bu döngüler yani minoxilde tek başına çözüm değil finans ile anca fayda ediyor tek başına bir yere kadar.

Rohat

• Full Member
« Yanıtla #2 : 25 Haziran 2019, 13:58:53 »
Minoxil düzen isteyen bir ilaç. Kullanıp bırakmakla saçları daha de beter edersin. Xpecia da tek başına fayda vermez. En az 3-6 ay kullanman gerek. Minoxili düzenli kullanın

heykel3419

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 27 Haziran 2019, 08:13:24 »
minoxil uzun kullanımlarda saçı döngüye sokuyor yani döngüye sokuyor derken zaten bir döngü olacaktı ama minoxil bunu uzunca bir süre engelliyor ama sonuçta döngü gene oluyor.o döngüden çıktıktan sonra minoxil tekrar toparlar saçını ama ilerde gene tekrarlar bu döngüler yani minoxilde tek başına çözüm değil finans ile anca fayda ediyor tek başına bir yere kadar.

minoxille beraber xpecia kullanıyorum hocam minoxili ilk kullandığımda şakaklarda kıllanma yaptı hatta elmacık kemiklerimde bile çıkıyodu bi süre bıraktıktan sonra tekrar başladım birkaç aydır kullanıyorum ama o kıllanmalar olmuyo acaba faydasını kaybetmiş midir artık?

heykel3419

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 27 Haziran 2019, 08:17:04 »
Minoxil düzen isteyen bir ilaç. Kullanıp bırakmakla saçları daha de beter edersin. Xpecia da tek başına fayda vermez. En az 3-6 ay kullanman gerek. Minoxili düzenli kullanın

minoxili düzenli kullanıyorum şuan 2 haftadır falan da düzenli xpeciaya başladım ama minoxilin o kıllanmalarını göremiyorum artık şakaklarım bildiğin açıldı tanıdık bi abi tanıtım numunesi olan minoxilleri getiriyor acaba ondan mı etkisi olmuyo eczaneden mi almalıyım yoksa ekim mi yaptırmalıyım bu açıklığı naparsam yapıyım kapatamıyorım ve artık rahatsız ediyo beni çok takıyorum

Emre_70

• Full Member
« Yanıtla #5 : 12 Temmuz 2019, 09:30:45 »
Bu tp takviyeler saçsız alanı kapatmakdan ziyade saç ekimi sonrası çıkan sacların kalınlaşmasına ve yoğunlaşmasına sebebiyet veriyor. Ekim öncelikli.

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 21 Temmuz 2019, 02:13:01 »
Minoxil kullanacaksan alopexy t kullanacaksın bu daha etkili artı finasterid al 5/1 şeklinde bu silahları kullanmanın zamanı gelmiş üstad

Marmaris

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 23 Temmuz 2019, 02:38:16 »
Dostum ben yeni sac ektirdim. 2 ay oldu ancak çalıştığın yerde bir arkadaş da 2 ay önce hairon plus diye bir ilaca başladı. Adam keldi şimdi 2 ay sonunda benin yeni ektirdigim sacları 5 katı sac çıktı.. ilaç nedir ne değildir bilmiyorum. Minoxidil gibi omur boyu kullanmak lazım mi bilmiyorum ama bir araştır dostum. Sac ektirmeden önce bu arkadaştan ilâcı duysam denerdim çok düzgün ve kalın sacları çıktı ama almadan araştır yan etkisi var mı çıkan saçlar geçici mi bilmiyorum.
Not: resimleri var arkadaşın ancak izinsiz paylaşmak olmaz diye atmadım yanlız resimleri görsen bu adam sac ektirmis ve çok fazla ektirmis dersin o derece kel adamda 1 damla boşluk kalmamış 2 ayda

heykel3419

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 24 Temmuz 2019, 01:42:06 »
Bu tp takviyeler saçsız alanı kapatmakdan ziyade saç ekimi sonrası çıkan sacların kalınlaşmasına ve yoğunlaşmasına sebebiyet veriyor. Ekim öncelikli.
saç ekimi için serkan aygına mesaj attım resimleri falan asistanları yazıyo galiba 7000-8000 greft yazdılar iyi bi sonuç için donör bölgem bunun için uygun değilmiş :(

heykel3419

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 24 Temmuz 2019, 01:43:18 »
Minoxil kullanacaksan alopexy t kullanacaksın bu daha etkili artı finasterid al 5/1 şeklinde bu silahları kullanmanın zamanı gelmiş üstad
alopexy ilk defa duydum araştırıcam ama finas içinse yaşım 21 yan etkilerinden dolayı falan başlamak istemiyorum

heykel3419

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 24 Temmuz 2019, 01:45:14 »
Dostum ben yeni sac ektirdim. 2 ay oldu ancak çalıştığın yerde bir arkadaş da 2 ay önce hairon plus diye bir ilaca başladı. Adam keldi şimdi 2 ay sonunda benin yeni ektirdigim sacları 5 katı sac çıktı.. ilaç nedir ne değildir bilmiyorum. Minoxidil gibi omur boyu kullanmak lazım mi bilmiyorum ama bir araştır dostum. Sac ektirmeden önce bu arkadaştan ilâcı duysam denerdim çok düzgün ve kalın sacları çıktı ama almadan araştır yan etkisi var mı çıkan saçlar geçici mi bilmiyorum.
Not: resimleri var arkadaşın ancak izinsiz paylaşmak olmaz diye atmadım yanlız resimleri görsen bu adam sac ektirmis ve çok fazla ektirmis dersin o derece kel adamda 1 damla boşluk kalmamış 2 ayda
bu mavi su dedikleri ilaç galiba bu bu sitede okuduğum kadarıyla faydalı olduğunu söyleyenler de var palavra olduğunu söyleyenler de bu konuda biraz cahilim ama araştırıcam

Facebook Twitter Instagram