Gönderen Konu: sac ekimi tavsiye  (Okunma sayısı 1564 defa)

kaya.qy

• Jr. Member
  • **
sac ekimi tavsiye
« : 22 Haziran 2019, 16:05:36 »
Arkadslar meraba
sac ekimi öncesinde karar verme aşamasındayım,donor bolgem ve dıger bolgelerın fotolarını atıyorum ,tecrübelerinize dayanarak acaba ıyı sonuç alabılırmıyım ,yardımcı olursanız sevınırım
ekım için ise suan için serkan aygın,serkan aydın ve ilhan hocalardan birini düşünüyorum bu konuda da tavsiyeleriz olursa cok memnun olurum

kaya.qy

• Jr. Member
  • **
Ynt: sac ekimi tavsiye
« Yanıtla #1 : 22 Haziran 2019, 16:07:47 »
diğer fotolar

Musollini

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Haziran 2019, 17:20:45 »
bence dhi yöntemiyle ekim tercih edin mevcut saçlarınız var bunlara zarar vermeden aralara ekim zor iş. dhi yöntemiyle travma daha az oluyor. bu 3 lüden hangisini tavsiye edersin dersen serkan aygın dhi derim.

kaya.qy

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 22 Haziran 2019, 17:27:30 »
bence dhi yöntemiyle ekim tercih edin mevcut saçlarınız var bunlara zarar vermeden aralara ekim zor iş. dhi yöntemiyle travma daha az oluyor. bu 3 lüden hangisini tavsiye edersin dersen serkan aygın dhi derim.
Hocam peki donor bolgesı sızce nasıl mesela ılerde 2. ekimi kurtarır mı?

Musollini

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Haziran 2019, 17:38:18 »
iyi gibi gözüküyor zaten açıklığınız da az bu saç ufak bi ekimle güzel olur diye düşünüyorum

kaya.qy

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 22 Haziran 2019, 17:43:18 »
iyi gibi gözüküyor zaten açıklığınız da az bu saç ufak bi ekimle güzel olur diye düşünüyorum
İnşallah hocam dedığiniz gıbı iyi bir sonuç alırım

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 22 Haziran 2019, 18:05:30 »
bencede saydıklarınız arasında serkan aygın daha iyi ,dhı ile ektirirsen tabi daha iyi olur.

kaya.qy

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 22 Haziran 2019, 18:33:32 »
bencede saydıklarınız arasında serkan aygın daha iyi ,dhı ile ektirirsen tabi daha iyi olur.
Sizin baska tavsiye edebileceğiniz merkezler varsa (tabi fiyatı asmed gibi olmayan:))) onerıye açığım

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 22 Haziran 2019, 19:25:57 »
Sizin baska tavsiye edebileceğiniz merkezler varsa (tabi fiyatı asmed gibi olmayan:))) onerıye açığım

serkan aygın ,sibel ulusan ve şahin çelik şu an şahsen ortalama fiyatlarda ekim yapan benim beğendiğim yerler .isterseniz sizde bir detaylı bakın bu isimlere.

kaya.qy

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 22 Haziran 2019, 19:37:00 »

serkan aygın ,sibel ulusan ve şahin çelik şu an şahsen ortalama fiyatlarda ekim yapan benim beğendiğim yerler .isterseniz sizde bir detaylı bakın bu isimlere.
Eyvallah hocam istanbulda yaşadığım için serkan aygın şimdilik en mantıklısı görünüyor

2019mayıs

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 23 Haziran 2019, 11:28:38 »
Acıkligimz ayni bende Serkan aygin düşünüyorum ama onunda ekimlerde tepe bolgesine girmemesi beni dusunduruyor

kaya.qy

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 23 Haziran 2019, 11:37:28 »
Acıkligimz ayni bende Serkan aygin düşünüyorum ama onunda ekimlerde tepe bolgesine girmemesi beni dusunduruyor
Ben suan için kısa sürede sonuc alabileceğim ön bölgeye ekimi dr aygın a yaptırıp daha sonra vertex bölgeyi baska bir merkeze düşünüyorum hocam

2019mayıs

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 23 Haziran 2019, 12:51:42 »
Benimde acilik ayni tek seferde bitirmek istiyorum serkan aygin 2600 kok onlere dedi tepeye girmiyor estcenter la grscem birde onlar tek sefer de olur dedi ama kararszm

kaya.qy

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 23 Haziran 2019, 13:09:14 »
Benimde acilik ayni tek seferde bitirmek istiyorum serkan aygin 2600 kok onlere dedi tepeye girmiyor estcenter la grscem birde onlar tek sefer de olur dedi ama kararszm
Saclarınızda çok ciddi bir sorun görünmüyor, kim yaparsa yapsın iyi bir sonuc alacaksınızdır inşallah hocam

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 23 Haziran 2019, 13:59:06 »

estecentera gitme kardeşim sonucu kötü olur benden söylemesi.tanıdığım iki gurbetçi var estecentera giden ikisininde saçı çok ama çok az çıktı.

Facebook Twitter Instagram