Gönderen Konu: Abiler bi yardım  (Okunma sayısı 2095 defa)

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Abiler bi yardım
« Yanıtla #15 : 22 Haziran 2019, 17:24:05 »
Arkadaşım bu saçı kısa düşündüğüm de senin vertex acikligin çok fazla ve buradan başlamış ki açılma daha da ilerler. ..sanlisin on cizgin sağlam önler dokulmemis. ..ama kötü olan sac ekiminin en zor olduğu yerden acilma baslamis. ..Burayı kendi saçına yakın sıklıkla protez kapatır...

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 22 Haziran 2019, 17:29:49 »
Arkadaşım bu saçı kısa düşündüğüm de senin vertex acikligin çok fazla ve buradan başlamış ki açılma daha da ilerler. ..sanlisin on cizgin sağlam önler dokulmemis. ..ama kötü olan sac ekiminin en zor olduğu yerden acilma baslamis. ..Burayı kendi saçına yakın sıklıkla protez kapatır...

Hocam ne protezi Allah aşkına protezlik bir durum var mı arkadasin saçında...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 22 Haziran 2019, 18:28:07 »
Sadece tepe bölgesinde dökülme var 6/7 ay finasterid kullanıp daha sonra tepe bölgesine sıklaştırma yaptırabilirsin.

Saçların dalgalı bu kapatıcılık için avantaj.
Global Moderator

Oğuz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 22 Haziran 2019, 18:28:26 »
hocam protez düşünmüyorum. Teşekkür ederim yine de fikrinizi paylaltığınız için.

Oğuz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 22 Haziran 2019, 18:32:55 »
Sadece tepe bölgesinde dökülme var 6/7 ay finasterid kullanıp daha sonra tepe bölgesine sıklaştırma yaptırabilirsin.

okuduklarımdan sonra finasteride biraz mesafeliydim aslında ama bi süre kullansam mı diye de düşünüyorum. Kullandıktan sonra ilacın sağladığı faydayla  saçlardaki ilerleme ilacı bırakınca hemen geriye sarar mı hocam?

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 25 Haziran 2019, 09:39:25 »
acıkcası ön bölgen iyi bu vertexide finas daha iyi hale getirir diye düşünüyorum genede sen bilirsin hocam

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 25 Haziran 2019, 14:35:36 »

okuduklarımdan sonra finasteride biraz mesafeliydim aslında ama bi süre kullansam mı diye de düşünüyorum. Kullandıktan sonra ilacın sağladığı faydayla  saçlardaki ilerleme ilacı bırakınca hemen geriye sarar mı hocam?

burda maksat saçları saç ekımıne hazırlamak.. hayatın en temel kuralı etki olmaz ise tepki olmaz...

o yüzden arabana benzin koymadığında gitmeyeceği gibi ilaç kullanıp bırakırsan kazanımlarda kaybolur.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram