Gönderen Konu: Yağlı Saçlara İdeal Şampuan  (Okunma sayısı 17613 defa)

unverm

• Hero Member
Ynt: Yağlı Saçlara İdeal Şampuan
« Yanıtla #120 : 30 Ekim 2019, 17:23:06 »
Az önce eczaneye gittim Ketoral'ı almak için. Kadın depoda yok falan dedi onun yerine senin yazdığın Konazol'u verdi ve Ketoral'dan farkı yok dedi ben de kabul ettim aldım bakalım nasıl olacak. Yüze ve sakal bölgesine sürüp bekleteceğim bakalım 7-10 günde 1 falan gibi. Bioxcin'le dönüşümlü kullanacağım yani

Not : Bu arada emin değilim ama Bioxcin siyah sarımsaklı şampuandada SLS, Paraben vs yok galiba. Ama ben Forte yoğun dökülme için olanını kullanıyorum bunda SLS var
Konazolun daha iyi olduğunu yazmışlardı nette. Etken maddesi aynı zaten. Revitanin da içinde olan ketoconazole. Aslında cafeinli bi şampuanla bu konazolu dönüşümlü kullandığın zaman revitayla aynı etkiyi sağlaması lazım mantıken.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #121 : 30 Ekim 2019, 18:18:42 »
birkere arkadaşlar kendinizi kandırmayın öncelikle forumda şampuan konusunda en tecrübeli insan benimdir. yanlış anlaşılmasın,sawpoo'nun göründüğü üzere bomba bi içeriği var değilmi?, o içeriklerin hepsinin kullanım oranları sizce doğru olsa sizce 32 lira fiyatı olurmuydu birde böyle düşünün.
Daha önceki yorum ve şapuan hakkındaki yazılarını takip ettim tecrübelerin konusunda şüpem yok aslında teşekkürler bizlere sağladığın bilgiler için dostum ve senin yazılarından yola çıkarak kafamda bazı şeyler belirlendi aslında.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #122 : 30 Ekim 2019, 18:20:59 »
Az önce eczaneye gittim Ketoral'ı almak için. Kadın depoda yok falan dedi onun yerine senin yazdığın Konazol'u verdi ve Ketoral'dan farkı yok dedi ben de kabul ettim aldım bakalım nasıl olacak. Yüze ve sakal bölgesine sürüp bekleteceğim bakalım 7-10 günde 1 falan gibi. Bioxcin'le dönüşümlü kullanacağım yani

Not : Bu arada emin değilim ama Bioxcin siyah sarımsaklı şampuandada SLS, Paraben vs yok galiba. Ama ben Forte yoğun dökülme için olanını kullanıyorum bunda SLS var
Haftada 2 veya 3 defa bioxcin ile yıkadıktan sonra son yıkmaya ketoral ile yapıp çıkabilirsin haftalık kullanımı daha fazla yaparsan kafa derinde kuruluk yapar

Sunrise

• Full Member
« Yanıtla #123 : 30 Ekim 2019, 18:59:22 »
Haftada 2 veya 3 defa bioxcin ile yıkadıktan sonra son yıkmaya ketoral ile yapıp çıkabilirsin haftalık kullanımı daha fazla yaparsan kafa derinde kuruluk yapar

Uzun yıllardır her gün saçımı günde 1 kez yıkarım. Şimdi 6 gün Bioxcin, 1 gün de Konazol düşünüyorum bu şekilde ayda 4 kere Konazol oluyor

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #124 : 30 Ekim 2019, 21:41:35 »

Hocam keşke kuruluk yapsada şu yağlanma dan kurturabilsek  ikinci günün sabahı saçlar yine ayni. :-*

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #125 : 30 Ekim 2019, 21:51:51 »
Hocam keşke kuruluk yapsada şu yağlanma dan kurturabilsek  ikinci günün sabahı saçlar yine ayni. :-*
Konazol kurutuyosa o şampuan bu şampuan niye arıyoruz. Konazol kullanalım ozaman. Bu konu bitsin.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #126 : 30 Ekim 2019, 21:58:12 »
Benimde sorunum aynı arkadaşlar, fakat o yağlanma deride alnımda tekrar oluşuyor libido yüksek olması çok fazla dht salmasıdan kaynaklanıyor olabilir, cinsel istek fazla yani fin ile frenliyorum umarım el frenine dönmez :)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #127 : 31 Ekim 2019, 03:31:51 »
Konazol kurutuyosa o şampuan bu şampuan niye arıyoruz. Konazol kullanalım ozaman. Bu konu bitsin.

Sanırım sürekli kullanıma uygun değil.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #128 : 31 Ekim 2019, 10:33:22 »
Benimde sorunum aynı arkadaşlar, fakat o yağlanma deride alnımda tekrar oluşuyor libido yüksek olması çok fazla dht salmasıdan kaynaklanıyor olabilir, cinsel istek fazla yani fin ile frenliyorum umarım el frenine dönmez :)

Fin kullandıktan sonra azalıyor mu yağlanma :)

Sunrise

• Full Member
« Yanıtla #129 : 31 Ekim 2019, 10:45:52 »
Sanırım sürekli kullanıma uygun değil.

Evet buna sürekli kullanıma uygun değil diyorlar ama haftada 1 kez kullanılırsa ozaman şampuanı bırakmaya gerek yok dimi?

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #130 : 31 Ekim 2019, 14:12:14 »
Evet buna sürekli kullanıma uygun değil diyorlar ama haftada 1 kez kullanılırsa ozaman şampuanı bırakmaya gerek yok dimi?

Ben kullandığımda haftada 2 kez uyguluyordum ancak 2 ay sanırım kullandım bu şampuanı. Gerçi bende kepek, seboreik gibi bir problem yoktu hair forte kullandığım için önlem amaçlı kullanmıştım. Sizde durumunuza göre hafta da 1/2 gün kullanmayı tercih edebilirsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #131 : 31 Ekim 2019, 16:48:56 »
Yanılıyormuyum dostum
Bu şampuanda sls yok hocam o farklı bişey. Davines mantıklı gibi duruyor bence. Hem cafeinli hem de zararlı pek bişey yok. Haftada 1 gün de konazol la beraber kullanılabilir.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #132 : 31 Ekim 2019, 18:09:20 »
Bu şampuanda sls yok hocam o farklı bişey. Davines mantıklı gibi duruyor bence. Hem cafeinli hem de zararlı pek bişey yok. Haftada 1 gün de konazol la beraber kullanılabilir.

O zaman denemekte fayda var :)

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #133 : 31 Ekim 2019, 22:36:23 »
O zaman denemekte fayda var :)
Başka sitelerde de davines markasının çok kaliteli olduğu ama fazla bilinmediği söyleniyor. Içeriği de baya iyi. Revitanin en güçlü alternatifi olabilir.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #134 : 31 Ekim 2019, 22:44:20 »
Başka sitelerde de davines markasının çok kaliteli olduğu ama fazla bilinmediği söyleniyor. Içeriği de baya iyi. Revitanin en güçlü alternatifi olabilir.
Evet dostum ayrıca alternatif olarak Kerastase siyah olanda olabilir

Facebook Twitter Instagram