Gönderen Konu: Yağlı Saçlara İdeal Şampuan  (Okunma sayısı 17634 defa)

atilla17

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Yağlı Saçlara İdeal Şampuan
« Yanıtla #91 : 28 Ekim 2019, 22:40:37 »
Tekrar araştırmalarım sonucu
Sls olanlar, vichy dercos, davines

Şüpheli içerik vermeyen, zigaus Forte, tresan, prozinc

Temiz görünen, sawpoo
yanlış bilgilendirmeyelim davines'de sls yok.

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #92 : 29 Ekim 2019, 00:16:01 »
SLS YOK Kerastase Siyah şampuanın içinde als var
Farketmiyo önemli olan s harfindeki sülfat zaten zararlı olan o. Sodium laureth sülfat (sles), sodium laurly sulfate (sls), sodium mireth sulfate (sms), amounium lauret sulfate (als). Hepsi zararlı.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #93 : 29 Ekim 2019, 00:41:05 »
Alpecin  şampuan  c1 kulaniyorum  1 sene +artı alpecin  sivisi    çook yağlı  kaşınti tdi vardı sacimda şu anda  hiç biri yok    saç dökülmesi  yardimci oluyor dolgun gösteriyor 

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #94 : 29 Ekim 2019, 00:47:10 »
Yeni  çıktı buda :Yıkama sırasında saç köklerini uyarır
Kalıtsal saç dökülmesini önler
Alpecin Şampuan Kafein C1 Black Edition, yıkama sırasında saç köklerini uyarır ve kalıtsal saç dökülmesini önler. Saç Dökülmesi, İnce ve İnce Saç, Normal / Herhangi Bir Saç Tipi
Ürün özellikleri:
Alkolsüz, silikonsuz
etkisi:
Saç dökülmesine karşı bakım

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #95 : 29 Ekim 2019, 03:06:37 »
Anladım dostum sanırım haklısın, bende fin kullanıyorum xpecia ile Fin farklı şeyler gibi duruyor birisi sadece dht blocklarken diğeri yazılana göre doğal yoldan blocklarken aynı zamanda biotin vb. Vitamin eksiklerini de tamamlıyor vucudun, takviye konusunda ilerde bir yol izleyeceğim Fini bi 3 veya 6 ay sonra bırakıp xpecia ile veya saw palmetto + boxin: biotin + çinko ile veya biotin çinko saw ayrı ayrı satın alarak devam etmeyi düşünüyorum, şimdilik Fin+Biotin kullanıyorum fin+Xpecia ağır mı olur?

Finasterid, biotin idealdir. Ben finasterid ve Xpecia'nın ağır olacağını düşünüyorum. Birde inancım vucüdu bu tarz takviyelere ne kadar alıştırırsak, daha sonra etki alanı o kadar daha çabuk azalacağı yönünde. Finasterid zaten saçı tek başına korumak için yeterli. 6 ay istikrarlı kullanırsa bana göre değişim zaten gözle görülür şekilde oluyor. Saçlarınızı günlük kontrol edin renginin karardığını göreceksiniz. Finasteridden sonra Xpecia düşünebilirsiniz. Bende şuan Xpecia ile devam ediyorum. Yakında tekrardan finasterid kullanacağım 6 ay. Haziran da bıraktım sanırım 6 ay ara verip kullanıyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 29 Ekim 2019, 03:59:36 »
yanlış bilgilendirmeyelim davines'de sls yok.
Yanlış bilgilendirme yok dostum onlardan iyi bilecek halimiz yok kendi kurumsal Web sitelerinde içeriği belirtmişler.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 29 Ekim 2019, 04:08:33 »
Finasterid, biotin idealdir. Ben finasterid ve Xpecia'nın ağır olacağını düşünüyorum. Birde inancım vucüdu bu tarz takviyelere ne kadar alıştırırsak, daha sonra etki alanı o kadar daha çabuk azalacağı yönünde. Finasterid zaten saçı tek başına korumak için yeterli. 6 ay istikrarlı kullanırsa bana göre değişim zaten gözle görülür şekilde oluyor. Saçlarınızı günlük kontrol edin renginin karardığını göreceksiniz. Finasteridden sonra Xpecia düşünebilirsiniz. Bende şuan Xpecia ile devam ediyorum. Yakında tekrardan finasterid kullanacağım 6 ay. Haziran da bıraktım sanırım 6 ay ara verip kullanıyorum.
En mantıklısı 6 ay kullanmak sonra ara verip bir test yaptırıp 6nay sonra tekrar kullanmam o arada işte Xpecia ile devam etmek, peki finastere ara verip Xpecia döndüğünüzde belli bir süreden sonra saçta gerileme yağlanma incelme gibi şeyler gözle görülür şekilde fark ettiniz mi ayrıca cinsel anlamda yorgunluk vb. Şeyler finastere göre daha iyi oldunuz mu? Sabah akşam kullanıyorsunuz Xpecia yı doğru mu yanına herhangi bir takviye alıyormusunuz

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 29 Ekim 2019, 04:11:34 »
Alpecin  şampuan  c1 kulaniyorum  1 sene +artı alpecin  sivisi    çook yağlı  kaşınti tdi vardı sacimda şu anda  hiç biri yok    saç dökülmesi  yardimci oluyor dolgun gösteriyor

Alpecin ve prozinc şuan kafamda yer edenler.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #99 : 29 Ekim 2019, 04:20:24 »
En mantıklısı 6 ay kullanmak sonra ara verip bir test yaptırıp 6nay sonra tekrar kullanmam o arada işte Xpecia ile devam etmek, peki finastere ara verip Xpecia döndüğünüzde belli bir süreden sonra saçta gerileme yağlanma incelme gibi şeyler gözle görülür şekilde fark ettiniz mi ayrıca cinsel anlamda yorgunluk vb. Şeyler finastere göre daha iyi oldunuz mu? Sabah akşam kullanıyorsunuz Xpecia yı doğru mu yanına herhangi bir takviye alıyormusunuz

Ben cinsel anlamda hiç problem yaşamadım onu baştan belirteyim. Benim bırakma sebebim son zamanlarda depresif ruh haline sokmasaydı. Finasteridi bıraktıktan sonra da farklı takviyeler almaya devam ettim. Bu nedenle direkt olarak finasteridi bırakan biriyle aynı durumla yaşamam olanaksız bunu da söylemekte yarar olduğunu düşünüyorum. Finasteridi ilk kullandığım dönemde bıraktığımda 3 ay sonunda biotin ile devam ederken bir gerileme yaşamıştım. Son kullandığımda bıraktığımda saçlarımda hafif bir gerileme olduğunu fark ettim. Yani tek bir finasteridin kullandığım bir çok takviyeye bedel olduğunu gördüm. Xpecia'yı günlük 2 tablet olarak alıyorum aslında ben beğendim hafif dökülmeleri olanların finasterid yerine bu takviyeyi kullanması daha doğru olabilir. Benim gibi saçları genetik dökülmeye kodlanmış kişilerin tek çözümü finasterid. Xpecia'nın yanın haftalık b12, iki günde bir d3, iki günde 1 balık yememişsem o hafta balık yağı, günlük 500 mcg arginine. Bir dönemde hair forte kullandım saçlara pek beğenmedim gelişmeleri bıraktım. Bazen unutuyorum Xpecia almayı o gün tek içmişsem akşam biotin kullanıyorum. Saç içinde Revita ve Revita Cor günlük mutlaka kullanıyorum. Kasım sonundan itibaren hafta da 2 günde finasterid ekleyeceğim listeye.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #100 : 29 Ekim 2019, 10:30:29 »
Ben cinsel anlamda hiç problem yaşamadım onu baştan belirteyim. Benim bırakma sebebim son zamanlarda depresif ruh haline sokmasaydı. Finasteridi bıraktıktan sonra da farklı takviyeler almaya devam ettim. Bu nedenle direkt olarak finasteridi bırakan biriyle aynı durumla yaşamam olanaksız bunu da söylemekte yarar olduğunu düşünüyorum. Finasteridi ilk kullandığım dönemde bıraktığımda 3 ay sonunda biotin ile devam ederken bir gerileme yaşamıştım. Son kullandığımda bıraktığımda saçlarımda hafif bir gerileme olduğunu fark ettim. Yani tek bir finasteridin kullandığım bir çok takviyeye bedel olduğunu gördüm. Xpecia'yı günlük 2 tablet olarak alıyorum aslında ben beğendim hafif dökülmeleri olanların finasterid yerine bu takviyeyi kullanması daha doğru olabilir. Benim gibi saçları genetik dökülmeye kodlanmış kişilerin tek çözümü finasterid. Xpecia'nın yanın haftalık b12, iki günde bir d3, iki günde 1 balık yememişsem o hafta balık yağı, günlük 500 mcg arginine. Bir dönemde hair forte kullandım saçlara pek beğenmedim gelişmeleri bıraktım. Bazen unutuyorum Xpecia almayı o gün tek içmişsem akşam biotin kullanıyorum. Saç içinde Revita ve Revita Cor günlük mutlaka kullanıyorum. Kasım sonundan itibaren hafta da 2 günde finasterid ekleyeceğim listeye.
Konuyu vitaminden tekrar sampuana getireyim :) Revitayi nasıl alıyorsunuz? Aldığınız zaman isteyen arkadaşlarla birlikte bi konu acsak da toplu alsak nasıl olur?

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #101 : 29 Ekim 2019, 11:13:09 »
Konuyu vitaminden tekrar sampuana getireyim :) Revitayi nasıl alıyorsunuz? Aldığınız zaman isteyen arkadaşlarla birlikte bi konu acsak da toplu alsak nasıl olur?
süper olur :)) distribitör ü tanıyan forumdaşlarımız da var hem indirim falan da yaparlar :)

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #102 : 29 Ekim 2019, 19:16:37 »

Konuyu tekrar vitamine getirecek olursak...

Şaka şaka gerçekten akıllıca bir yöntem bunu firmaya telefon ya da mail yoluyla firmaya iletmekte fayda olduğunu düşünüyorum.

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #103 : 29 Ekim 2019, 19:26:34 »
atilla17 dostum revitanin distribütörü tanıdığın demistin. Bu şekilde bir şeyi sorabilirmişim kendisine toplu alımla ilgili?

Sunrise

• Full Member
« Yanıtla #104 : 30 Ekim 2019, 10:27:18 »
atilla17 dostum revitanin distribütörü tanıdığın demistin. Bu şekilde bir şeyi sorabilirmişim kendisine toplu alımla ilgili?

Bence sen başka şampuan araştır boşver Revita'yı. Alması bu kadar zor olan şeyi her 6-7 ayda bir alırken böyle uğraşacakmısın hep

Sls, paraben vs takıntın varsa bunların olmadığı ve içeriği kuvvetli benim bildiğim tek şampuan Sawpoo

Ben mesela Bioxcin Forte kullanıyorum SLS olmasına rağmen ama paraben olsaydı kullanmazdım

Facebook Twitter Instagram