Gönderen Konu: Yağlı Saçlara İdeal Şampuan  (Okunma sayısı 17645 defa)

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Yağlı Saçlara İdeal Şampuan
« Yanıtla #61 : 27 Ekim 2019, 03:29:36 »
Tekrar araştırmalarım sonucu
Sls olanlar, vichy dercos, davines

Şüpheli içerik vermeyen, zigaus Forte, tresan, prozinc

Temiz görünen, sawpoo

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 27 Ekim 2019, 12:24:18 »
Bu ürün hakkında bilgisi olan var mı

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #63 : 27 Ekim 2019, 12:34:45 »
Bu sawpoo içeriği bombaymış ve bahsettiğimiz zararlı hiç bir madde yok içinde memnun değilmisin neden değiştirmeyi düşünüyorsun
Sawpoo çok iyi aslında şampuan olarak. Ama yağlanma konusunda çok etki etmedi o yuzden degistirecem.

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #64 : 27 Ekim 2019, 16:22:25 »
Zigavus dan sonra birde sawpoo yu deneyeceğim. O nuda merak ediyorum

atilla17

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 27 Ekim 2019, 16:34:21 »
Arkadaşlar revitadan umudunuzu kesin revitanın türkiye disbritörü tanıdığım oluyor ve yıllardır revita kullanıcısıyım ben malesef,  bu duruma konu açtım alternatif olarak. Ben güncel olarak şuan kerastase kullanıyorum beni en çok tatmin eden o oldu şuan için revitadan sonra

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #66 : 27 Ekim 2019, 18:47:32 »
Potant şampuana bakar mısınız minoxil ile kullandigimda efsane sonuç vermişti vallaha . Bir bakın isterseniz

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #67 : 27 Ekim 2019, 18:52:23 »
Arkadaşlar revitadan umudunuzu kesin revitanın türkiye disbritörü tanıdığım oluyor ve yıllardır revita kullanıcısıyım ben malesef,  bu duruma konu açtım alternatif olarak. Ben güncel olarak şuan kerastase kullanıyorum beni en çok tatmin eden o oldu şuan için revitadan sonra
Kerestasenin hangisini kullaniyosunuz? Onun da içinde sls var olmasa iyi olacaktı.

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #68 : 27 Ekim 2019, 18:55:10 »
Sawpoo saçlara hacım verir, benim üstte pek sac yok ilk yikadigimda tuyler bile sac gibi oluyo  :) tek eksiği derideki yağlamaya etkisi. Onun için de seboderm önerdiler aynı firmanın ürünü. Fakat randıman alamadım yağ konusunda hala.

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #69 : 27 Ekim 2019, 19:00:13 »
Sawpoo saçlara hacım verir, benim üstte pek sac yok ilk yikadigimda tuyler bile sac gibi oluyo  :) tek eksiği derideki yağlamaya etkisi. Onun için de seboderm önerdiler aynı firmanın ürünü. Fakat randıman alamadım yağ konusunda hala.
yağ konusunda etkili sonuç vermiyorsa banada yaramayabilir. Öyle bir durum varsa kullanmayabilirim

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #70 : 27 Ekim 2019, 19:06:30 »
yağ konusunda etkili sonuç vermiyorsa banada yaramayabilir. Öyle bir durum varsa kullanmayabilirim
Cilt doktoruna da bi görünecem. Farkli bişey de olabilir. Ondan sonra kesin işe yaramıyo diyebilirim. Benimle ilgili bi durum da olabilir yani.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #71 : 27 Ekim 2019, 22:51:31 »
Beyler yağlı saçlarınız varsa benim önerdiğim şampuanın yanında takviye beğendiğiniz şampuanı kullanabilirsiniz. Ducray tarzı şampuanlar zaten hafta da 2 gün kullanım için ideal. Yanında kaffein içerikli bir şampuanda eklenebilir. Ben olsam Ducray'in yanında Alpecin ekler denerdim mutlaka. İlla kendinizi Revita'ya şartlandırmayın. Revita da kullanınca ben akşama yağlanıyor saçlarım öyle tamamen yağ kestiği yok yani. Bunun ilacı düzgün beslenme, gerekli takviyeleri kullanma. Ben düzgün beslenmediğim için, alkol çok tükettiğim için halen az da olsa yağlanma problemi yaşıyorum. Bu arada ben 2 tane Keraste şampuan denedim saç derisinde kaşınma yaptı bende kullanmadım. Saçların da dolgun güzel gözükmesini istiyorsanız Revita Cor'un halen satışı var, gerçekten güzel yapıyor saçları.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 27 Ekim 2019, 23:04:31 »
İkisinide bugün satın aldım ilerleyen günlerde deneyeceğim bakalım hangisi daha etkili olacak hem hacim hem daha az yağlanma günü kurtarma ve saçı besleme açısından ayrıca cece med plus oil de denerim eğer bunlardan bana yarayan etkili olan olursa paylaşırım cece med plus iol fiyatı 100 tl doktor tavsiyesi olduğu için denemek amaçlı aldım

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #73 : 27 Ekim 2019, 23:06:00 »
Erkek tipi dökülme varsa hiçbir şampuan yağı kesmez maks 2 güne aynı yağlanır saçlar o yüzden şampuan vs bana boş geliyor tabi gidip market sampuanida kullanmam .

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 27 Ekim 2019, 23:06:09 »
Beyler yağlı saçlarınız varsa benim önerdiğim şampuanın yanında takviye beğendiğiniz şampuanı kullanabilirsiniz. Ducray tarzı şampuanlar zaten hafta da 2 gün kullanım için ideal. Yanında kaffein içerikli bir şampuanda eklenebilir. Ben olsam Ducray'in yanında Alpecin ekler denerdim mutlaka. İlla kendinizi Revita'ya şartlandırmayın. Revita da kullanınca ben akşama yağlanıyor saçlarım öyle tamamen yağ kestiği yok yani. Bunun ilacı düzgün beslenme, gerekli takviyeleri kullanma. Ben düzgün beslenmediğim için, alkol çok tükettiğim için halen az da olsa yağlanma problemi yaşıyorum. Bu arada ben 2 tane Keraste şampuan denedim saç derisinde kaşınma yaptı bende kullanmadım. Saçların da dolgun güzel gözükmesini istiyorsanız Revita Cor'un halen satışı var, gerçekten güzel yapıyor saçları.
Bu kadar yoğun bir arayış ve şapuan listemin içine ducray & alpecinide ekliyorum dostum

Facebook Twitter Instagram