Gönderen Konu: Yağlı Saçlara İdeal Şampuan  (Okunma sayısı 17667 defa)

unverm

• Hero Member
Ynt: Yağlı Saçlara İdeal Şampuan
« Yanıtla #45 : 26 Ekim 2019, 15:19:57 »
Aynen şimdi sayende bende baktım ben bununda bioxin gibi falan biliyordum fakat içeriği bayağı bi zengin, biraz araştıralım deneyen memnun olan var mı acaba forumda

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=6311.0

Burada konusu var bi arkadaş kullanıyo, biraz zaman geçsin yorumlarını aliriz.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #46 : 26 Ekim 2019, 15:43:03 »
Gelmeyecek diye bir durum yok. Bana gerekli işlemler için Amerika firmasından onay bekliyoruz şeklinde bir cevap vermişlerdi. Türk yetkilisinde şuan bulunmama nedeni bundan dolayı. Yoksa ben Türkiye'den alıyordum firma da para kazansın diye. Düşerse stoklara fazladan alırsınız kafanızdan bu sorunu çıkartmış olursunuz. Şuan şampuan arıyorsanız Ducray Ds diye bir şampuan var içeriğini araştırıp, hatta forumda son gohan nickli arkadaşımız var kendisi kullanıyordu bilgi alabilirsiniz. Ben bir dönem kafamda sivilce olmuştu haftada 2 gün kullandım hiçte fena şampuan değildi.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 26 Ekim 2019, 15:51:51 »
İçeriği bu şekilde haftada 2 gün kullanımı uygunmuş her gün kullanılmasında sorun yapar gibi

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #48 : 26 Ekim 2019, 15:54:08 »
Sls var, paraben yok.

Sunrise

• Full Member
« Yanıtla #49 : 26 Ekim 2019, 16:07:40 »
Bu Ketoral tarzı 3-4 tane şampuan var galiba. Bunlar sizce uzun süreli kullanımda kafa derisinde incelme yapabilir mi ve kaç gün arayla kullanıyorsunuz?

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 26 Ekim 2019, 18:50:50 »
Sebamed saç dökülmesine karşı şapuan sls var içeriğinde içerik  zenginliği nasıl zigaus forteye karşı veya diğeririne karşı  hangisi tercih edilmeli?

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 26 Ekim 2019, 20:25:37 »
Ayrıca priorin şapuan da var bir göz atarmısın

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #52 : 26 Ekim 2019, 21:02:01 »
Sebamed saç dökülmesine karşı şapuan sls var içeriğinde içerik  zenginliği nasıl zigaus forteye karşı veya diğeririne karşı  hangisi tercih edilmeli?
Zigavus fortenin içeriği daha iyi ama dediğim gibi içindekileri göremedim daha zigavusun. Eğer sls ve paraben yoksa direk zigavus derim ben.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 26 Ekim 2019, 23:02:57 »
Zigavus fortenin içeriği daha iyi ama dediğim gibi içindekileri göremedim daha zigavusun. Eğer sls ve paraben yoksa direk zigavus derim ben.
Şapuan konusunda o kadar çok seçenek ve bilgi kirliliği  var ki beni kararsızlığı sürüklüyor.
ŞÖYLE BİR LİSTEME BAKIYORUM AMAN ALLAHIM

-Zigavus Forte
-Sebamed
-Priorin
-Alpecin
-Prozinc Plus
-Vichy Dorcos

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #54 : 26 Ekim 2019, 23:06:27 »
Şapuan konusunda o kadar çok seçenek ve bilgi kirliliği  var ki beni kararsızlığı sürüklüyor.
ŞÖYLE BİR LİSTEME BAKIYORUM AMAN ALLAHIM

-Zigavus Forte
-Sebamed
-Priorin
-Alpecin
-Prozinc Plus
-Vichy Dorcos
Hocam bence Alpecin i direk ele. Çünkü sls ve paraben in tüm çeşitleri var icerisinde. Sac ekilen kafaya uygulanmaması lazım bence, bu maddeler tahriş edebilir deriyi.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 26 Ekim 2019, 23:07:52 »
Hocam bence Alpecin i direk ele. Çünkü sls ve paraben in tüm çeşitleri var icerisinde. Sac ekilen kafaya uygulanmaması lazım bence, bu maddeler tahriş edebilir deriyi.
Biri elendi biraz rahatladım teşekkürler 😄

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #56 : 26 Ekim 2019, 23:18:04 »
Biri elendi biraz rahatladım teşekkürler 😄
Eyvallah :) Sls olanları da elersen daha da azalır. Sebamed le vichy de at. Geriye prozinc plus(sls ve paraben yok), zigavus ve priorin (bunların tam icindekileri bulamadim) kaliyor. Bu forumda prozinc le ilgili olumlu yorum çok var. Diğerleri muamma. Ama içeriği en iyi olan bence zigavus.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 26 Ekim 2019, 23:19:27 »
Alman markası olan [ tresan] şapuan nasıl bir ara kullanmıştım fena değildi

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #58 : 26 Ekim 2019, 23:30:24 »
Alman markası olan [ tresan] şapuan nasıl bir ara kullanmıştım fena değildi
Içeriği iyi görünüyor, mesele en az zararlı olması. Onu sagliyosa olabilir. Ama bu kadar kafa karıştırmaya gerek yok. Şampuanın etkisi fazla değil saca. Yukarıdakilerden birini alıp kullansak olur. Şu an bende sawpoo ve seboderm var. Bitince üstte saydiklarimizdan birini alicam. Davines energizing var bi de ona da bi bak.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 27 Ekim 2019, 01:27:40 »
Içeriği iyi görünüyor, mesele en az zararlı olması. Onu sagliyosa olabilir. Ama bu kadar kafa karıştırmaya gerek yok. Şampuanın etkisi fazla değil saca. Yukarıdakilerden birini alıp kullansak olur. Şu an bende sawpoo ve seboderm var. Bitince üstte saydiklarimizdan birini alicam. Davines energizing var bi de ona da bi bak.

Tamam bakarım dostum Birtane eledik iki tane ekledik listeye iyi mi  ;D

Facebook Twitter Instagram