Gönderen Konu: Yağlı Saçlara İdeal Şampuan  (Okunma sayısı 17668 defa)

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Yağlı Saçlara İdeal Şampuan
« Yanıtla #30 : 25 Ekim 2019, 17:07:07 »
Vallahi arkadaşlar ben dediğim gibi Revita kullanıyorum henüz bir alternatif bulamadım. Türkiye'de satılırken de stok problemi olduğunu geçmişte de yaşadığımız için fazladan alıyorum elimde bulunsun diye. 2 senedir aralıksız Revita kullanıyorum bu nedenle farklı opsiyon belirleyemedim kendime. Ben açıkcası içeriğini de çok kontrol etmiyorum yani bir çoğunuz benden daha bilgisiniz bu konuda. İlk foruma kayıt olduğumda Hintell Başkana mesaj atmıştım Revita iyi mi diye olumlu referans alınca kullandım ve halende kullanıyorum. İşe yaradığı içinde çok araştırma gereği hissetmedim, nihayetinde şampuandır diyerek. Bence de ekim yaptırdığınız da en azından zararsız bebek şampuanları kullanın. Şu ana kadar Revita dışında aldığım tüm şampuanları kullanmadım ben.
Var mı elinde sarılık fazladan revita hocam 😊 eczanelerde bulunur mu stoklarında kalmış olanlardan nasıl temin edebiliriz bu revitayı

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #31 : 25 Ekim 2019, 20:25:50 »
Var mı elinde sarılık fazladan revita hocam 😊 eczanelerde bulunur mu stoklarında kalmış olanlardan nasıl temin edebiliriz bu revitayı

Yok maalesef ticari amaçla almıyorum zaten en son 925 ml olanında aldım onu kullanacağım. Ben Türkiye'deki yetkili kişilere mail atmıştım ne zaman gelir diye net bir cevap veremediler. Elimde fazladan olsa ihtiyacı olanlara verirdim ancak dediğim gibi tek 925 ml olanından var.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 25 Ekim 2019, 20:43:47 »
Yok maalesef ticari amaçla almıyorum zaten en son 925 ml olanında aldım onu kullanacağım. Ben Türkiye'deki yetkili kişilere mail atmıştım ne zaman gelir diye net bir cevap veremediler. Elimde fazladan olsa ihtiyacı olanlara verirdim ancak dediğim gibi tek 925 ml olanından var.
Tamam hocam eğer maillerde geri dönüş vb, bir durum olursa bana bilgi verirsen sevinirim

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #33 : 25 Ekim 2019, 23:44:04 »
Tamam hocam eğer maillerde geri dönüş vb, bir durum olursa bana bilgi verirsen sevinirim

Sanmıyorum geleceğini bende 2 ay önce yazmıştım sanırım. Gelirse siteye zaten muhtemelen konusu çok konuşulur. İletişim bilgilerini altta iletiyorum. Sizde arayıp bilgi alabilirsiniz. Ben Revita Cor 190 ml stok sorduğumda sitelerinde yokken 1 adet satın alabilmiştim.

Tel: 0216-469 47 77 (pbx) 0533-920 46 75

Email: info@dsturkey.com
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 26 Ekim 2019, 11:50:46 »
Sanmıyorum geleceğini bende 2 ay önce yazmıştım sanırım. Gelirse siteye zaten muhtemelen konusu çok konuşulur. İletişim bilgilerini altta iletiyorum. Sizde arayıp bilgi alabilirsiniz. Ben Revita Cor 190 ml stok sorduğumda sitelerinde yokken 1 adet satın alabilmiştim.

Tel: 0216-469 47 77 (pbx) 0533-920 46 75

Email: info@dsturkey.com
Aradım görüştüm dostum stokta yokmuş isim soy isim aldı geldiği zaman haber vereceklermiş. Teşekkür ederim

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #35 : 26 Ekim 2019, 11:57:11 »
Aradım görüştüm dostum stokta yokmuş isim soy isim aldı geldiği zaman haber vereceklermiş. Teşekkür ederim
Artık gelmeyecek demişlerdi gelecek ozaman öyle mi?

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 26 Ekim 2019, 12:01:15 »
Artık gelmeyecek demişlerdi gelecek ozaman öyle mi?
Dostum gelemeyecek demedi stoklarımızda yok şuan dediler ama gelecek dediler, isim soy isim telefon numarası aldılar kayıt oluşturdular geldiği zaman bilgilendireceğiz dediler istersen sende ara bir kayıt oluştur.

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #37 : 26 Ekim 2019, 12:21:40 »
Dostum gelemeyecek demedi stoklarımızda yok şuan dediler ama gelecek dediler, isim soy isim telefon numarası aldılar kayıt oluşturdular geldiği zaman bilgilendireceğiz dediler istersen sende ara bir kayıt oluştur.
Ararım ama forumda bi arkadaş kesin gelmeyecek dedi hatta konu açmışlar alternatif hangisi diye, o arkadaş nerden duymuş onu bizi bilgilendirirse seviniriz. Umut yoksa hiç beklemeyelim.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 26 Ekim 2019, 12:23:48 »
Ararım ama forumda bi arkadaş kesin gelmeyecek dedi hatta konu açmışlar alternatif hangisi diye, o arkadaş nerden duymuş onu bizi bilgilendirirse seviniriz. Umut yoksa hiç beklemeyelim.
Aslında yurt dışından gelen tanıdıklara her geldiklerinde temin etmek stoklamak en mantıklısı bakalım bir kaç tanıdığı sorayım avrupada bulunuyorsa geldiklerinde getirsinler

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #39 : 26 Ekim 2019, 12:54:23 »
Aslında yurt dışından gelen tanıdıklara her geldiklerinde temin etmek stoklamak en mantıklısı bakalım bir kaç tanıdığı sorayım avrupada bulunuyorsa geldiklerinde getirsinler
Yine de çok pahalı 89 dolar 925 ml li 7 ay gidiyomuş. Avrupa ya da amerikada bişey değil 89 tl gibi. Ama burda çok pahalı bi de gümrük vergi vs. koyunca bi şampuan 800 tl falan oluyo. Fiyat performansa bakarsak iyi değil. Şampuanın etkisi çok azmış sac için.

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #40 : 26 Ekim 2019, 13:01:05 »
Bi de dermotolojiye bi gorunucem egzema seboreik dermatit falan olabiliyomus saçlarda. Aşırı bi yağlanma var. Sac ekiminden önce bişey varsa ortaya çıksın diye. Randevu aldım, bakalim.

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #41 : 26 Ekim 2019, 13:15:39 »
Revitanin içindekiler şunlar:
Ketoconazole
Rooibos tea
Taurine
Caffeine
Apple polyphenol
Cysteine
Spin Traps
Carnitine tartrate
Biotin
Ornithine
Emu oil
Methylsulfonylmethane (MSM)
Ornithine

Bunları diğer şampuanlarla elde etsek nasil olur. Mesela davines energizing alip cafein biotin vs. bunlari saglariz. Arada da konazol sampuan kullanip ketokonazole da sağlamış oluruz. Bu tarz 2 veya 3 çeşit şampuan kullanarak revitanin zengin içeriğini karşılamasa da en azindan yaklaşmış oluruz.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 26 Ekim 2019, 14:50:16 »
Revitanin içindekiler şunlar:
Ketoconazole
Rooibos tea
Taurine
Caffeine
Apple polyphenol
Cysteine
Spin Traps
Carnitine tartrate
Biotin
Ornithine
Emu oil
Methylsulfonylmethane (MSM)
Ornithine

Bunları diğer şampuanlarla elde etsek nasil olur. Mesela davines energizing alip cafein biotin vs. bunlari saglariz. Arada da konazol sampuan kullanip ketokonazole da sağlamış oluruz. Bu tarz 2 veya 3 çeşit şampuan kullanarak revitanin zengin içeriğini karşılamasa da en azindan yaklaşmış oluruz.
Mantıklı ama çok uğraş isteyecek bir sürü şapuan falan uğraşacak kişi için iyi olur elbette, ne bileyim kendimiz mi şapuan yapalım bitki özlerini satın alıp zengin içerikli bir şapunla ve diğer kanzol gibi şampuanla falan karıştırıp :) neyse dostum ayarı falan olması fazla kaçırırız olan saçlarımız danda oluruz eğer ben temin edebilirsem senin içinde isterim

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #43 : 26 Ekim 2019, 14:53:15 »
Mantıklı ama çok uğraş isteyecek bir sürü şapuan falan uğraşacak kişi için iyi olur elbette, ne bileyim kendimiz mi şapuan yapalım bitki özlerini satın alıp zengin içerikli bir şapunla ve diğer kanzol gibi şampuanla falan karıştırıp :) neyse dostum ayarı falan olması fazla kaçırırız olan saçlarımız danda oluruz eğer ben temin edebilirsem senin içinde isterim
Eyvallah kardeşim. Sevinirim. Zigavus forte yapmış bu arada alayı var saca ne iyi geliyosa. Ama sls falan var mi onu araştırıyorum. Yorum fazla yok.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 26 Ekim 2019, 15:14:59 »
Eyvallah kardeşim. Sevinirim. Zigavus forte yapmış bu arada alayı var saca ne iyi geliyosa. Ama sls falan var mi onu araştırıyorum. Yorum fazla yok.
Aynen şimdi sayende bende baktım ben bununda bioxin gibi falan biliyordum fakat içeriği bayağı bi zengin, biraz araştıralım deneyen memnun olan var mı acaba forumda

Facebook Twitter Instagram