Gönderen Konu: Yağlı Saçlara İdeal Şampuan  (Okunma sayısı 17691 defa)

Sunrise

• Full Member
Ynt: Yağlı Saçlara İdeal Şampuan
« Yanıtla #16 : 21 Ekim 2019, 20:21:22 »
Yağlı saçlar için Seboderm şampuan hakkında ne düşünüyorsunuz? Daha çok bilinen Sawpoo şampuan ile birlikte aynı firma satıyor

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 21 Ekim 2019, 20:27:34 »
Yağlı saçlar için Seboderm şampuan hakkında ne düşünüyorsunuz? Daha çok bilinen Sawpoo şampuan ile birlikte aynı firma satıyor
Ben sawpooyla beraber dönüşümlü kullanıyorum. Şampuanlar iyi aslında ama yağ konusunda benim sac derisinin yağını çok azaltmadı. Onun dışında saca hacim veriyo. Çok fazla kopurmuyor, içeriği baya doğal şeylerden oluşuyor. Yağ konusunda önermem.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #18 : 22 Ekim 2019, 03:18:07 »
Amerikada 84 dolar miş. Amerikaya giden bi arkadaşın abisi var da sipariş versem mi değer mi diye düşünüyorum. Sac ekiminden sonra kullanmak için.

Eğer alacaksanız Amerika'da kendi sitesinden alın 89$ ancak ilk alışverişe %20 indirim veriyorlar 72$ gelir. Hintell Başkanın dediği gibi 7 ay gider. Saç ekiminden sonra ekimin başarısını arttırmaz Revita ama yine de imkanınız varsa kullanın güzel şampuandır.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 24 Ekim 2019, 20:55:50 »
Eğer alacaksanız Amerika'da kendi sitesinden alın 89$ ancak ilk alışverişe %20 indirim veriyorlar 72$ gelir. Hintell Başkanın dediği gibi 7 ay gider. Saç ekiminden sonra ekimin başarısını arttırmaz Revita ama yine de imkanınız varsa kullanın güzel şampuandır.
Benimde her gün yıkamama rağmen gün içinde yağlanan ve alnımı sürekli bir peçete ile temizlemek zorunda kalıyorum bir çok önemsiz şapuan kullandım, tresan kullandım yağlı saçlar için temizliyor fakat aynı gün içinde yağlanma devam ediyor, sebamed yağlı saçlar için kullandım aynı, sebamed saç dökülmelerine karşı kullanıyordum şidmi saçları ektirdin sebamed yıpranma karşıtı kullanmam tavsiye edildi 15 boyunca fakat bu şapuan 2 ay gider bitene kadar kullanmayı düşünüyorum kullanmalımıyım arkadaşlar, ayrıca ekimden sonra hem saçlar için hem yağlanma için hangi şapuanı tavsiye edersiniz fiyatı problem değil zaten alıyorsun en az 2 - 3 ay kullanıyorsun revita, alpcine nasıllar revitayı türkiyede temin edeceğimiz yer var mı acaba

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 24 Ekim 2019, 21:01:34 »
Benimde her gün yıkamama rağmen gün içinde yağlanan ve alnımı sürekli bir peçete ile temizlemek zorunda kalıyorum bir çok önemsiz şapuan kullandım, tresan kullandım yağlı saçlar için temizliyor fakat aynı gün içinde yağlanma devam ediyor, sebamed yağlı saçlar için kullandım aynı, sebamed saç dökülmelerine karşı kullanıyordum şidmi saçları ektirdin sebamed yıpranma karşıtı kullanmam tavsiye edildi 15 boyunca fakat bu şapuan 2 ay gider bitene kadar kullanmayı düşünüyorum kullanmalımıyım arkadaşlar, ayrıca ekimden sonra hem saçlar için hem yağlanma için hangi şapuanı tavsiye edersiniz fiyatı problem değil zaten alıyorsun en az 2 - 3 ay kullanıyorsun revita, alpcine nasıllar revitayı türkiyede temin edeceğimiz yer var mı acaba
Revita yok hocam hiç uğraşma. Ben uğraştım sıkintili değmez bi şampuan için. İçinde sls paraben olmayan  herhangi bi sampuani kulan gitsin. Yaği azaltacak sampuan yok gibi.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 24 Ekim 2019, 21:57:27 »
Revita yok hocam hiç uğraşma. Ben uğraştım sıkintili değmez bi şampuan için. İçinde sls paraben olmayan  herhangi bi sampuani kulan gitsin. Yaği azaltacak sampuan yok gibi.
Hangisini tavsiye edersin dostum hangilerini de yok mesela, sebamed de var mı Acaba bu sls muhabbetinide bilmiyorum biraz yeşillendirirmisin

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 24 Ekim 2019, 22:08:15 »
Hangisini tavsiye edersin dostum hangilerini de yok mesela, sebamed de var mı Acaba bu sls muhabbetinide bilmiyorum biraz yeşillendirirmisin
İçindekiler kısmını oku orada yazar. Sls sodium laureth/laurly sulfate demek. Çok kopuren şampuanlarda çok var demektir. Sawpoo ve seboderm de yok benim kullandigim. Vichy ve kerastase de sls var diye almadim. Ama şöyle bisey de var, çocuğum için sebamed bebe şampuanı aldım onda da sls varmış. Alpecinde de var. Yeni sac ektirdiysen ph ı düsük sls olmayan bebe sampuani kullan. Kimyasal en az onlarda. Sağlık bakanlığı zararı yok diyo onunla ilgili konu açmıştım linke bakabilirsin.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=9960.0
« Son Düzenleme: 24 Ekim 2019, 22:14:52 Gönderen: unverm »

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 24 Ekim 2019, 22:15:25 »
İçindekiler kısmını oku orada yazar. Sls sodium laureth/laurly sulfate demek. Çok kopuren şampuanlarda çok var demektir. Sawpoo ve seboderm de yok benim kullandigim. Vichy ve kerastase de sls var diye almadim. Ama şöyle bisey de var, çocuğum için sebamed bebe şampuanı aldım onda da sls varmış. Alpecinde de var. Yanı mümkün olduğu kadar uzak durmak lazım. Sağlık bakanlığı zararı yok diyo onunla ilgili konu açmıştım linke bakabilirsin.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=9960.0
Teşekkür ederim dostum sağol bakalım bende biraz araştırıp elimdeki şapuanları kullandıktan sonra bir bakayım

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 24 Ekim 2019, 22:20:02 »
Teşekkür ederim dostum sağol bakalım bende biraz araştırıp elimdeki şapuanları kullandıktan sonra bir bakayım
Rica ederim. Bu yağlanma konusunda şöyle bisey deniyorum. Hergün yıkıyorum saçları yıllardır hemen yağlaniyodu. Şimdi 1.5 -2 günde bire çıkardım işe yarıyo sanki daha az yaglaniyo, bakalim.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 25 Ekim 2019, 02:56:31 »
Rica ederim. Bu yağlanma konusunda şöyle bisey deniyorum. Hergün yıkıyorum saçları yıllardır hemen yağlaniyodu. Şimdi 1.5 -2 günde bire çıkardım işe yarıyo sanki daha az yaglaniyo, bakalim.
Benimde her gün yıkamalıyım bulursan bir formülü paylaşmak istersen bilmek isterim dostum.

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 25 Ekim 2019, 07:37:09 »
Benimde her gün yıkamalıyım bulursan bir formülü paylaşmak istersen bilmek isterim dostum.
Tabiki zaten sac ekimi aralıkta ozamana kadar kapsamlı araştırma icerisindeyim. Bisey bulunca hemen paylaşıyorum. Senin konunu da takip ediyorum dostum.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 25 Ekim 2019, 12:03:15 »
Tabiki zaten sac ekimi aralıkta ozamana kadar kapsamlı araştırma icerisindeyim. Bisey bulunca hemen paylaşıyorum. Senin konunu da takip ediyorum dostum.
Hadi bakalım hayırlısı olsun aralığa birşey kalmadı umarım sorunsuz geçer süreç takipçisi olacağım konunun :)

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #28 : 25 Ekim 2019, 12:06:11 »
Hadi bakalım hayırlısı olsun aralığa birşey kalmadı umarım sorunsuz geçer süreç takipçisi olacağım konunun :)
Eyvallah hepimiz için inşallah. 👍

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #29 : 25 Ekim 2019, 16:00:21 »
Vallahi arkadaşlar ben dediğim gibi Revita kullanıyorum henüz bir alternatif bulamadım. Türkiye'de satılırken de stok problemi olduğunu geçmişte de yaşadığımız için fazladan alıyorum elimde bulunsun diye. 2 senedir aralıksız Revita kullanıyorum bu nedenle farklı opsiyon belirleyemedim kendime. Ben açıkcası içeriğini de çok kontrol etmiyorum yani bir çoğunuz benden daha bilgisiniz bu konuda. İlk foruma kayıt olduğumda Hintell Başkana mesaj atmıştım Revita iyi mi diye olumlu referans alınca kullandım ve halende kullanıyorum. İşe yaradığı içinde çok araştırma gereği hissetmedim, nihayetinde şampuandır diyerek. Bence de ekim yaptırdığınız da en azından zararsız bebek şampuanları kullanın. Şu ana kadar Revita dışında aldığım tüm şampuanları kullanmadım ben.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram