Gönderen Konu: Tavsiye doktor  (Okunma sayısı 1508 defa)

Muratfevzi

• Yeni üye
  • *
Tavsiye doktor
« : 20 Haziran 2019, 18:55:58 »
Merhaba herkese forumda yeniyim kafa durumu mu göstermek istiyorum kendi imkanimca bu durumda donör nasil yeterli gelirmi acaba yaş 37 yaklaşık 15 yıldır  sac dökülmesi var saçlar ince telli tavsiye ve fikir verirseniz memnun olurum herkese teşekkürler şimdiden

Muratfevzi

• Yeni üye
  • *
Ynt: Tavsiye doktor
« Yanıtla #1 : 21 Haziran 2019, 13:52:48 »
forumda tecrübeli arkadaşlar en azından ekim için donör yeterli gelir mi yada ekim tarzı öneriniz var mı ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 21 Haziran 2019, 14:18:57 »
Donör çok güçlü olmasada yeterli gelir dostum ekim yaptırabilirsin ama 2 aşamalı olarak düşün

Önce ;ön ve orta daha sonra donör durumuna göre tepe.
Global Moderator

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 21 Haziran 2019, 18:30:47 »
Donör çok güçlü olmasada yeterli gelir dostum ekim yaptırabilirsin ama 2 aşamalı olarak düşün

👍👍

Muratfevzi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 22 Haziran 2019, 14:02:18 »

👍👍

bende ilk önceliği önden görünüme ve doğallığa veriyorum. boy 1.85 olduğu için tepe biraz seyrek te kalsa çok kötü görüntü olacağını düşünmüyorum. Ama ön kısımda yeterli sıklığa ulaşamamaktan korkuyordum, donör yeterli gelir diyorsanız tamamdır.

bir de ön bölgem bu şekilde acaba yanlara çok girmeden ön orta kısma sık bir ekim yaptırsam çok mu kötü durur ?

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 22 Haziran 2019, 15:33:04 »
Elindeki mecvut donörü çok iyi kullanmak lazım senin soyledigin şekilde bir ekim yapilacak zaten, onun haricinde sana doktor tavsiyesi yapılabilmesi için saç ekimine ne kadar bütçe ayırdığını bilmemiz lazım yoksa 2 bin tl ye de ekim yapan bulabilirsin 70 bin tl ye de

Muratfevzi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 02 Ekim 2019, 11:16:00 »
merhaba benim bütçem 20.000-25.000 tl civarı gibi bişey oldu daha fazlası beni zorlar bu şartlarda tavsiye vermenizi rica ediyorum. Koray hocanın fiyatına maalesef gücüm yetmiyor, artık onun altında 20 - 25 e iyi bişeyler yapan kim varsa oraya bakacam.

Musollini

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 02 Ekim 2019, 11:52:46 »
Abi çizgiyi geriden alır iyi biyere ektirirsen bence çok sık olmasa da doğal güzel bi görüntü elde edilebilir saç rengin açık ve ince

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 02 Ekim 2019, 12:39:18 »
Sakaldan da ekim yapan yerlere yonelmenizi oneririm

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #9 : 02 Ekim 2019, 13:55:05 »
Sibel ulusan+  koray erdoğan  kendi ekibi var fiyat uygun koray hocadan     araştır

keanux

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 02 Ekim 2019, 15:01:45 »
nacizane fikrim forrumu çok iyi okuyup araştırıp konulara ve sonuçlanmış ekimlere bakıp karar veriniz. bende de size benzer bir açıklık var ben de araştırdım ve sonuçta sibel ulusan ve şahin hoca arasında kaldım. sibel hocaya bütçem yetseydi onu isterdim ama şahin hoca hem fiyat hem de performans olarak bana en uygunu geldi ve nasipse cuma günü ekim işlemim yapılacak... güzel ararştır dostum sakın tek seferde kapatırız denen yerlere kanma ön ve orta bölge güzel kapanırsa seni muhakkak tatmin eder

Muratfevzi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 02 Ekim 2019, 17:44:28 »
Sibel hocayı çok tanımıyorum açıkcası, aşağı yukarı 2- 3 aydır foruma da girmiyordum bilerek, çünkü fotolar, öncesi sonrasılar, ilaçlar, ekimler, sonuçlar derken kafam iyice bulandı. 2- 3 defa karar verip tekrar vazgeçtim. Koray hoca bana NW 6 dedi, Hakan Hoca donör yetersiz ve tam bir sıklığa ulaşmak çok zor dedi bu durum canımı çok sıktı bende boşladım bir dönem.

Şimdi bir arkadaş yaptırmış. Bana; en kötü halin bundan iyi olur oğlum diyince, ya Allah diyip bir yere karar verim artık dedim. Koray hocanın ekibi 20-25 arasına ekim yapmazsa ya Hakan hocaya, Ya bu bir kaç günde alacağım tavsiyelere göre bir yere gidecem artık. Usandım araştırma yapmaktan vallaha. :((

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #12 : 02 Ekim 2019, 17:58:14 »
Siz fotoğraflarınızı attığınız doktorlara beklentilerinizi anlatırsanız daha net bilgiler vereceklerini düşünüyorum. Koray Hocanın sizin saçınıza benzer olan kişilere yapmış olduğu başarılı ekimler var. Tony Montana nicki üyenin ekimini inceleyebilirsiniz, o ekimi referans alabilirsiniz. Sibel Hocanın ekimleri de son dönemlerde başarılı gidiyor. Tabi siz kendiniz karar verecekseniz. En önemlisi de beklenti bu işte. Ben yaşınıza göre güzel bir görüntü elde edebilirsiniz diye düşünüyorum. Burada yıllardır üye olan insanlar bile kime ekim yaptıracağı konusunda kararsız o nedenle doktor önerisi pek yapılmaz diye düşünüyorum :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

kılıkırkyaran

• Full Member
« Yanıtla #13 : 02 Ekim 2019, 18:18:42 »
aisha hair ve serkan aygın ikisini araştır benzer durumlarda çok güzel iş çıkarıyorlar.

Facebook Twitter Instagram