Gönderen Konu: Tamamen kel olmak?  (Okunma sayısı 2211 defa)

Jeu

• Hero Member
Tamamen kel olmak?
« : 18 Haziran 2019, 20:43:46 »
Merhaba arkadaşlar  kafama takılan bir soruyu sizlere sormak istedim sorum şudur.
 Her genetik dökülmesi olan insan tamamen kel mi kalır yoksa tamamen kel kalmadan durur mu?
Genetik kodlanmayla mı alakalıdır fikirlerinizi düşüncelerinizi merak ediyorum.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Tamamen kel olmak?
« Yanıtla #1 : 18 Haziran 2019, 21:06:51 »
Erken yaşlarda başlarsa dökülme. ..Örneğin 16 yaş 17 yaş gibi...40 yaşında 3.Havalimanı olma ihtimali çok yüksek kafanın..bazen de daha ileri yaşlarda başlar 30 lardan sonra o da 60 larda 70 lerde yine kel kalır tamamen ya da 3 yada 5 tel ruzgarda tango yapar...bazen de önden 2 parmak bir yer dökülür. ..arkalar ...ortalar ayakkabı fırçası gibidir...o da kel bir görüntü oluşturur. ..Kısacası bu illet ölene kadar devam eden bir süreçtir. ..yavaşlar ama tamamen durmaz. ..

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 18 Haziran 2019, 21:20:23 »
Merhaba arkadaşlar  kafama takılan bir soruyu sizlere sormak istedim sorum şudur.
 Her genetik dökülmesi olan insan tamamen kel mi kalır yoksa tamamen kel kalmadan durur mu?

Laf olsun diye soru soruyorsunuz kardesim , uzayda mı yaşıyorsunuz? Etrafınızda hiç insan yok mu? Hepsi tamamen kel mi? Bak etrafına saçı az, orta , ortadan az, sadece bölgesel vs. Şekilde saç kaybı yaşamış kimse var mı yok mu diye?

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 18 Haziran 2019, 22:16:45 »
Yani kısacası her yaşta çeşit çeşit KEL kafalar mevcut olmakla beraber. ..yarım  Kel..tam Kel gibi kavramlar her yaş aralığında mevcuttur. ..Artık dünyadaki erkeklerin neredeyse yarısı KEL olmuş. ..ya da Kelleşiyor. ..

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 18 Haziran 2019, 22:51:35 »

Laf olsun diye soru soruyorsunuz kardesim , uzayda mı yaşıyorsunuz? Etrafınızda hiç insan yok mu? Hepsi tamamen kel mi? Bak etrafına saçı az, orta , ortadan az, sadece bölgesel vs. Şekilde saç kaybı yaşamış kimse var mı yok mu diye?
Ne demek laf olsun diye soru soruyorsun? Elbette görüyorum ama mesela sadece ön tarafı dökülmüş birinin dökülmesi tamamlanmışmıdır yoksa devam mı edecek tamamen kel mi olacak bundan bahsediyorum ben. Elinde sonunda o tip saçlar bile tamamen kel mi olacak yoksa öyle duracak mı bundan bahsediyorum.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 18 Haziran 2019, 22:54:10 »

Ne demek laf olsun diye soru soruyorsun? Elbette görüyorum ama mesela sadece ön tarafı dökülmüş birinin dökülmesi tamamlanmışmıdır yoksa devam mı edecek tamamen kel mi olacak bundan bahsediyorum ben. Elinde sonunda o tip saçlar bile tamamen kel mi olacak yoksa öyle duracak mı bundan bahsediyorum.

Kardeş etrafında hiç insan olmadığını varsayıyorum.. google a 70 yaşında insanlar yaz görselleri tıkla.. sorunun cevabını alırsın..

Facebook Twitter Instagram