Gönderen Konu: sıklaştırma  (Okunma sayısı 2491 defa)

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: sıklaştırma
« Yanıtla #1 : 04 Ağustos 2016, 22:49:02 »
fotoğraf paylasirsan daha doğru yönlendirme yapabilir. Nitekim bende sıklaştırma yaptırmayı düşünüyorum bana en mantıklı gelen isim dr. keser kilinik olarak da Hlc.
Dr. Keser abartılı bir greft miktarı söylemedi ekimi günlere yayıyor tam emin olmamakla beraber manuel olarak alım yapıyor
HLC ise kalem yöntemi ile ekim yapıyor kalem tekniği ile saç aralarına girmek daha kolay diyorlar ama yine de emin değilim ben sadece yazılanları ve  okuduklarimi aktarıyorum

ALBAY_1973

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Ağustos 2016, 10:53:20 »
Benimde forumlarda gördüğüm Dr. Keser çok ayrıca ASMED klinik iyi diyorlar. Tabiki bunların fiyatları diğer yerlere çok daha yüksek

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Ağustos 2016, 12:10:38 »
asmed bana 5000 greft söyledi yani şöyle düşünüyorlar gelen müşteri 40 bin 50 bin bıraksın gitsin tamamen duygusal yani.
Dr. Keser max 1500 derken
Hlc yine 2000 derken
Asmed bak ışte bu olmadı bana göre.

yakupakgul

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 05 Ağustos 2016, 14:45:30 »
anladığım kadarı ile açık alana ekim daha çok mu tercşh ediliyor. sıklaştırma çok maliyetli görünüyor.

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Ağustos 2016, 12:09:22 »
sıklaştırma işlemi var olan saçlara işin ehli olmayanlar tarafindan yaptirilirsa zarar verir. Sizin dökülme sekliniz genetik faktörler yaşınız bütün bunların hepsi ekim sonucunu etkiler. Maliyet kısmı siz saçınız için ne kadar değer biçiyor iseniz saçınızın ederi odur.

Facebook Twitter Instagram