Gönderen Konu: 10.06.2019 Op. Dr. İlhan Serdaroğlu 3500 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 7094 defa)

Kel123

• Hero Member
Ynt: 10.06.2019 Op. Dr. İlhan Serdaroğlu 3500 greft saç ekimi
« Yanıtla #31 : 20 Ekim 2019, 04:00:49 »
Planlama yanlış olmuş hocam. Ön çizgiye girmesi gerekirdi yarın oralar döküldüğünde sıkıntı olacak. Fiyat kısmına şaşırdım ayıp etmiş. İlhan hocanın cogu ekiminde böyle gariplikler oluyor zaten o yüzden bana o güveni vermedi hiç

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #32 : 18 Ocak 2020, 11:23:36 »
yeni bir adam kerizleme yöntemimi  ;D
son durum nedir ?

muhammedali

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 18 Ocak 2020, 12:03:56 »
Ben ilhan hoca yı twitter da ki paylaşmış olduğu resimlerde hayal satmayan paylaşımlar yaptığı için takip ediyordum. Ekim sonucu iyi olan kötü olan birçok sonuç paylaşmış. Açıkçası dürüstlüğü hoşuma gitmedi de değil. Ancak yakın çevremde bir arkadaşımız saç ektirmiş. Bende sonuca yönelik kendisine yaw arkadaş keşke paradan kaçmasaydın da güzel bir hocaya gitseydin dedim. Fakat ilhan serdaroğlu dediğinde kardeşim bu kadarda olmaz dedim. Dürüstlük dünyada ki en erdemli davranışlardandır ama bu iş hatayı kabul etmiyor. Birde şöyle bir durum var ki arkadaş ilhan hoca için hala ; işinin ehli çok profesyonel ve ilgili birisi diyor. GALİBA SAÇ EKİMİ BAZEN ŞANS İŞİ diyorum ben. Ters ışıkta çekilen resimlerde aldatıyorlar insanlara. Belki de bir hayal uğruna bütün birikimini bu işe veren arkadaşlar var. SAÇ EKİMCİLERİ; LÜTFEN İNSANLARA HAYAL SATMADAN CEBİNDEKİ SİZE GÖRE BEŞ KURUŞA GÖZ DİKMEDEN ADAM GİBİ İŞİNİZİ YAPIN
SAÇ EKİMİNDE BAŞARI BAZEN ŞANSDIR..

seventh son

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #34 : 24 Ocak 2020, 17:25:20 »
Merhaba son durum nedir acaba yazılanları okudum üzüldüm açıksası ticaret bu olmamalı nedemek yurt içi farklı yurt dışı farklı hiç hoş değil para iadesi vs istedinizmi

Oncelikle gec gorup cevap yazdigim icin kusura bakmayin.
Kendisi ile gorusup, bu uygulamanin hakkaniyetli olmadigini ve benden aldigi fazla ucretin iadesini istedim, kabul etmedi. mazaret olarak da "ingiltere`de yaptigin isi Turkiye`de yapsaydin kac para kazanacaktin" gibi absurt bir argumani vardi :) Ben de kendisine yaptigi seyin havalanindan turist yolcu alip, fazla para alan taksiciden bir farki olmadigini soyledim.
sonuc olarak kendisini mahkemeye verdim ve sonucu bekliyorum.

seventh son

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #35 : 24 Ocak 2020, 17:29:24 »
yeni bir adam kerizleme yöntemimi  ;D
son durum nedir ?

Bunun "kerizlik" oldugunu dusundugumuz surece bizden bir halt olmuyor iste.
Ben yaptigim seyin kerizlik, salaklik vs oldugunu dusunmuyorum. Hipokrat yemini etmis bir doktorun sozune guvenerek bir is yapmam benim keriz oldugum anlamina gelmez; karsimdaki kisinin isinin gereklerini yapip yapmadigini sorgulatir sadece.

ahmettt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #36 : 15 Şubat 2020, 02:34:58 »
Hocam sonuçlar nasıl paylaşır mısınız?
Saç Ekim Sürecimi buradan takip edebilirsiniz:

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12994.0

Woper

• Sr. Member
« Yanıtla #37 : 15 Şubat 2020, 02:50:38 »
hocam iki turlu olarak da gecmis olsun. insallah ikisinde de istediginiz sonucu alirsiniz.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #38 : 15 Şubat 2020, 03:57:53 »
piyasaya yön veren,  bir dr   bunu yaparsa kime güvenecez  biz .avrupa'nın köklü televizyon kanallarında bile istanbul'a saç ekimi yaptırmaya gidilmemesi yönünde uyarılar döner oldu. Artık 

Woper

• Sr. Member
« Yanıtla #39 : 15 Şubat 2020, 05:30:14 »
piyasaya yön veren,  bir dr   bunu yaparsa kime güvenecez  biz .avrupa'nın köklü televizyon kanallarında bile istanbul'a saç ekimi yaptırmaya gidilmemesi yönünde uyarılar döner oldu. Artık

Gercekten cok haklisin bu isin egitimle alakasi yok demek karakterle alakasi var taksiciden doktora kadar uzaniyor durum

Carlcox

• Full Member
« Yanıtla #40 : 15 Şubat 2020, 07:25:38 »
Arkadasim seni resmen dolandirmis..bunun adi nitelikli dolandiricilik..serbest piyasayla alakasi yok..burayi okuyan ve ona ekim yapmayi düsünen kisilerede msj olsun..artik 2 bin lirayada ekse kimse gitmesin.terbiyesizlik

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #41 : 15 Şubat 2020, 23:19:18 »
gurbetçi diye 3500 euro almak nedir arkadaş ya hadi iki bin fazla al 3 bin fazla al  bir yere kadar anlaşılır ama ekim ücretinin 8 bin iken 15 bin fazlasını almak nedir  :o
harbi ücretini net olarak bilen varmı bu doktorun birisi aynı greft sayısına 8 bin verdim yazmış.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #42 : 15 Şubat 2020, 23:40:07 »
para uğruna hemen yapayım alayım havasında iş yaparsan o işten  hayır mı gelir? ya da aldığın para ne kadar helal?iş yaparsınız dua ederler, iş yaparsınız küfür ederler.
bi iş yapıyorsanız öyle yapın ki arkanızdan lan senin yapacağın işi ......., diyeceklerine lan adamsın eline koluna sağlık ne güzel yapmışsın desinler.

ya da tercih sizin.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 15 Şubat 2020, 23:53:32 »
Öncelikle ekiminiz hayırlı olsun . Yerinizde olsam on çizgiyi bu şekilde biraktirmazdim . Çok mu sorun olur diye sorarsanız 3-5 yıl sonra ufak bir operasyon gerekebilir.  Sonucunu hep birlikte göreceğiz . İlhan hocanın ektikleri özellikle ön bölgede çıkıyor ve yüzdesi iyi bir hoca . Ben iyi bir sonuç çıkacağını düşünüyorum.  İlhan hocanın özellikle alımları ve ön çizgi sonuçları çok iyi .Şahsen on çizgide Asmedden iyi olduğunu düşünüyorum.

Diğer 3500 Euro konusu anlattığı gibiyse gerçekten üzüldüm .Bu normal diye savunan buradaki arkadaşlara da şaşırdım açıkçası. Taksici örneği verilmiş bence de doğru.  Yurt dışından gelen yabancı hastalara 1000-1500 TL üzeri bir ücret kabul edilebilir ama bu fark gerçekten üzücü .
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2020, 00:05:04 Gönderen: nofear114 »
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

seventh son

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #44 : 04 Mart 2020, 19:02:21 »
Herkese selamlar.
Bu sikintimi buraya ilk yazdigimda aldigim bazi tepkiler canimi sevimligi icin biraz uzaklasmistim ancak son yorumlari gordukten sonra yazan herkese tesekkur etmek istedim destekleri ve anlayislari icin.
Buraya yazmamin tek bir nedeni var: Kimseden intikam almak ya da fayda saglamak umrumda degil, zaten hukuki surec basladigi icin manasi da yok. Ben bu isin maddi manevi kulfetini bilen birisi olarak insanlara yardimci olmak adina yaziyorum. Arkadaslar, kimsenin diplomasina, reklamina, unune aldanmayin. He diyeceksiniz ki "kime, nasil guvenelim?", bence kimseye guvenmeyin. Bu soyleyecegim cok cirkin bir sey ancak, sac ektirmeye niyetlenirseniz kendi sac yapiniza benzer insanlarin fotosunu bulun internetten, farkli insanlarmissiniz gibi, farkli zamanlarda fiyat alin ayni doktordan. Son olarak da, size fatura kesmeyecek bir kisiye asla ama asla ekim yaptirmayin. Isterse sacinizi 18 yasinizdaki haline getireceginin garantisi olsun, fatura yoksa uzak durun.
Saglicakla kalin.

Facebook Twitter Instagram