Gönderen Konu: Bu saça Ekim olurmu  (Okunma sayısı 2287 defa)

seserim0611

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bu saça Ekim olurmu
« : 12 Haziran 2019, 22:12:49 »
İy akşamlar arkadaşlar Adana'da yaşıyorum saç ekimi düşünüyorum yaş 38. Muhtemelen İstanbul yada Ankara da yaptırmayı düşünüyorum. Bütçe en fazla 6000 civarı

seserim0611

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Bu saça Ekim olurmu
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2019, 22:17:38 »
Arka bölge şu durumda

seserim0611

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Haziran 2019, 22:18:07 »
Görüşlerinizi yazarsanız sevinirim

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 12 Haziran 2019, 22:21:50 »
olur niye olmasın öncesi böyle olupta çok güzel sonuç alanlar var.

imhotep

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 12 Haziran 2019, 22:24:15 »
Olur olmasına da sizin beklentileriniz ne? Alanın tamamı kapanmaz  ama ön taraflar elle tutulabilir, taranılabilir şekilde, arka taraflara da serpiştirsinler dersen olur

seserim0611

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 12 Haziran 2019, 22:32:17 »
Hocam Adana'da este moda ile görüştüm ama güven vermedi bana pek. Ankara İstanbul ise ekstra masraf ama 6000 tl gözden çıkardım. Ama maksimum verebileceğim bu. Birde kötü sonuç alırsam maddi olarak zaten pek iyi durumda değilim baya koyar.

seserim0611

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 12 Haziran 2019, 22:36:22 »
Buradan şahin bey Ankara life hair maksimum 4000 greft alabileceğini söyledi birazda umutsuz konuştu gibi fiyat olarak 4500 istedi. 2. Ekim gerektiğini onunda 8 ay sonra yapabileceğini söyledi yani toplamda 9 bin tl buda beni aşıyor.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 12 Haziran 2019, 22:50:11 »
Şahin Bey'in bile ücreti skalası sizi aşıyorsa, size ekim işine girmemenizi tavsiye ediyorum. Bu açıklığın tek seansta kapanmasının mümkünatı yok. Hoca realist yaklaşmış.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 12 Haziran 2019, 22:55:31 »
Şahin beyin çizimi sanırım bu ? Donör idare eder az çok iyi bir kapatıcılık elde edersin beklentin fazla değilse.
Global Moderator

seserim0611

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 12 Haziran 2019, 23:12:49 »
Şahin beyin çizimi sanırım bu ? Donör idare eder az çok iyi bir kapatıcılık elde edersin beklentin fazla değilse.
beklentim tatmin etmesi beni hintel hocam. Yani çim adam görüntüsü beni üzer. Evet çizim şahin hocanın bana Ankara'ya gelmemi yakından görmesi gerektiğini söyledi. Ben simit satarak ekmeğimi kazanıyorum yani maddiyatim kısıtlı. Nakit avans çekip ektirecem. Başarısız bir sonuçta baya koyar bu durum bana.

seserim0611

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 12 Haziran 2019, 23:17:29 »
Şahin Bey'in bile ücreti skalası sizi aşıyorsa, size ekim işine girmemenizi tavsiye ediyorum. Bu açıklığın tek seansta kapanmasının mümkünatı yok. Hoca realist yaklaşmış.
evet hocam ama maddi durumum 2. Seansi maalesef kaldırmıyor.

melar

• Full Member
« Yanıtla #11 : 12 Haziran 2019, 23:27:53 »
Merhaba,

beklentiniz ne durumda bilmiyorum. Ancak Sahin Bey'in söyledigi 4000 graft bile baska bircok kisiyi memnun edecek bir sonuc verebilir. Bu 4000 graft özellikle ön cizgi ve tepe bölgeye ekilecek. Size önden bakildiginda ilk dikkati ceken sac cizginiz ve öndeki saclarinizdir. 4000 graftle de bu gayet elde edilebilir. Eger kafaninizin arkasinin ve Vertex bölgesinin sacsiz olmasi sizi rahatsiz etmiyorsa bence yine de 4000 graftlik ekimi düsünebilirsiniz. Burada en önemli nokta, tekrar ediyorum, sizin beklentiniz. Eger beklentiniz bütün acikligin kapanmasiysa, buna ne tek seans ne de bütceniz yetiyor simdilik. O yüzden bence kendinize bir sorun ''beklentim ne?'' diye. Ayrica forumda sizinkine benzer acikliklari olup da 4000 civari ekim yaptirmis bircok insan var. onlarin ekimlerine bakarak da 4000 graftin kafada nasil bir kapaticilik sagladigini görebilirsiniz. Size bir fikir verir.

Iyi aksamlar,
Melar

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #12 : 12 Haziran 2019, 23:32:28 »
beklentim tatmin etmesi beni hintel hocam. Yani çim adam görüntüsü beni üzer. Evet çizim şahin hocanın bana Ankara'ya gelmemi yakından görmesi gerektiğini söyledi. Ben simit satarak ekmeğimi kazanıyorum yani maddiyatim kısıtlı. Nakit avans çekip ektirecem. Başarısız bir sonuçta baya koyar bu durum bana.

Hocam nakit avans çekip faiz ödeyeceğinize paranızı biriktirip ekim işine öyle girseniz sizin için daha iyi olmaz mı?
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

seserim0611

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 12 Haziran 2019, 23:37:14 »

Hocam nakit avans çekip faiz ödeyeceğinize paranızı biriktirip ekim işine öyle girseniz sizin için daha iyi olmaz mı?
hocam çok uzun sürer 6 bin TL biriktirmek ve biliyorum ki birikmez anca ekmeğime günlük masrafa yetiyor şuan kazancım. Mecburen nakit avans çekmek durumundayım.

seserim0611

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 12 Haziran 2019, 23:39:39 »
Merhaba,

beklentiniz ne durumda bilmiyorum. Ancak Sahin Bey'in söyledigi 4000 graft bile baska bircok kisiyi memnun edecek bir sonuc verebilir. Bu 4000 graft özellikle ön cizgi ve tepe bölgeye ekilecek. Size önden bakildiginda ilk dikkati ceken sac cizginiz ve öndeki saclarinizdir. 4000 graftle de bu gayet elde edilebilir. Eger kafaninizin arkasinin ve Vertex bölgesinin sacsiz olmasi sizi rahatsiz etmiyorsa bence yine de 4000 graftlik ekimi düsünebilirsiniz. Burada en önemli nokta, tekrar ediyorum, sizin beklentiniz. Eger beklentiniz bütün acikligin kapanmasiysa, buna ne tek seans ne de bütceniz yetiyor simdilik. O yüzden bence kendinize bir sorun ''beklentim ne?'' diye. Ayrica forumda sizinkine benzer acikliklari olup da 4000 civari ekim yaptirmis bircok insan var. onlarin ekimlerine bakarak da 4000 graftin kafada nasil bir kapaticilik sagladigini görebilirsiniz. Size bir fikir verir.

Iyi aksamlar,
Melar
hocam şahin hoca belliki dürüst Bir insan bana hiç Umut vermedi çok bişey bekleme dedi. Ama işte sorun şu 5 bin greft  en azından fark edilecek azda olsa iyi Bir görünüm elde edecek kadar sonucu değiştirmezse üzülürüm baya.

Facebook Twitter Instagram