Gönderen Konu: Panplus gold  (Okunma sayısı 18062 defa)

Greengoblin

• Full Member
Ynt: Panplus gold
« Yanıtla #76 : 09 Ağustos 2020, 16:31:18 »
Dostum döngü oluyor ama fazla değil. Rahatsız etmiyor pek fazla

Ugrbolviski

• Full Member
« Yanıtla #77 : 09 Ağustos 2020, 20:35:48 »
Losyon kullanıcam ama pan plus mı yoksa prozinc losyon mu karar vermedim hali hazırda vichy nin aminexilini kullanıyorum ama güç yetmeyecek gibi aşırı pahallı biraz daha araştırıp karar vericem teşekkürler verdiğin bilgi için

aaron_88

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 09 Ağustos 2020, 22:16:27 »
İçeriğini çok beğendim sipariş verdim.

Sabahları procapil iceren trichos aksamları bunu kullanacagım.

Tek korkum minox döngüsü gibi döngü yapması. Normal saclarımı da döker mi bırakınca ondan korkuyorum.

aaron_88

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 09 Ağustos 2020, 22:19:38 »
Losyon kullanıcam ama pan plus mı yoksa prozinc losyon mu karar vermedim hali hazırda vichy nin aminexilini kullanıyorum ama güç yetmeyecek gibi aşırı pahallı biraz daha araştırıp karar vericem teşekkürler verdiğin bilgi için

Dostum ben de su an aminexik kullanıyorum ama vichy degil

Yine Lorealin matrix biolage aminexil'i var salon ürünü onu kullanıyorum daha uygun fiyat ama o da aminexil. Zaten ikisi de aynı loreal.

Fakat aminexil bir ise yaramaz diye düsünüyorum, panplus icerigi cok ilgimi cekti. Kafein iceren bir losyon bakıyordum bunda melatonin konusu dikkatimi cekti, yurtdısında kullanılan castor oil gibi icerikler var.  Prozinc plus saw palmetto iceriyor galiba o bunda da var sanıyorum

Aminexil yerine bunu kullanayım diyorum belki dönemsel ara verebilirim sacı alıstırmamak icin

Greengoblin

• Full Member
« Yanıtla #80 : 10 Ağustos 2020, 01:10:22 »
Bırakınca dökülme feci artıyor belli bi süre bilginiz olsun. Ciddi seyrelme hissediyorsunuz. Benim sonradan toparladı ama yine de söylemekte fayda var. 6ay kullanın derim ben. Benim 1yıl 4ay gibi bi süre oldu. Hala devam ediyorum sadece 2ay ara verdim. Onda da dediğim gibi şok dökülme yaşadım.

Greengoblin

• Full Member
« Yanıtla #81 : 10 Ağustos 2020, 01:25:16 »
Birde en önemlisi mutlaka akşam kullanılmalı. Melatonin akşam etki ediyor. Daha doğrusu karanlıkta. Sıkıp uyumak en sağlıklısı. Umarım güzel sonuçlar alırsınız :)

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #82 : 10 Ağustos 2020, 03:09:31 »
Vertexim kapandı. En iyi etki ettiği bölgede orası zaten. Yani bende oraya etki etti diyebilirim.

Dostum canını sıkmak gibi olmasın ama, önceki ve bu foton dahil olmak üzere  hemen hepsi uzun saç ve yetersiz/ters ışıkta çekilmiş. Ben kullandığın ürünün işe yaradığından emin olamıyorum bu sebeple.

Ugrbolviski

• Full Member
« Yanıtla #83 : 10 Ağustos 2020, 10:35:14 »
Dostum ben de su an aminexik kullanıyorum ama vichy degil

Yine Lorealin matrix biolage aminexil'i var salon ürünü onu kullanıyorum daha uygun fiyat ama o da aminexil. Zaten ikisi de aynı loreal.

Fakat aminexil bir ise yaramaz diye düsünüyorum, panplus icerigi cok ilgimi cekti. Kafein iceren bir losyon bakıyordum bunda melatonin konusu dikkatimi cekti, yurtdısında kullanılan castor oil gibi icerikler var.  Prozinc plus saw palmetto iceriyor galiba o bunda da var sanıyorum

Aminexil yerine bunu kullanayım diyorum belki dönemsel ara verebilirim sacı alıstırmamak icin

Hocam aminexilden performans olarak ben mutluyum saçlarımı cidde şekilde kalınlaştırdı ondan dolayı bırakmak istemiyorum tek sıkıntı maddiyat çok pahallı lorealin 10x5 olanı var o da minumum 100 lira, vichynin 21x5 olanı var 400 lira aylık düzenli kullanımda 600 lira gibi bir rakama denk geliyo artık ucuz olana geçip yanınada bir losyon eklemek istiyorum döngü olayı beni çok korkutuyor. Prozinc kullanıcam gibi yukarıda arkadaş döngü var diyo otomatikmen benim için elendi ürün

Greengoblin

• Full Member
« Yanıtla #84 : 10 Ağustos 2020, 11:39:26 »
Dostum canını sıkmak gibi olmasın ama, önceki ve bu foton dahil olmak üzere  hemen hepsi uzun saç ve yetersiz/ters ışıkta çekilmiş. Ben kullandığın ürünün işe yaradığından emin olamıyorum bu sebeple.
Dostum buyur direk güneş ışığı altında atayım. Bariz bi açıklıgım olmadı hiç eskiye nazaran da kapandı acıklıgım. Saçım hep aynı uzunluktadır benim.yıllardır ne kısa kestiririm ne de cok uzatırım.

Greengoblin

• Full Member
« Yanıtla #85 : 10 Ağustos 2020, 11:40:48 »
Ayrıca genel olarak şuanki halimden gayet memnunum. Amacım bu saçı korumak. Artmasa da olur. Ve kullandığım losyon  gayette iyi  koruyor.

Greengoblin

• Full Member
« Yanıtla #86 : 10 Ağustos 2020, 11:43:41 »
Ayrıca genel olarak şuanki halimden gayet memnunum. Amacım bu saçı korumak. Artmasa da olur. Ve kullandığım losyon  gayette iyi  koruyor.
Birde ben önceden saçıma dokunsam elime geliyordu özellikle vertex bölgesi. Ama şuan çeksem anca bi iki tane. Panplus sayesinde olduğunu düşünüyorum. Çünkü başka bi tedavi uygulamıyorum

asgeda

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #87 : 10 Ağustos 2020, 11:45:56 »
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 1.5 ay önce dermatologa gittim GATA da.  Hem seberoit dermatit için hemde saç dökülmemi minimuma indirecek bi çare aramak için. Daha önce 4seans prp yaptırdım. Bir işe yaramadı. Sadece param gitti. Doktor egzama için konazol ve zetion şampuan verdi. Hiç kullanmadım çünkü dolgunluğunu kaybedebiliyormuş saç. Dökülmem için de Panplus gold losyon verdi. Baya bi araştırdım çok fazla yorum bulamadım. Ama içeriği hep bitkisel yağ (mısır yağı hint yağı argan yağı badem yağı ..) + saw palmetto kafein var. Firma İsviçre firması assos ilaç. 1kutu bitti ama tek sorun bir kutu yaklaşık 2hafta gidiyor. Piyasa fiyatı 139tl. 2.kutu yu da aldım. Bilgisi olan yardım edebilir mi.
Konazol falan saçı ağırlaştırır evet, başka şampuanlara geç. Vichy, ducray sb şampuanları kullanmaya çalış. Bunlar konazol kadar ağır değil ama yanlarında sb devam şampuanları da kullanınca saça bi zararları olmuyor, sb de komple baskılıyor.

Greengoblin

• Full Member
« Yanıtla #88 : 10 Ağustos 2020, 11:54:16 »
Konazol falan saçı ağırlaştırır evet, başka şampuanlara geç. Vichy, ducray sb şampuanları kullanmaya çalış. Bunlar konazol kadar ağır değil ama yanlarında sb devam şampuanları da kullanınca saça bi zararları olmuyor, sb de komple baskılıyor.
Dostum ben şampuanı tamamen bıraktım. Siirtten bıttım sabunu getirtiyorum. Tamamen çözdü diyebilirim seboyu. Ama yani orijinal bittim. Siirtte arkadaşım yaşıyor üniden direk ona getirtiyorum

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #89 : 10 Ağustos 2020, 18:33:49 »
Bu kadar uzun saça nasıl hiç boşa harcamadan sürebiliyorsun?

Facebook Twitter Instagram