Gönderen Konu: Panplus gold  (Okunma sayısı 18048 defa)

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
Ynt: Panplus gold
« Yanıtla #105 : 28 Aralık 2020, 18:54:11 »
ben melatonin oral olarak kullanıyorum 5mg amerikadan getirtmiştim uyku için . melatonin içince 12 de uyuyabiliyorum içmezsem 5 gibi belki, uykuyu çok etkiliyor saça faydası olduğunu biliyorum topikal uygulamalarda.  acaba oral kullanım da fayda ediyor mudur?
Hiç bi fikrim yok ama farketmiş olman gerekirdi kullanıyosun sonuçta farketmediysen ya çok az etkisi olmuştur ya da olmamıştır

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #106 : 28 Aralık 2020, 20:59:27 »
ben melatonin oral olarak kullanıyorum 5mg amerikadan getirtmiştim uyku için . melatonin içince 12 de uyuyabiliyorum içmezsem 5 gibi belki, uykuyu çok etkiliyor saça faydası olduğunu biliyorum topikal uygulamalarda.  acaba oral kullanım da fayda ediyor mudur?

İyi uyku stresi azaltır bence etkisi vardır saçına iyi yönde
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #107 : 28 Aralık 2020, 21:05:56 »
İyi uyku stresi azaltır bence etkisi vardır saçına iyi yönde

hocam garip bir şey uyku ilaçları gibi değil sabah 7 de uyandırıyor mesela ve bütün rüyalar 4k oluyor . valla bağımlılık yapacak bu gidişle  .d

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #108 : 28 Aralık 2020, 21:22:22 »
hocam garip bir şey uyku ilaçları gibi değil sabah 7 de uyandırıyor mesela ve bütün rüyalar 4k oluyor . valla bağımlılık yapacak bu gidişle  .d

Uyku sırasında melatonin salgılanıyor ya. Daha iyi uyursun melatoninle. Bu yüzden karanlıkta uyumal daha iyidir. Daha iyi uyku da daha az stres demek. Bu yüzden öyle dedim
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #109 : 28 Aralık 2020, 22:10:27 »
Buda önden görüntüsü

Kardesim sampuan olarak ne kullanıyorsun  sacın gayet parlak gorunuyor massallah ne kullanıyorsun parlaması icin .....
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #110 : 29 Aralık 2020, 01:51:19 »
:)
Ha bir de ürün artık üretilmiyecek mi ona göre başlamayı düşünüyorum, teşekkürler

Greengoblin

• Full Member
« Yanıtla #111 : 21 Şubat 2021, 02:04:49 »
Merhaba dostlar yaklaşık 2 ay gibi bir süredir forumda yoktum. İş güç yoğunluk derken baya bi ihmal ettim burayı. Sorulan sorulara cevap vereyim. 1) ürünü kullanmayı tamamen bıraktım çünkü finasteride kullanıyorum yaklaşık 5 aydır. Finasa ilk başladığım zaman dermastampa da başlamıştım panplusu dermastamp yaparken kafayı ıslatmak için kullanıyordum. Kutusu bitince tamamen bıraktım. Bıraktıktan sonra bi şok dökülme yaşadım ama tekrar eski haline geldi.
2) uzun bir süredir hiç bir şampuan kullanmıyorum. Bildiğimiz yeşil sabunla yıkıyorum saçları. Hatta berber de bile kafamı yıkarken şampuan döktürmüyorum. 3) ürün geliştirmeye girecekti yeni serisi çıkacaktı ama şuan ne durumda bilmiyorum. Genel olarak kullanmak isteyenlere öneririm. Fiyat/ fayda bakımından güzel bir ürün. Bir de arkadaşlar genel olarak bir şey söylemem gerekirse finasteride'den gördüğüm etkiyi daha önce kullandığım hiç bir üründen görmedim :) illa etkisi oldu ama finas kadar değil. Saçlarım şuan yaşıma göre beni tatmin edecek durumda. Tabi ki finas sayesinde. Son olarak Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :)

Greengoblin

• Full Member
« Yanıtla #112 : 21 Şubat 2021, 02:10:55 »
Güncel durum

Greengoblin

• Full Member
« Yanıtla #113 : 21 Şubat 2021, 02:11:51 »
 8)

Greengoblin

• Full Member
« Yanıtla #114 : 21 Şubat 2021, 02:12:42 »
Islak

Greengoblin

• Full Member
« Yanıtla #115 : 21 Şubat 2021, 02:13:25 »
Islak önden
« Son Düzenleme: 21 Şubat 2021, 02:23:22 Gönderen: Greengoblin »

Greengoblin

• Full Member
« Yanıtla #116 : 21 Şubat 2021, 02:18:05 »
Ben artık şakakların yada vertexin açılacağını kabul ettim. Elimden geldiğince koruyayım kafasındayım biraz. Nw 7 ye gidermiyim Allah bilir ama bu şekilde 30 a kadar götürsün oda kafii.

U?ur Sar?bo?a

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #117 : 25 Şubat 2022, 13:49:25 »
Greengoblin kardelim selam pan plus gold losyonla alakalı şiddetli baş ağrısı yaptı demişsin benim 3. 4. Günüm uykudan uyandıran baş ağrılarım var kullanmaya başladığımdan beri sende nasıldı birde hala kullanıyormusun kullanmamı önerirmisin baş ağrıları geçici mi birde zamanla

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #118 : 09 Mart 2022, 12:32:52 »
Paylaşımlarınız zamanında yapılan müdahale ile iyi sonuç alınabileceğini gösteren iyi bir örnek olmuş. Tebrik ederim.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

Y?lmaz Karaduman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #119 : 09 Mart 2022, 20:43:44 »
Bunlar sonuç vermez. Dht hormonunu baskilamak gerekir. Yoksa saçınız dökülür.instagram endyakhair mesaj atın görüşelim

Facebook Twitter Instagram