Gönderen Konu: Vinci Hair (Londra) sac pigmentasyonu sonuclari  (Okunma sayısı 10487 defa)

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
Vinci Hair (Londra) sac pigmentasyonu sonuclari
« : 07 Haziran 2019, 22:21:48 »
Selamlar

2017 yilinda Etiler Esteworld'deki fiyasko sac ekimim ardindan 2018 yilinda Londra'da sac pigmentasyonu yaptirdim. 2. ekim icin guvenebilecegim bir doktor bulamamam, bulduklarimin da beni kabul etmemesi sonucu bu karara varmistim.

Sonuc bence gayet basarili oldu ancak mutlu musun derseniz cok degilim. Sokakta ve guclu isik altinda parliyor kafa deriniz ve yine sacsizsiniz. Ofis, ev ortami gibi golgeli alanlarda eh iste. Bana en buyuk faydasi rezil olan donor alanimi kapatmasi oldu ve 2. ekime hazir olana kadar gecen surede biraz daha rahat etmemi sagladi.

bold

• Sr. Member
Ynt: Vinci Hair (Londra) sac pigmentasyonu sonuclari
« Yanıtla #1 : 07 Haziran 2019, 22:25:40 »
Bunlar da sonrasi

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 08 Haziran 2019, 10:36:47 »
vinci hair sanırım dünyada saç simülasyonu için meşhur bir yer diye biliyorum .sizin simülasyon iyi görünüyor ama sanki biraz farklı yapılmış gibi geldi bana,nokta nokta atışlar değilde tüm kafa boyanmış gibi görünüyor normali bumudur bilemiyprum ,bu konuda uzman birisi özellikle aykut özhan bey yorum yaparsa sanırım daha sağlıklı olur tabi burayı okuyorsa:)

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 08 Haziran 2019, 18:13:11 »
Fotograf yaniltici olabilir belki, disarida ve aynada cok dogal duruyor. Yine de tabi problem ön taraftaki yansima, gunes altinda hic faydasi yok pigmentlerin. Bunun icin yapacak bir sey yok tabii. Dedigim gibi donor bolgemi kapatmasi benim icin simdilik yeterli oldu.

Aykut Özhan

• Jr. Member
  • **
    • Saç simülasyonu
« Yanıtla #4 : 08 Haziran 2019, 18:49:23 »
Merhaba kaç seans yapildi işleminiz birde maliyeti ne kadar oldu mahsuru yoksa sorabilirmiyim ?

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 08 Haziran 2019, 18:58:02 »
3-4 hafta arayla 3 seans oldu, her seansta koyuluk derecesini artirdilar. £2,250 odedim pazarlikla. Daha uygun yerler vardi ancak islerini begenmemistim.

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 08 Haziran 2019, 19:39:52 »
esteworld her zamanki gibi çok kötü bir iş çıkarmış ,nekroze alanlar çok can sıkıcı bir görüntüye neden olmuş ki bunuda simülasyon ile çok güzel kamufle etmişsiniz.
rica etsek bir kaç farklı fotoğraf yükleyebilirmisiniz acaba zahmet olmazsa.bizler için çok makbule geçer özellikle bu işin piri olduğu söylenen vinci klinikte yaptırdığınız için özellikle merak ettim.

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 09 Haziran 2019, 02:06:50 »
Tesekkurler. Paylasabilirim tabiki.

Bu asagidakiler pigmentasyon oncesi:

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 09 Haziran 2019, 02:07:42 »
Bunlar da sonrasi:

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 09 Haziran 2019, 02:09:21 »
Ilk foto pigmentasyonun hemen sonrasi, kizarikliklar 3-4 saat icinde kayboluyor.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #10 : 09 Haziran 2019, 02:28:09 »
Sizin nekroz konunuzu takip etmiştim bu şekilde çözüm üretmenize sevindim. Siz yanılmıyorsam 2. bir ekim yaptırmak istiyordunuz Koray Bey ekime uygun görmemişti. 2. ekim için Muttalip Keser Beye de fotoğraflarınızı atmış mıydınız? Ayrıca ilginizi çekerse forumda nekroz yaşamış üyemiz de Asmed'de 2. ekimi yaptırdı. İncelemek isterseniz bu konudan görebilirsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Aykut Özhan

• Jr. Member
  • **
    • Saç simülasyonu
« Yanıtla #11 : 09 Haziran 2019, 15:06:59 »
Ayni renk boya kullanilmasina ragmen tepe kisimdaki deri yapisi saç ekimi işleminde aldiğı travmadan dolayı bozulduğu için daha açık renk tonunda görünüyor. Arka donör bölgeye yerleştirilen pigmentler saç renginize daha yakın ve doğal görünüyor.  Önemli olan memnun olmanız tabii ki.
2250 sterlin yaklaşık 16 - 17 bin türk lirasına denk geliyor. Saç simülasyonu londra çıkışlı bir işlem olmasına rağmen işlem kalitesinde onları yakaladığımızı düşünüyorum üstelik bu rakamların yarısından daha ucuza yapıyoruz. Saç ekiminde nasıl tartışmasız dünya lideriysek yakında simülasyonda da olacağız göreceksiniz.

Darkness

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 09 Haziran 2019, 16:38:17 »
güzel sonuç olmuş özellikle son attığınız fotolardan bu durum daha net anlaşılıyor ama sizinde dediğiniz gibi sanırım farklı ışıklarda görüntünün değişmesi simülasyonun en büyük handikapı galiba.

babel

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 09 Haziran 2019, 19:04:25 »
Geçmiş olsun.  Bence iyi olmuş

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 09 Haziran 2019, 22:26:55 »
Hepinize ilginiz icin tesekkur ederim arkadaslar.

ASMED basvuruma Sevinc Hanim bakmisti o zamanlar, Koray Bey'in uygun gormedigini soylemisti. Daha sonra tabi dogrudan Koray Bey'e ulasamadim. Istedigim sey doktor beye muayene olabilmekti, ucreti mukabilinde tabi. Yuzyuze gorusebilirsek belki fikri degisebilir diye umuyordum.

Facebook Twitter Instagram