Gönderen Konu: Saç ektirmelimiyim  (Okunma sayısı 1614 defa)

Musa61

• Yeni üye
  • *
Saç ektirmelimiyim
« : 07 Haziran 2019, 21:32:20 »
Forumu yaklaşık bir senedir takip ediyorum. Saçımın ön çizgisin de gerileme mevcut ve bu durum estetik açışından artık beni rahatsiz etmeye başladı. Saçım aşağı yukarı iki senedir bu sekilde ve şuanlık bir dökülme en azından gözle görülür bir şekilde yok. Yaşım 24 sizce ekim yaptırmalımıyım.Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Saç ektirmelimiyim
« Yanıtla #1 : 08 Haziran 2019, 00:32:54 »
Merhaba foruma öncelikle hoşgeldiniz daha net fotoğraflar atabilir misiniz? Özellikle dönor alanı da gönderebilirseniz daha net yorumlar alabilirsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Musa61

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 08 Haziran 2019, 01:24:23 »
Merhaba foruma öncelikle hoşgeldiniz daha net fotoğraflar atabilir misiniz? Özellikle dönor alanı da gönderebilirseniz daha net yorumlar alabilirsiniz.
Tabiki.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 08 Haziran 2019, 02:28:00 »
Saç dökülme şekliniz benim saçlarımı andırıyor. Ben 31 yaşındayım varolan saçlarım dökülebilme ihtimaline karşılık uzun süredir açık olan şakaklarıma ekim yaptırmadım. Varolan saçlarımı finasterid ile koruyabildiğimi fark ettikten sonra şakak için bu sene ekim yaptırmaya karar verdim. Siz de ekim düşünüyorsanız öncelikle medikal tedavileri araştırmanızı öneririm (ön saç çizginizi de yavaş yavaş kaybetmeye başlamışsınız). Ön hat ekim ile başarı oranı alınan en verimli bölge diyebilirim bu nedenle yaşınızı göz önünde alırsak ekim yaptırmaktan sonra ki süre zarfında mevcut saçlarınızın dökülme durumunu düşünmeniz gerekli. Bu nedenle öncelikle olarak forumda ekim yaptıran üyelerin konularını inceleyerek kafanızda bir kaç doktor mutlaka şekillenecektir. Onlara fotoğraflarınızı mail olarak atın size vereceği cevaplara göre ekim durumunuza kendiniz karar verin. Çok sıkıntılı bir saç sorununuz olmadığından canınızı sıkmanıza bana göre gerek yok, forumu araştırın en doğru kararı siz vereceksiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Musa61

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 08 Haziran 2019, 03:17:54 »
Saç dökülme şekliniz benim saçlarımı andırıyor. Ben 31 yaşındayım varolan saçlarım dökülebilme ihtimaline karşılık uzun süredir açık olan şakaklarıma ekim yaptırmadım. Varolan saçlarımı finasterid ile koruyabildiğimi fark ettikten sonra şakak için bu sene ekim yaptırmaya karar verdim. Siz de ekim düşünüyorsanız öncelikle medikal tedavileri araştırmanızı öneririm (ön saç çizginizi de yavaş yavaş kaybetmeye başlamışsınız). Ön hat ekim ile başarı oranı alınan en verimli bölge diyebilirim bu nedenle yaşınızı göz önünde alırsak ekim yaptırmaktan sonra ki süre zarfında mevcut saçlarınızın dökülme durumunu düşünmeniz gerekli. Bu nedenle öncelikle olarak forumda ekim yaptıran üyelerin konularını inceleyerek kafanızda bir kaç doktor mutlaka şekillenecektir. Onlara fotoğraflarınızı mail olarak atın size vereceği cevaplara göre ekim durumunuza kendiniz karar verin. Çok sıkıntılı bir saç sorununuz olmadığından canınızı sıkmanıza bana göre gerek yok, forumu araştırın en doğru kararı siz vereceksiniz.
Degerli yorumunlarınız için çok teşekkur ederim. Ağız yolu ile alinan ilaçlara sıcak bakamıyorum yan etkilerinden dolayı .

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 08 Haziran 2019, 03:27:11 »
Degerli yorumunlarınız için çok teşekkur ederim. Ağız yolu ile alinan ilaçlara sıcak bakamıyorum yan etkilerinden dolayı .

Rica ederim takdir size ait illa bu ilaçlar ile ekim yapılacak diye bir şart yok. Varolan saçlarınızdaki dökülmeyi düşünüp bu şekilde ekim yaptırmayı düşünebilirsiniz. Ya da ekim yaptırdıktan sonra varolan saçlarınızda kayıp yaşayıp bir kez daha ekim yaptırmak durumunu göz önünde bulundurduktan sonra ekim yaptırmamanız için hiç bir neden yok. Rahatlıkla açıklığınız doğru bir ekim ile kapatılabilir.

Musa61

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 11 Haziran 2019, 19:46:10 »
Yardımlarınızı bekliyorum.

Lacivert

• Full Member
« Yanıtla #7 : 11 Haziran 2019, 20:35:04 »
Görüntüden ne beklediğiniz önemli.
Forumda aynı açıklığa sahip bir çok kişi ektirip çok da güzel sonuç almış.
Ama yaşınızı göz önünde bulundurursak ben yerinizde olsam beklerdim.

sırma saç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 11 Haziran 2019, 22:28:39 »
bence de beklemelisin

Musa61

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 12 Haziran 2019, 00:20:21 »
Görüntüden ne beklediğiniz önemli.
Forumda aynı açıklığa sahip bir çok kişi ektirip çok da güzel sonuç almış.
Ama yaşınızı göz önünde bulundurursak ben yerinizde olsam beklerdim.
Aslin da haklisiniz fakat ön saç cizgim geriye gittiginden psikolojik olarak cok etkileniyorum ve saçima sekil veremiyorum hep o tarafi kapatmaya calısiyorum bu yuzden kararsiz kaldimm

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 12 Haziran 2019, 18:25:27 »
Benimde çizgi ekimine ihtiyacım var arkalarada biraz sıklaştırma yaptırmak istiyorum.
senin sadece çizgi ekimine ihtiyaç var ama ne yazıkki bizim gibi durumda olanlara saç ekimi yapmak istemiyorlar olaya ticari yaklaştıkları için.
bir tek muttalip keser bu tip saçları ekiyor ama o da çok pahalı.
aslında sen sadece çizgiye 500 greft attırsan olur ama bu işi yapacak adamı nerden bulacaksın sıkıntı orda :)

Musa61

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 12 Haziran 2019, 20:49:16 »
Benimde çizgi ekimine ihtiyacım var arkalarada biraz sıklaştırma yaptırmak istiyorum.
senin sadece çizgi ekimine ihtiyaç var ama ne yazıkki bizim gibi durumda olanlara saç ekimi yapmak istemiyorlar olaya ticari yaklaştıkları için.
bir tek muttalip keser bu tip saçları ekiyor ama o da çok pahalı.
aslında sen sadece çizgiye 500 greft attırsan olur ama bu işi yapacak adamı nerden bulacaksın sıkıntı orda :)
Bir kac merkeze fotograflarımı yolladım ve beklemeye başladım.  :)

Facebook Twitter Instagram