Gönderen Konu: Zekeriya Kul 3500 greft  (Okunma sayısı 78409 defa)

volkarizma90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Zekeriya Kul 3500 greft
« Yanıtla #120 : 30 Ekim 2016, 10:03:54 »
Dostum gidişat bence çok iyi. Özellikle donör alan çok iyi toparlamış.
sagol hocam donorden halâ memnun değilim uzun olduğu icin belli olmuyor da sıkıntılı

Son fotodaki uzunluktan daha fazla kısaltamıyor musun?  Şuan için iyi görünüyor ama sen öyle dedin diye merak ettim simdi
kisaltirim da iz bariz var şu anda

volkarizma90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #121 : 30 Ekim 2016, 10:05:35 »
Beyler sizde ekim bolgesinde, yaglanma oluyor mu?
Sabah kalktigimda alnim ve ekim bolgesi paril paril parliyor sebumdan.
evet yağlanma oluyor. Hele bir kaç ay önce daha fazlaydi.

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #122 : 30 Ekim 2016, 11:38:57 »
sagol hocam donorden halâ memnun değilim uzun olduğu icin belli olmuyor da sıkıntılı

Son fotodaki uzunluktan daha fazla kısaltamıyor musun?  Şuan için iyi görünüyor ama sen öyle dedin diye merak ettim simdi
kisaltirim da iz bariz var şu anda

Umarim en kisa sürede toparlar dostum. Zekeriya Kul nedense donör konusunda geriye gidiyor. Boyle devam ederse o ilk 5 teki yerini kaybeder
🏇🏇

volkarizma90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #123 : 30 Ekim 2016, 13:40:53 »
Donorde akıl almaz derecede sivilcelenme var belkide o yuzden yavaş iyilesiyordur bilemiyorum. İyi dileklerin için de tesekkur ederim.

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #124 : 30 Ekim 2016, 13:53:20 »

donör aslında çok çok önemli . Micromotor gerçekten çok hırpalıyo donörü. Saç ekiminde önden gelen isimler hep manuel alım yapıyor ve şahsen bu zamana kadarda öyle ekim yapanlardan hiç şikayet duymadım. saç ekimini diğer operasyonlardan farklı kılanda bu hergün aynada görüyosunuz ve moral bozucu olabiliyor. Hele donör hırpalanmışsa ki manuel alımların çoğu böyle elinizde ayna enseyi inceler durursunuz ve geri dönüşü olmaz. Maalesef.

volkarizma90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #125 : 30 Ekim 2016, 13:58:18 »
Ben mikromotorla da gayet temiz alım  yapılabileceğini dusunuyorum ama ozensiz patır patır alıyorlar greftleri.

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #126 : 30 Ekim 2016, 16:39:11 »
Arkadaşlar hep söylediğim birsey, savunduğum bir düşünce var. Bu operasyonu kesinlikle estetik cerrah yapmalı ve tıp eğitimi almamış insanlar doğrudan müdahil olmamalı. Bu noktada estetik cerrahlardan yana tavır koyarken, donör konusunda,  cerrahlardan estetik anlamda en üst seviyede hassasiyet beklemek bizim hakkımız. Saç ekimi yalnızca doktorun el becerisine tecrübesine bağlı değil.  Bunlar sadece faktör. En az doktor kadar önemli olan şey saç kalitesi, donör kalitesi, saç yapısı, alan genişliği ve dökülme tipi  .. Dolayısıyla saç ekiminden olan beklenti çok çok üst seviyede olmamalı. Amaaaaa,  sağlıklı bir alandan alım yapıldıktan sonra donör alanda rahatsız edici bir  iz kalıyorsa  bu o estetik cerrahın suçudur.  Estetik cerrahın işi,  müdahale ettiği alanı eskisine göre daha düzgün hale getirmektir. Düzgün olan bir alanı heba ettikten dünyanın en güzel saçını ekse de bence önemsizdir.

Naçizane şahsi fikrimdir.
🏇🏇

volkarizma90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #127 : 30 Ekim 2016, 20:11:38 »
Arkadaşlar hep söylediğim birsey, savunduğum bir düşünce var. Bu operasyonu kesinlikle estetik cerrah yapmalı ve tıp eğitimi almamış insanlar doğrudan müdahil olmamalı. Bu noktada estetik cerrahlardan yana tavır koyarken, donör konusunda,  cerrahlardan estetik anlamda en üst seviyede hassasiyet beklemek bizim hakkımız. Saç ekimi yalnızca doktorun el becerisine tecrübesine bağlı değil.  Bunlar sadece faktör. En az doktor kadar önemli olan şey saç kalitesi, donör kalitesi, saç yapısı, alan genişliği ve dökülme tipi  .. Dolayısıyla saç ekiminden olan beklenti çok çok üst seviyede olmamalı. Amaaaaa,  sağlıklı bir alandan alım yapıldıktan sonra donör alanda rahatsız edici bir  iz kalıyorsa  bu o estetik cerrahın suçudur.  Estetik cerrahın işi,  müdahale ettiği alanı eskisine göre daha düzgün hale getirmektir. Düzgün olan bir alanı heba ettikten dünyanın en güzel saçını ekse de bence önemsizdir.

Naçizane şahsi fikrimdir.
altına imzami atıyorum

coppolo62

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #128 : 30 Ekim 2016, 23:41:33 »
Abi saç çizgisi  gerçekten güzel olmuş galiba böyle daha yoğun ekilmis alan dar tutularak. Ne kadar ücret ödediniz ?
aynen dediğin gibi daha sık ekim yapıldı bu şekilde. Biz 3000 greft olarak anlasmistik o yüzden 3000 Euro verdim. Ama 3500e kadar çıktı hoca. Donör başta söylediğinden iyi çıkmış ama farkı almadı

Kardeş bu ekime 10.000 çok vermisin

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #129 : 31 Ekim 2016, 01:57:52 »
Abi saç çizgisi  gerçekten güzel olmuş galiba böyle daha yoğun ekilmis alan dar tutularak. Ne kadar ücret ödediniz ?
aynen dediğin gibi daha sık ekim yapıldı bu şekilde. Biz 3000 greft olarak anlasmistik o yüzden 3000 Euro verdim. Ama 3500e kadar çıktı hoca. Donör başta söylediğinden iyi çıkmış ama farkı almadı

Neye göre çok dostum?  Yani kıstasın nedir?
🏇🏇

volkarizma90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #130 : 31 Ekim 2016, 08:53:11 »

sanırım ekimi begenmedigin için fazla diyorsun. Kim bilir belki de haklisin belkide yaniliyorsun bekleyip görelim

agaleee

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #131 : 06 Kasım 2016, 17:25:52 »
Hocam sonuç gayet iyi olacaktır sadece zamana bırak fazla kafaya takma

recoba

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #132 : 07 Kasım 2016, 10:41:48 »
Hocam ekimi begendim, bence saclarin cok kaliteli ve guzel gorunuyor gercekten... ben guzel sonuc cikacagini bekliyorm. Bu sekilde bile ekim oldugu siritmitor. 150.gunu cok merak ediyorum, cok guzel olacak ins...

volkarizma90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #133 : 07 Kasım 2016, 11:05:02 »
Tesekkur ederim arkadaşlar

ayı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #134 : 07 Kasım 2016, 11:26:56 »
ben de güzel olacagına inanıyorum. Cok kısa sürede bu kadar toparlamış, artık ekilenleri düşünme onlar yolunu bulur, bundan sonra kendi saçlarını düsün :)

Facebook Twitter Instagram