Gönderen Konu: Norwood 0 olabilmek için kaç greft gerekli ?  (Okunma sayısı 1999 defa)

son gohan

• Hero Member
Ynt: Norwood 0 olabilmek için kaç greft gerekli ?
« Yanıtla #1 : 03 Haziran 2019, 08:02:40 »
kanka bunların hepsinden önce bi psikolojik destek almanı tavsiye ederim

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 03 Haziran 2019, 08:55:06 »
 ....
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2019, 13:03:45 Gönderen: KelJustin »

Tank oktay

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 03 Haziran 2019, 09:00:38 »
Saçlarında bişey yok kardeşim emin ol o şakakları komple kapatmak yakışmaz

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 03 Haziran 2019, 09:08:43 »
....

« Son Düzenleme: 03 Haziran 2019, 13:04:24 Gönderen: KelJustin »

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 03 Haziran 2019, 09:21:26 »
......
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2019, 13:04:44 Gönderen: KelJustin »

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Haziran 2019, 09:40:49 »
Ip ban yersen hiçbir sorun kalmayacak bence.

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 03 Haziran 2019, 09:44:44 »
 ......
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2019, 13:05:02 Gönderen: KelJustin »

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 03 Haziran 2019, 10:05:23 »
Neden ip ban yiyorum ?  Kafamın açıklığı senden az olduğu için mi ?
Sonuç olarak bitiğin tekiyim saçlarım  genç yaşta otoban olmuş ve kabullenemiyorum inanılmaz koyuyor.
Daha 20 yaşındayım ve bu saça sahibim bu durum benim durumumu iyi mi yapıyor ????  İnanılmaz depresifim ve bıktım artık 20 yaşında kabullenemiyorum.
Ama merak etme nw7 olmayacağım hatta o kadar iddalıyımki nw3 bile geçmeyecek bu saç
Ben kel kalıp milletin ağzına düşemem bu hayatta olmaz
aşırı psikolojik sorunların var acil destek alman lazım hayatını etkilemeye devam eder yoksa

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 03 Haziran 2019, 10:21:19 »
...
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2019, 13:05:24 Gönderen: KelJustin »

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 03 Haziran 2019, 10:36:35 »
Neden ip ban yiyorum ?  Kafamın açıklığı senden az olduğu için mi ?
Sonuç olarak bitiğin tekiyim saçlarım  genç yaşta otoban olmuş ve kabullenemiyorum inanılmaz koyuyor.
Daha 20 yaşındayım ve bu saça sahibim bu durum benim durumumu iyi mi yapıyor ????  İnanılmaz depresifim ve bıktım artık 20 yaşında kabullenemiyorum.
Ama merak etme nw7 olmayacağım hatta o kadar iddalıyımki nw3 bile geçmeyecek bu saç
Ben kel kalıp milletin ağzına düşemem bu hayatta olmaz
aşırı psikolojik sorunların var acil destek alman lazım hayatını etkilemeye devam eder yoksa
Bu tarz şeyler çocukluğumdan beri var ama cidden dostum ünide kel olmayı kabullenemem.
İçinde bulunduğum hayatta hep benimle zıtlaşan insanlar olmuştur onlarla mücadele ederken ya da etmek zorunda olduğumda kelliğimden vurulmak istemiyorum.
Bunu evrimsel bir eksiklik olarak görüyorum ve bunun bende  olması beni daha çok kahrediyor.
Buradaki bazı üyeler benimle dalga geçiyor  güya saçlarımda bir şey yokmuş yada 22 yaşında nw7 olmadığım için normalmişim inan bu zamana kadar tuttum kendimi kalplerini kırmak istemedim  hep frenledim yada yazmadım.Onların durumlarından sadece 1 tık daha iyiyim bende 25 yaşında nw7 olacağım arada öyle bir pek fark yok  ama zorladılar  şunu düşünemiyorlar ulan gt diyor ben 20 yaşında saçımın yarısını kaybettim sende bir şey yok ama şunu düşünse bu saç 2 sene sonra neolacak 22 yaşında onun ki gibi olacağım benim ondan farkım daha yarısı gitmişken fark etmem işte sıkıntı bu.Yani 20 yaşında şu saça sahip olmak aşağılık bir durumdur evrimsel olarak aşığılık bir saç genetiğine sahip olduğunuzu ima eder.
Böyle demek istemiyorum ama gerçekler bu ben kimsenin kelliğinden yola çıkarak vurmadım benle dalga geçmeye çalışan nw7 diffusedla bile bunu yapmadım çünkü üzüleceğini biliyorum ama dünya böyle değil tam tersi olsaydı o bana güle oynaya bu duruma yapardı
bak hayatta ne zaman olumsuzluğa düşersin söyleyim mi çözümü olmayan bir şey olursa bu sacın çözümü var ek olarak insanların fiziksel görünüşüyle dalga gecen kişi acizdir sen saç diyorsun başka bir şeyle vs dalga gecer eder sen suan baskalarının ne düşündüğüne kafa takıyorsun bu yanlıs boşver baskalarını saçıda zaten ektirceksen bile başkaları için değil kendin için yap hayatının her konusunda ama yazılarından anladığım kadarıyla sen başkalarına kendini beğendirmeye calısıyorsun ve takıntıların mevcut ileriyi düşünmek güzeldir ama bu kadar takıntılı ve aşırı ilerisini düşünmek iyi değildir eğer böyle devam edersen anın tadını cıkaramassın bu yüzden acilen bi psikolojik destek alman lazım genç yaşta kendine yazık etme

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 03 Haziran 2019, 10:49:22 »
.....
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2019, 13:05:48 Gönderen: KelJustin »

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 03 Haziran 2019, 13:08:27 »
Seni çok iyi anlıyorum justin aynı yaştayız ve saç dökülme tiplerimiz hemen hemen aynı. Bende senin gibi kafayı yicek gibi oluyordum hatta intiharı bile düşünüyordum ciddi ciddi. Sonra ne yaparsak yapalım dökülecek durmayacak bunun bilincinde yaşamayı öğrendim  dökülmesini bekleyip ettireceğim ve bu dertten kurtulacağım sende eğer bu şekilde düşünmeyi becerirsen  eminim rahatlayacaksın. Senin yaşında  senden daha beter durumda olan kişiler var veya hayatında çevrende görüyorsundur , sükretmelisin dostum diyceklerim bu kadar.

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 03 Haziran 2019, 14:08:33 »
Seni çok iyi anlıyorum justin aynı yaştayız ve saç dökülme tiplerimiz hemen hemen aynı. Bende senin gibi kafayı yicek gibi oluyordum hatta intiharı bile düşünüyordum ciddi ciddi. Sonra ne yaparsak yapalım dökülecek durmayacak bunun bilincinde yaşamayı öğrendim  dökülmesini bekleyip ettireceğim ve bu dertten kurtulacağım sende eğer bu şekilde düşünmeyi becerirsen  eminim rahatlayacaksın. Senin yaşında  senden daha beter durumda olan kişiler var veya hayatında çevrende görüyorsundur , sükretmelisin dostum diyceklerim bu kadar.
Doğru zaten kabullenmemiz gerekiyor ama arada bir sağlam tribe giriyorum bu başlık ve yaptığım yorumlarda o tribin sonucuydu

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #14 : 03 Haziran 2019, 15:21:28 »
Dostum sen saçların yüzünden depresyona girmişsin acil psikolojik destek almanı öneririm. Saçı bu kadar kafaya taktığın için erken önlem alman önemli yoksa ileride özgüven eksikliği gibi durumlarla karşılabilirsin. Benimde saçlarım erken açıldığında ilk çok üzülmüştüm ama gördüğün gibi kaç yaşındayım halen bana saç ektirmene gerek yok yazabiliyorsun. Kendini saçlarım dökülecek diye yiyip bitireceğine nasıl saçlarımı daha iyi koruyabilirim bunları düşün.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram