Gönderen Konu: Dr. Bilgehan Aydın Bnish hair wellness saç ekimi 01.06.2019  (Okunma sayısı 52022 defa)

Sırmasac60

• Full Member
Ynt: Dr. Bilgehan Aydın Bnish hair wellness saç ekimi 01.06.2019
« Yanıtla #211 : 29 Ekim 2019, 21:29:14 »
Kardeşim öncelikle hayırlı olsun gayet güzel duruyor ekimin. Bnish hair wellness dedigin yer ile beaestetic clinic aynı yermi bende bu ara ekim düşünüyorum bilgehan aydın içinde acaba aynı kinikten mi bahsediyoruz.çünkü ben bilgehan aydın klinigi diye görüştügüm yerin adı beaestetic clinic ti. diamond fue tekniginden bahsettiler bana suan tüm merkezler bu şekilde mi yoksa bu sadece bilgehan aydın klinigine mi özgü (igf gibi) çünkü bana bundan cok bahsettiler elmas uç tekniginden senin donörde saçlarda güzel duruyor acaba bunun etkisi midir? Bilgin varsa paylasırsan sevinirim.

muhammedyesildag

• Sr. Member
« Yanıtla #212 : 29 Ekim 2019, 21:29:35 »
5 ay da bayağı iyi olmuş başkan maşallah
Sağolasın dostum teşekkür ederim  :)

muhammedyesildag

• Sr. Member
« Yanıtla #213 : 29 Ekim 2019, 21:37:58 »
Kardeşim öncelikle hayırlı olsun gayet güzel duruyor ekimin. Bnish hair wellness dedigin yer ile beaestetic clinic aynı yermi bende bu ara ekim düşünüyorum bilgehan aydın içinde acaba aynı kinikten mi bahsediyoruz.çünkü ben bilgehan aydın klinigi diye görüştügüm yerin adı beaestetic clinic ti. diamond fue tekniginden bahsettiler bana suan tüm merkezler bu şekilde mi yoksa bu sadece bilgehan aydın klinigine mi özgü (igf gibi) çünkü bana bundan cok bahsettiler elmas uç tekniginden senin donörde saçlarda güzel duruyor acaba bunun etkisi midir? Bilgin varsa paylasırsan sevinirim.
Sağolasın kardeşim teşekkür ederim
Evet aynı yerden bahsediyoruz beaestetic clinic estetik operasyonlarla alakalı çatı isimleri, Bnish hair wellness de saç ekimi operasyonlarını yürüttükleri isim
Fue yöntemi de saç ekimlerinde klasikleşmiş olan yöntem diyebiliriz buraya özgü bir şey değil yani elmas uç ile de saç köklerinin yerleştirileceği kanalların açılımında kullanılan bıçaktan bahsediyorlar elmas uç donör ile alakalı değil kanalların açılması ile alakalı bir şey ve kendilerine has bir şey değil bu
Donör bölgenin durumu da köklerin alımı esnasında gösterilen özene ve homojen alıma bağlı oluyor

babacan

• Full Member
« Yanıtla #214 : 29 Ekim 2019, 21:45:35 »
dr. Bilgehan Aydın ekimlerini takip ediyorum forumdan  gerçekten çok güzel olmuş saçlarınız kısa zamanda diğer ekimleri de güzel gidiyor bu merkez aklıma iyice yattı fiyatta bana uygun inşallah daha güzel olur.

Sırmasac60

• Full Member
« Yanıtla #215 : 29 Ekim 2019, 21:46:50 »
Anladım ben ankaradan gelmeyi düşünüyorum süreçte cok fazla klinige gitme ihtiyacı doguyor mu sehir dışından gelmenin dezavantajı cok olur mu?

muhammedyesildag

• Sr. Member
« Yanıtla #216 : 29 Ekim 2019, 21:58:32 »
dr. Bilgehan Aydın ekimlerini takip ediyorum forumdan  gerçekten çok güzel olmuş saçlarınız kısa zamanda diğer ekimleri de güzel gidiyor bu merkez aklıma iyice yattı fiyatta bana uygun inşallah daha güzel olur.
Sağolasın hocam çok teşekkür ederim inşallah senin de hakkında hayırlısı olur ne zamana ekim yaptırmayı düşünüyorsun?

muhammedyesildag

• Sr. Member
« Yanıtla #217 : 29 Ekim 2019, 22:03:58 »
Anladım ben ankaradan gelmeyi düşünüyorum süreçte cok fazla klinige gitme ihtiyacı doguyor mu sehir dışından gelmenin dezavantajı cok olur mu?
Süreçte ilk 10 günlük kabuk dökümüne kadar geçen zaman kritik bu 10 gün içinde yıkamaları istersen klinikte yaptırabiliyorsun istersen de sana öğretiyorlar sen evde yapıyorsun benim ekimim bayram dönemine denk geldiği için bir kaç yıkamamı kendim yapmıştım evde dikkat edildiği sürece çok zor bir şey değil kabuk dökümünde de aynı şey geçerli ilk 3 gün şöyle işliyor ilk gün ekim günü 2.gün pansumanlar çıkıyor 3.gün de ilk yıkama yapılıyor ilk yıkamadan sonra dönmenin bir sorun yaratacağını düşünmüyorum gerisini sana öğretiyorlar zaten iletişim sürdüğü sürece sürekli kliniğe gidip gelmeye gerek yok

babacan

• Full Member
« Yanıtla #218 : 29 Ekim 2019, 22:04:51 »
Sağolasın hocam çok teşekkür ederim inşallah senin de hakkında hayırlısı olur ne zamana ekim yaptırmayı düşünüyorsun?

eyvallah hocam kısmetse nişan yapıcam onu atlatınca ilk işim saç ekimi olucak 2 ay diyelim

muhammedyesildag

• Sr. Member
« Yanıtla #219 : 29 Ekim 2019, 22:13:19 »
eyvallah hocam kısmetse nişan yapıcam onu atlatınca ilk işim saç ekimi olucak 2 ay diyelim
Allah tamamına erdirsin hocam bu süreç içinde araştırmalarını ihmal etme hem forumdaki konuları incele hem de merkezlerle direk temasa geçerek bilgi almayı ihmal etme böylece hem süreçler hakkında hem piyasa hakkında hem de merkezler ve işleyişleri hakkında detaylı bilgiye sahip olmuş olursun bunu şu yüzden söylüyorum işin sonunda hem aklına hem de gönlüne uyan kendi fikirlerinle karar verdiğin bir yer olsun ki için rahat olsun her konuda

babacan

• Full Member
« Yanıtla #220 : 29 Ekim 2019, 22:19:20 »
çok teşekkür ederim kararımı verdim ben inşallah Bilgehan beye ektireceğim zaten forumda bir çok üye ile konuşuruyorum özelden araştırma yapan arkadaşlardan malum Dertleşiyoruz ortak derdimiz aynı Herkes Bilgehan hocanın ekimlerini takip ediyor bu ara o yüzden çok önemli süreç sonuna kadar ihmal etmeyin hocam paylaşımlarınızı Allah rızası için iyi geceler.

muhammedyesildag

• Sr. Member
« Yanıtla #221 : 29 Ekim 2019, 22:22:38 »
çok teşekkür ederim kararımı verdim ben inşallah Bilgehan beye ektireceğim zaten forumda bir çok üye ile konuşuruyorum özelden araştırma yapan arkadaşlardan malum Dertleşiyoruz ortak derdimiz aynı Herkes Bilgehan hocanın ekimlerini takip ediyor bu ara o yüzden çok önemli süreç sonuna kadar ihmal etmeyin hocam paylaşımlarınızı Allah rızası için iyi geceler.
Hayırlısı olsun hocam hakkınızda inşallah sürecin güzel geçer arzu ettiğin sonuca kavuşursun paylaşımı da sürecin sonuna kadar eksik etmeyeceğim inşallah

Sırmasac60

• Full Member
« Yanıtla #222 : 29 Ekim 2019, 22:39:13 »
Süreçte ilk 10 günlük kabuk dökümüne kadar geçen zaman kritik bu 10 gün içinde yıkamaları istersen klinikte yaptırabiliyorsun istersen de sana öğretiyorlar sen evde yapıyorsun benim ekimim bayram dönemine denk geldiği için bir kaç yıkamamı kendim yapmıştım evde dikkat edildiği sürece çok zor bir şey değil kabuk dökümünde de aynı şey geçerli ilk 3 gün şöyle işliyor ilk gün ekim günü 2.gün pansumanlar çıkıyor 3.gün de ilk yıkama yapılıyor ilk yıkamadan sonra dönmenin bir sorun yaratacağını düşünmüyorum gerisini sana öğretiyorlar zaten iletişim sürdüğü sürece sürekli kliniğe gidip gelmeye gerek yok

Teşekkür ederim kardeşim.

muhammedyesildag

• Sr. Member
« Yanıtla #223 : 29 Ekim 2019, 22:54:24 »
Teşekkür ederim kardeşim.
Rica ederim kardeşim

vinyj

• Full Member
« Yanıtla #224 : 29 Ekim 2019, 22:54:41 »
güzel gidiyor süreç kapanır bu saçlar maşallah