Gönderen Konu: Ekim ve tavsiye hakkında...  (Okunma sayısı 4677 defa)

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim ve tavsiye hakkında...
« Yanıtla #16 : 30 Haziran 2019, 11:33:39 »
Merhaba arkadaşlar farklı foto acıları gerçekten yanıltıyor fotoğraf çekerken böyle göründüğü için yaptırmayı dusunmekteyim
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2020, 21:08:57 Gönderen: Hintel »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 30 Haziran 2019, 16:36:19 »
Evet simdi bir sıklaştırma olabilir gibi görünüyor. Ama öncelikle zor bir ekim olucak o yüzden kendi saçlarını mümkün olduğunca güçlendirip o sekılde ekime girmelisin yoksa kendi saçlarından kayıp yaşaman mümkün.
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 30 Haziran 2019, 23:18:36 »
Dostum senin saçlar gidici.. Ekim travması ile kaybedeceğin saç teli Ekim işe kazandığından çok daha fazla olacak gibi .. bence hiç elletme suan

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 30 Haziran 2019, 23:28:47 »
Bu halimle mutsuzum peki tavsiyeniz nedir abilerim Fin kullanmaya razıyım en az 6 ay kullanıp ekim yaptırsam sonrasında da devam etsem şoka karşı direncli hale getirip saçları ekim yapsak başarı sağlar miyim şoka karşı dirençsiz saçları biraz olsun kurtarabilmek için dhi ekimi düşünüyorum başarısı yüksek bir yerde

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 30 Haziran 2019, 23:46:11 »
Bu halimle mutsuzum peki tavsiyeniz nedir abilerim Fin kullanmaya razıyım en az 6 ay kullanıp ekim yaptırsam sonrasında da devam etsem şoka karşı direncli hale getirip saçları ekim yapsak başarı sağlar miyim şoka karşı dirençsiz saçları biraz olsun kurtarabilmek için dhi ekimi düşünüyorum başarısı yüksek bir yerde

Fin kullanacaksan bu saçtan max faydayı alırsın. Tabiri caiz ise biçilmiş kaftan gün bu kafa İçin.
Ama ben finastı asla kimseye tavsiye etmiyorum.

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 01 Temmuz 2019, 01:23:05 »
saçları uzat dostum biraz, kısayken saçlı diyeceğin adamların bile çoğunun saçı kötü gözükür. bence saçı uzat, veya medikal tedavileri kullan. ama saçı uzat ona göre model ver.

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 01 Temmuz 2019, 01:26:56 »

6 ay kullanmaktan ziyade saçların ne zaman sağlıklı kalınlıkta olursa o zaman ekimi düşün bencede finasterid düşünmen bu tarz sıklaştırmalar için doğru bir adım olur tabi yan etkiler malumunuz olabiliyor bir doktora danış öyle kullan.

Facebook Twitter Instagram