Gönderen Konu: Zeynep Hanım 2750 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 18159 defa)

Zeki

• Full Member
Ynt: Zeynep Bacak 2750 greft saç ekimi
« Yanıtla #181 : 05 Haziran 2019, 01:16:05 »
En geç kaç günde dökülmesi gerekiyor

Trablons

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #182 : 05 Haziran 2019, 01:22:52 »
10 civarı

Zeki

• Full Member
« Yanıtla #183 : 05 Haziran 2019, 01:27:18 »
Nasıl yapacam dökülmesini

c1garo

• Full Member
« Yanıtla #184 : 05 Haziran 2019, 01:49:51 »
Bi bak video kabuk dökümü için

Zeki

• Full Member
« Yanıtla #185 : 05 Haziran 2019, 11:57:02 »
Kabuk dökülmesi gelmismi gelmemiş mi onu bilemiyorum

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #186 : 05 Haziran 2019, 12:38:52 »
Durumun çok ciddi acilen fotoğrafını at söyleyelim daha sonra dermatologa ve psikologa git nörolojiyede açilen gitmelesin ayrıca kalp damar cerrahinede git sağlığından olma beyindeki damarlarda tıkanıklık olabilir şimdiden geçmiş olsun

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #187 : 05 Haziran 2019, 12:46:04 »
Durumun çok ciddi acilen fotoğrafını at söyleyelim daha sonra dermatologa ve psikologa git nörolojiyede açilen gitmelesin ayrıca kalp damar cerrahinede git sağlığından olma beyindeki damarlarda tıkanıklık olabilir şimdiden geçmiş olsun

Bence arkadaşla dalga geçmeyi bırakmalısınız acilen lafım tek kişiye değil hala dalga geçmeye çalışan herkese.Bu şekilde bende dahil birçok kişiyi forumdan sogutuyosunuz farkında değilsiniz.İnsanlar bilgisiz cahil telaşlı olabilir bir şeylerden korkuyor bile olabilir ama bunlar dalga geçmeyi gerektirmez.He olur bir iki espri yapılır ama bence fazla uzatilmamali.Kendim de benzer bişey yaşadığım ve aptal yerine konulduğum için bu şekilde bir şey yazma gereksinimi duydum.Zaten sürecim bitince foruma pek de ugramayi düşünmüyorum bir daha lakin artık yardımdan çok başka şeyler dönmeye başladı forumda amacını yitirmeye başladı gibi geliyor bana.Alinmaca gucenmece yapılsin diye yazmadım bu yazıyı bazı şeylere farkındalık yaratmak adına yazdım.Alinmak isteyen varsa da buyursun alınsın.Hayirli bayramlar herkese.

Zeki kardeşim sende fazla telaş yapma 10-15 gün arası sertçe yıkayarak kabukları dökersin olur biter bu kadar buyutmene gerek yok korkmadan yıka kafanı yeter.

sırma saç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #188 : 05 Haziran 2019, 13:17:21 »

Bence arkadaşla dalga geçmeyi bırakmalısınız acilen lafım tek kişiye değil hala dalga geçmeye çalışan herkese.Bu şekilde bende dahil birçok kişiyi forumdan sogutuyosunuz farkında değilsiniz.İnsanlar bilgisiz cahil telaşlı olabilir bir şeylerden korkuyor bile olabilir ama bunlar dalga geçmeyi gerektirmez.He olur bir iki espri yapılır ama bence fazla uzatilmamali.Kendim de benzer bişey yaşadığım ve aptal yerine konulduğum için bu şekilde bir şey yazma gereksinimi duydum.Zaten sürecim bitince foruma pek de ugramayi düşünmüyorum bir daha lakin artık yardımdan çok başka şeyler dönmeye başladı forumda amacını yitirmeye başladı gibi geliyor bana.Alinmaca gucenmece yapılsin diye yazmadım bu yazıyı bazı şeylere farkındalık yaratmak adına yazdım.Alinmak isteyen varsa da buyursun alınsın.Hayirli bayramlar herkese.

Zeki kardeşim sende fazla telaş yapma 10-15 gün arası sertçe yıkayarak kabukları dökersin olur biter bu kadar buyutmene gerek yok korkmadan yıka kafanı yeter.

Kardeşim haklisin ama bazi soruları bilgisizlikten degilde makara yapıyormuş gibi soruyor. Sanki resimlerin sahibi başkası forumu kullanan başkası gibi bir izlenim bırakıyor. Bak dikkat edersen geçmiş yazıları oku herkes bir telaş yardım etmeye çalıştı.

Kendisine doktora git deniyor boşverin doktoru siz uzmansınız diyor. Merkez soruyorsun bilmiyorum neresi oldugunu falan diyor. Yani bilgisizlik baska bir sey dalga gecer gibi cevap vermek baska bir sey

Zeki

• Full Member
« Yanıtla #189 : 05 Haziran 2019, 13:41:17 »
Doktor gözetiminde olduğu için sizin Ekim’lerininiz rahatsınız .ekimden sonra hiç aranmadım pişmanım zaten burayı geç farkettiğimden dolayı
bundan dolayı tedirginliğimi forumda paylaşıyorum .
Dalga geçenleri Allah’a havale ediyorum dalgasından dolayı
Yardım edenide allah gönlüne göre versin
İyi bayramlar

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #190 : 05 Haziran 2019, 14:20:14 »
ekim öncesi yokmu senin bir ekim öncesi yükle bakalım.

sırma saç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #191 : 05 Haziran 2019, 15:28:42 »
Doktor gözetiminde olduğu için sizin Ekim’lerininiz rahatsınız .ekimden sonra hiç aranmadım pişmanım zaten burayı geç farkettiğimden dolayı
bundan dolayı tedirginliğimi forumda paylaşıyorum .
Dalga geçenleri Allah’a havale ediyorum dalgasından dolayı
Yardım edenide allah gönlüne göre versin
İyi bayramlar

Niye beddua ediyorsun?

Ne hakkin var mübarek gun bela okumaya, sana yazılanlara alakasiz cevaplar ver yani bir nevi millette kafa buluyormuş gibi davran sonra da sana yapilan ciddiyetsiz cevaplar yüzünden bela oku!

Madem oyle ben de bu konuyu forumda gormek istemiyorum. Eger forum ciddiyse kaldirsin bu konuyu merkez vs. hiçbirşey bilgi verici degil arastirma yapan insanlara da faydasi yok.

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #192 : 05 Haziran 2019, 15:48:57 »
Kardeş esni aramazlar sen ara ekim merkezini kabuklarına merkezde dök riske girme

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #193 : 05 Haziran 2019, 15:51:31 »
Kardeş sen ara ekim merkezini kabuklarınida oraya git doksunler sen riske etme bence

Zeki

• Full Member
« Yanıtla #194 : 05 Haziran 2019, 15:58:29 »
Ekim merkezi değil medusa diye bir hastenede pazar günü ekildi .amaliyathanesi kiralıyor ekim yapıyorlar

Facebook Twitter Instagram