Gönderen Konu: Zeynep Hanım 2750 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 18190 defa)

dodooo_fb

• Sr. Member
Ynt: Sac ekimi 2750 greft Zeynep hanım
« Yanıtla #90 : 30 Mayıs 2019, 10:08:37 »
Şu kafayı 5 gün kuru bırakmasını söyleyen biri saç ekiyor tehlikenin farkındamızınız?
bence kafa buluyor bu arkadaş. Eğer Zeynep diye birine ektirdiyse ; arayıp sormak aklına gelmiyor maalesef. İnsan sormaz mı? Forumda konuları okumakta mı aklına gelmez yada sizin yazdıklarınızı düşünüp de sormaz mı? Kesin kafa buluyor

Gastamonulu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #91 : 30 Mayıs 2019, 10:18:55 »
Oncelikle ekimin hayirli olsun ustad. Ama keske zeynep hanima degilde ayni merkezde bulunan ayse hanima ekimi yaptirsaydiniz. Cunku hem ekimi daha iyi yapiyo hem 37 gun daha tecrubesi fazla hemde ekim sonrasi cok ilgileniyo. Zeynep hanim ilk yikamalari genelde 7. Gun yapiyo. Size niye 5. Gun dedi acaba. ? Birde ekim oncesi kanlanma cok olmasi icin coraspin kullandiriyo. Siz de kullandiniz mi ? Zeynep hanima selamimi iletirsen memnun olurum. Nick imi soylesen tanir zaten. Hadi hayirli olsun tekrar

dodooo_fb

• Sr. Member
« Yanıtla #92 : 30 Mayıs 2019, 10:22:52 »
Oncelikle ekimin hayirli olsun ustad. Ama keske zeynep hanima degilde ayni merkezde bulunan ayse hanima ekimi yaptirsaydiniz. Cunku hem ekimi daha iyi yapiyo hem 37 gun daha tecrubesi fazla hemde ekim sonrasi cok ilgileniyo. Zeynep hanim ilk yikamalari genelde 7. Gun yapiyo. Size niye 5. Gun dedi acaba. ? Birde ekim oncesi kanlanma cok olmasi icin coraspin kullandiriyo. Siz de kullandiniz mi ? Zeynep hanima selamimi iletirsen memnun olurum. Nick imi soylesen tanir zaten. Hadi hayirli olsun tekrar
Ekim öncesi corasprin mi kullandırıyor? Sizin bu Ekim yeriniz bir tarikat mı kardeşim? Kandan mı besleniyorlar anlamadım ki !! Ayrıca nickinizlemi sesleniyorlardı orada :)) gastamonulu bey hoşgeldiniz falan mı dediler mesela :))

dodooo_fb

• Sr. Member
« Yanıtla #93 : 30 Mayıs 2019, 10:28:24 »
Pardon gastamonulu salaklığıma geldi anlayamadım. :))

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 30 Mayıs 2019, 10:32:54 »

:)) haklısın baskan  bende aynısını düşündüm
Global Moderator

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 30 Mayıs 2019, 10:39:07 »
Zeki bey eşim zeynebe sordum kafam bulanikti mantıklı olanı söyleyemedim forumdaki arkadaşlarının söylediği gibi kendi yikamasini yapsın nasıl yapacağını bilmiyorsa arkadaşlarına sorsun ekipmanı yoksa söylenenleri alsın dedi hrc olarak onun yanındayız dedi şuan Trinidad tobagoya ekim yaptırmaya gidiyor ancak orada oda kiralayabilmis
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2019, 11:04:06 Gönderen: Martineden1903 »

Zeki

• Full Member
« Yanıtla #96 : 30 Mayıs 2019, 11:29:20 »
Bugun yıkayacak arkadaşlar düzgün cevaplar verin insan gibi. Bir merkezde çalışan ama özelde yaptıran biri isim veremem yap am gerekenleri söyleyin mademizden yardımcı amaçlı bir yer ise son halimi attım nasıl diye soruyorum sizi insan yerine koydum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 30 Mayıs 2019, 11:33:41 »
Peki zekicim neden Hlc diye en başında bizi kandırmaya kalktın? Bunu en başında yazssan olmazmıydı?

Yıkamanı geç yapmas sebebi  zeynep in vaktinin olmaması galiba şuan çok yanlış bir süreçtesin. Sana 20 kere saçını yıka dedik hala kabuklandımı diye soruyorsun sürekli otomatik mesaja bağladın.
Global Moderator

Zeki

• Full Member
« Yanıtla #98 : 30 Mayıs 2019, 11:50:27 »
Hintelciğim tamam foruma pek hakim değilim güvenemedim dediğim gibi ünlü biri yaptı ama özelde uyguna yaptırdım şimdi sizden istediğim bu son halim norma mı foto olağan bir durum sözkonusumu dipnot bugun 4te kendisi yıkayacak .

c1garo

• Full Member
« Yanıtla #99 : 30 Mayıs 2019, 12:30:13 »
Ucuz olsun diye başka bir yerde gizli bir yerde operasyon yaptırdınız. Durum böyle olmasaydı ekimcinin kliniğinde yaptirsaydiniz  kaç paraya mal olacaktı ve bu riskleri göze alarak ne kadar kar ettiniz .

sırma saç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 30 Mayıs 2019, 12:38:16 »
Yıkamadan sonra resim atın lutfen bir de zeynep hanimla konuşup yikamayi öğrenin her gun yıkamaniz ve temiz tutmanız gerekiyor.

Zeki

• Full Member
« Yanıtla #101 : 30 Mayıs 2019, 12:44:29 »
Arkadaşlar ucuza yaptırdım işte süreç normalmi diye  sizden paylaşıyorum burayi yeni farkettim
Akşam sizden ilk yıkanma fotoğraflarını paylaşacağım.
Tüm süreçleri sizden paylaşacağım
Tek istediğim konuyu dalgaya geçmeden yardımcı olmanız olan oldu çünkü

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 30 Mayıs 2019, 13:17:09 »
zeki kardesim panik yapacak bir durum yok. demoralizede olma hic. surecin gayet normal.
lutfen sen ekim yaptirdigin yeri, ekim oncesi cekilen fotolari ve ekim sonraki durumunu net bir sekilde kronolojik olarak paylas akabinde kimse sizinle dalga gecmez,, fakat ben sizin yazdiklarinizi okudukca aksine bizimle kafa bulduguna kanaat getiriyorum.
(Zeynep hanima bir zeval gelir korkun var ise salla ismini bitsin gitsin ZEYNEP KARABACAK ... KKBHAIR de ektirdim yazarsin olur biter onuda mi biz soyleyelim)

gokhan35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #103 : 30 Mayıs 2019, 13:31:07 »
Sürece bakılırsa sağlıklı ekim olmadığı belli fiyat için bu riske girmen doğru olmamış sen en başta kendi bacağına sıkmışsın steril ortamda yapıldığını bile sanmıyorum hintel espriyle zeynep hanım evinde mi ekti demiş ama ben ciddi ciddi öyle olduğunu düşünüyorum.

Zeki

• Full Member
« Yanıtla #104 : 30 Mayıs 2019, 15:26:18 »
Zeynep bacak ekti.gayet başarılı pratik hızlılardı ınslh sonucları göreceğiz birazdan yıkanmış fotoğraf paylaşabilirim

Facebook Twitter Instagram