Gönderen Konu: Clinicexpert saç ekimi  (Okunma sayısı 5070 defa)

Kickboxer

• Yeni üye
  • *
Clinicexpert saç ekimi
« : 25 Mayıs 2019, 00:28:07 »
clinicexpert saç ekimi merkezi.
clinicexpert saç ekimi yorumları ve şikayetleri:
25 Mayıs Cumartesi günü saat 09.00da saç ekim işlemi için randevu aldım.ekim öncesi fotoğraflar bu şekilde..
Ekim sonrası süreci daha sonra paylaşacağım..

Q7

• Yeni üye
  • *
Ynt: Clinicexpert saç ekimi
« Yanıtla #1 : 26 Mayıs 2019, 15:12:24 »
Kardeşim naptın ekebildin mi saç ?

Kickboxer

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 27 Mayıs 2019, 13:10:43 »
Ekim sonrası bu şekilde..donör bölgeyi yıkamadan sonra çekeceğim..ama acayip bir baş ağrısı var

Kickboxer

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 28 Mayıs 2019, 03:25:42 »
Saç ekimi sonrası donör bölgeye uyguladığınız  Bepantholün hangisini almalıyız??onarıcı merhem mi nemlendirici merhem mi?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Mayıs 2019, 09:29:10 »
Hayırlı olsun saç ekimin kardeşim sana merkezden bepantol vermediler mi???

Bu arada ön cizgiyi değiştirmişler 2 dir görüyorum daha düzgün ön cizgiler yapmaya başlamışlar
Global Moderator

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 28 Mayıs 2019, 10:09:17 »
Hayırlı olsun kardeşim nemlendirici olanını almalısın.

Kickboxer

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 28 Mayıs 2019, 14:01:52 »
Teşekkür ederim hintell...Bepanthol vermediler..eczaneye sordum onarıcı olanıdır dedi ama donör bölgeye zarar verirse diye almadım.. kliniği arayıp sorucam...

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 28 Mayıs 2019, 14:03:27 »
Teşekkür ederim hintell...Bepanthol vermediler..eczaneye sordum onarıcı olanıdır dedi ama donör bölgeye zarar verirse diye almadım.. kliniği arayıp sorucam...

Sormana gerek yok. Gitmişken 1 de fito krem al.. yıkadıktan sonra bolca alım yapılan alana sür bırak

Kickboxer

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 29 Mayıs 2019, 22:59:25 »
Arkadaşlar ekim yapılalı 5gün oldu...3.yıkamayı yaptım bugün ancak akşam baktığımda ekim bölgesinde bazı sararmalar var..bunlar iltihap başlangıcı mı yoksa kabuklanmaya başladığı için mi sararmalar var???

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 30 Mayıs 2019, 00:47:39 »
Karseşim özel mesajına cevap

İltihaplanma var gibi kafanda fotografı yakınlaştırınca umarım yanılırız ama acil merkezle irtibata geçmelisin ve böyle bir durum var ise umarım profosyonel şekilde müdehale ederler

Ve operasyon yaptıkları alanları kullandıkları aletleri steril durumlarını kontrol ederler.
Global Moderator

Kickboxer

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 30 Mayıs 2019, 01:16:22 »
Teşekkür ederim hintell..iletişime geçtim ilaç ismi verip reçete yazdırmamı isteyeceklerini söylediler..inşallah köklere bir zarar gelmeden verecekleri ilaçlar işe yarar..ekim merkezi İstanbul'da ben başka şehirdeyim, İstanbul'a benim bulunduğum şehir 600km..eğer ilaçlar işe yaramazsa verdiğim parayı da geçtim kaybedilen köklerin geri dönüşü yok,can sıkıcı noktada burası..yarın birde sağlık ocağına gitmeyi düşünüyorum

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 30 Mayıs 2019, 01:23:47 »
Teşekkür ederim hintell..iletişime geçtim ilaç ismi verip reçete yazdırmamı isteyeceklerini söylediler..inşallah köklere bir zarar gelmeden verecekleri ilaçlar işe yarar..ekim merkezi İstanbul'da ben başka şehirdeyim, İstanbul'a benim bulunduğum şehir 600km..eğer ilaçlar işe yaramazsa verdiğim parayı da geçtim kaybedilen köklerin geri dönüşü yok,can sıkıcı noktada burası..yarın birde sağlık ocağına gitmeyi düşünüyorum

Çok sıkıntılı bir durum yok rahat ol. Yinede doktor tavsiyesi üzerine oral olarak antibiyotik (cipro tarzı), merhem olarak thiocilline tarzı bir krem kullanmanda fayda olacaktır.

Kickboxer

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 30 Mayıs 2019, 01:32:09 »

Çok sıkıntılı bir durum yok rahat ol. Yinede doktor tavsiyesi üzerine oral olarak antibiyotik (cipro tarzı), merhem olarak thiocilline tarzı bir krem kullanmanda fayda olacaktır.
İnşallah bir sıkıntı olmaz..sağol sloocer

Sarhoş

• Full Member
« Yanıtla #13 : 30 Mayıs 2019, 01:43:12 »
Hocam normalde antibiyotik yazıyorlar.Benim reçetemde amoklavin-bid 1000 mg,Lasix ve Dolerex mevcuttu.İlaç isimlerinide verdik ama umarım forum kurallarına aykırı değildir.Yani bana bu ilaçlar yazıldı.

Kickboxer

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 30 Mayıs 2019, 02:26:51 »
Hocam normalde antibiyotik yazıyorlar.Benim reçetemde amoklavin-bid 1000 mg,Lasix ve Dolerex mevcuttu.İlaç isimlerinide verdik ama umarım forum kurallarına aykırı değildir.Yani bana bu ilaçlar yazıldı.
Klavon bıd 1000mg ve tetradox 100mg kapsül vermişlerdi ekimden sonraki 5 gün kullanmam için.yarın o ilaçlar bitiyor..eğer ki iltihapsa demek ki ilaçlar etkisiz kaldı veya da hintell'in dediği gibi operasyon yapılan yer ve malzemelerin sterilliğini kontrol etmeleri gerek

Facebook Twitter Instagram