Gönderen Konu: Dr. Zekeriya Kul 2300 greft  (Okunma sayısı 5119 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Zekeriya Kul 2300 greft
« Yanıtla #16 : 28 Mayıs 2019, 10:07:24 »
O beyaz saçlar daha öncede vardır bu kadar donör bölgeni incelemediğin için daha önce farketmemiş olabilirsin. Ama su durumda var saç ekiminden sonra saçlarda daha hızlı bir beyazlama olabiliyor
Global Moderator

Lajoya

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 28 Mayıs 2019, 13:02:12 »
O beyaz saçlar daha öncede vardır bu kadar donör bölgeni incelemediğin için daha önce farketmemiş olabilirsin. Ama su durumda var saç ekiminden sonra saçlarda daha hızlı bir beyazlama olabiliyor

Bende de olmaya başladı hintsell açıkcası yoktu alım yapılan yerlerde hatta çalışma arkadaşlarım soyledi etkisi belki olabilir

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 28 Mayıs 2019, 13:47:56 »
Alım sonrası beyaz saç ile alakalı olarak;
- Ekim sonrası saçların beyazlamasının artması gibi bşr durum sözkonusu degil.

Matematiksel olarak beyaz saç sayısı aynı olmasına rağmen beyaz saç oranı artmaktadır. Çünkü alım sadece siyah sac telleri üzerinden yapılabiliyor (%98-99 oranında)

Bu durumda her 10  telden 2 si beyaz %20 olan beyaz saç oranınız , 4 siyah telin alımından sonra %33 lere çıkmakta.. Buda hastada haliyle saçlarım Beyazladı algısı oluşturmakta.

Örnek olarak yukarıdaki paylaşımdan arkadaşın kulak üstelerinden yoğun bir alım yapıldıgını söyleyebiliriz ..

murat.aslan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 29 Mayıs 2019, 00:51:20 »

Bugun gecici olabilir dedigin icin hp 5bin lik biotin aldin b 12 kullandigim multivitaminde var diye ekstradan almadim ama bir hafta sonra onada basliyabilirim :) degerli yorumlariniz icin hepinize cok tesekkur ederim ustadlar :) insallah ekiken yerlerde beyazlama olmaz

Birde donor bolge ve ekim ile ilgili olumlu olumsuz gorusleriniz varmdir ? Tepem normalde oyle acik durmuyo ama isik ve yakin cekim birde basimda solusyon oldugu icin belki daha acik duruyodur. Eger saclarim tepe bolgesinden acilmaz ise on cizgiyi 1 santim filan assagi kaydirsam sakaklarda dahil kotu bir goruntu olurmu ilerki zamablarda

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 29 Mayıs 2019, 09:18:37 »
Öncelikle hayırlı olsun. Umarım herşey gönlünce olur. Merak ettiğim bir konu var. Çoğu saç ekim merkezi 1 günde 4000-5000 greft ekerken. Zekeriya Kul 2300 grefti 2 günde ekiyor?

Merhaba ,

Basitçe adam plastik cerrah ve bir günde ekilecek max. greft bu zaten . Çoğu merkez günde 2-3 ekim yapıyor fabrikasyon . Greftler dışardıa uzun süre bekliyor ve sonucu etkiliyor . Adam olması gerekeni yapıyor . Ha birde şöyle önemli doktorum deyip ekimin başında iğne yapıp kaçmıyor . Hepsini kendi yapıyor ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 29 Mayıs 2019, 10:31:54 »

Bende de olmaya başladı hintsell açıkcası yoktu alım yapılan yerlerde hatta çalışma arkadaşlarım soyledi etkisi belki olabilir

B12, kalsiyum, C ve D vitamini, bakır ve feritin eksikliği saç beyazlamasına neden olan vitamin ve mineral eksiklikleridir bunlara baktır. Ayrıca saç ekimi sonrası Saç beyazlaması, folikülllerde saça rengini veren madde olan melanin oluşumunun azalmasına bazen neden olabiliyor benimde saç ekiminden sonra beyazlar çok hızlandı 1 sene içinde 2 katından fazla oldu tabi streste buna çok büyük bir etken olabiliyor. Neyse çok önemli değil takılacak kadar saçlara odaklan sen.
Global Moderator

murat.aslan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #22 : 01 Haziran 2019, 03:56:33 »
47.gun donor bolge sac toparlattim  flasli cekim
Sacimda losyon var ve sok dokulme durdu elime cok nadir kirilmis bi sekilde sac geliyo sizce gidisat nasil

murat.aslan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #23 : 01 Haziran 2019, 03:58:03 »
Ekim bolgesi

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #24 : 01 Haziran 2019, 04:56:05 »
Şuan bir problem gözükmüyor bana göre güzel sonuçlanır bu ekim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 01 Haziran 2019, 12:58:15 »
İyi gidiyor sürecin donör bölgende güzel toparlamış şimdilik.
Global Moderator

sırma saç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 01 Haziran 2019, 13:04:35 »
hayırlı olsun, güzel gidiyor takipteyim.

murat.aslan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #27 : 03 Haziran 2019, 02:35:04 »
Hepinize degerli yorumlariniz icin cok tesekkur ederim
Sol kukak ustu biraz fazla alinmis gibi hissediyorum beni uzun bi aradan sonra gorenler saclarimin guzel oldugunu soylediler bugun ekimin 50. Gunu kaldi 100 gunum heralde :) dun aksam biraz kasindi kasirken elimi greft geldi hissettim ekim bolgesinden cimbizla kil cekerken kok gibi biseyle gelir ya onun gibiydi greft ciktiysa sayet saglik olsun diycem :(

sırma saç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 03 Haziran 2019, 02:52:53 »
Hepinize degerli yorumlariniz icin cok tesekkur ederim
Sol kukak ustu biraz fazla alinmis gibi hissediyorum beni uzun bi aradan sonra gorenler saclarimin guzel oldugunu soylediler bugun ekimin 50. Gunu kaldi 100 gunum heralde :) dun aksam biraz kasindi kasirken elimi greft geldi hissettim ekim bolgesinden cimbizla kil cekerken kok gibi biseyle gelir ya onun gibiydi greft ciktiysa sayet saglik olsun diycem :(

Yok hocan soğan mi bu cekince gelsin kok derinin altinda 7. günden sonra köklerin cikmasi gibi bir risk kalmiyor diye biliyorum. Bir yerinize dikiş atilsa örneğin 20 yas gömülü dis çekilince bir hafta sonra dikişleri aliyorlar ve kesikler kaynamış oluyor

tarik01

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 04 Haziran 2019, 17:59:03 »
Ekimin hayırlı olsun. Umarım güzel bir sonuç alırsın. Kafanın arka kısmında bir seyreklik mi var? Tam anlayamadım, beyazlaşmış saçlardan dolayı kaynaklanan ışık yansıması mı?

Facebook Twitter Instagram