Gönderen Konu: 22 Ağustos 2014 Serdar Gökrem 3000 Greft  (Okunma sayısı 35730 defa)

Olcay To

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Serdar Gökrem 22 Ağustos 2014
« Yanıtla #15 : 23 Haziran 2015, 20:55:15 »
Sonuç olarak iyi ama bence saçlı alanına girilmemesi gerekirdi,saçlı alana girildiği için gereksiz fire verilmiş ,açık alana yapılan ekim tutmuş ama bana kalırsa 1500 max 2000 greft çıkmış..

Abi baska bir ekimde (Hüseyin/HLC) sacli alana az da olsa ekim yapilsaydi daha iyi olurdu demistin. Bu doktordan doktora fark mi ediyor?

Serdar gökremin sıklaştırma adı altında saçlı alana giripte saç çıkartabildiğini daha hiç görmedim,hlc de ektiren hüseyini canlı olarak gördüm ve ekim sınırlarının bittiği saçlı alanı gerçekten çok cansızdı ,ilerisi düşünülüp oralarada bir miktar ekim yapılması gerekirdi,sonuçta çok dar bir alana 2000 greft ekilmişti,bir miktar dağıtılabilirdi,üstelik iğneli teknikle ekim yapıldığı kendi saçına zarar verilme ihtimali çok yoktu..
Olcay arkadaşımızın saçlı alanına bakın ,kesinlikle çok sık ,tamamen gereksiz bir işlem yapılmış....
Hayırlısı artık ne diyelimmm :D

Olcay To

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 24 Haziran 2015, 19:13:42 »
dostum once gecmis olsun , dedigin gibi artik hayirli olsun ...
yalniz kafam karisti , gozumde korkktu senin sonucu gorunce , kusura bakma moralini bozmak istemiyorum
sac seklimiz ayni gibi benimde ustler iyi , sorun senin ki gibi yanlar sakaklar yani ...
ya eger sonuc boyle olacaksa hic yaptirmam daha iyi , yani saclarin kendine ozgu bi tarzi sekli var tamamen kel iken
ama biraz var biraz yok bence boyle bi goruntu daha kotu.. yanlis anlama bu benim gorusum ..sen ins. mutlusundur boyle

biraz acikcasi reci"nin yorumu kafami karistirdi ,  yani eger zaten sac varsa hani tamamen kel degilse
bu ekim tekniginden dolayi mi boyle kotu sonuc cikiyor , yoksa bu ekimciden ekimciye fark mi ediyor ?
mesela ben ilhan serdaroglunu dusunuyorum , nedir nasil olur...
Vay be bozdun moralimi :) Valla bilmiyorum dostum ben artık yorum yapmıyorum...
mesela burda bir arkadas var "Liedholm" onun sonuclar yeni resimleri koymus dun
cok mukemmel cikmis saclari , acik soyleyim forumlarda gordugum en guzel , dogal . yogun ... yani ne varsa mukemmel gozukuyor
yani insan bi umutlaniyor bi vazgeciyor....

fearless

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 26 Haziran 2015, 19:38:47 »
ekim mağduru birisi olarak ekiminizin fena durmadığını ancak bazı rötuşların kesinlikle yapılması gerektiğini düşünüyorum. O zaman gayet başarılı ve örnek bir ekim olabilir. sağlıcakla kalın...

Olcay To

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 02 Temmuz 2015, 21:04:37 »
ekim mağduru birisi olarak ekiminizin fena durmadığını ancak bazı rötuşların kesinlikle yapılması gerektiğini düşünüyorum. O zaman gayet başarılı ve örnek bir ekim olabilir. sağlıcakla kalın...
Yorumunuz için teşekkürlerrr. Zamana bıraktık artık bakalım...

vincenzo234

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 05 Temmuz 2015, 11:18:39 »
Arkadaşlar şimdi ben Olcayto'nun başlığını hem burada hem öbür forumda takip ediyorum, gelişmeye bakıyorum ve ekim kötü geçmiş diyen arkadaşları kusura bakmayın da hiç anlayamıyorum.

Bir kere Olcayto'nun ekimden önce ön kısımda ikizkenar üçgen gibi ince uzun bir tutam saçı varmış, ekimden sonra bakıyorsunuz bayağı bir saçlanma olmuş kendisinde bu bir, yanlar falan komple dolmuş, bayağı ön çizgi oluşmuş.

İkincisi de şu ki eleştirilen fotoğrafların hepsi tam dimdik açıdan ve acayip bir flaş patlamasıyla çekilmiş fotoğraflar, ben size şu kadar söyleyeyim o Koray Erdoğan diye övülen vatandaşın ektiği kişilerde dimdik tutup şakaklarına makinayı flaşı patlatıp foto çeksin Olcayto'dan bir tık bile daha yoğun görünmeyecektir sonuçta bunlar ekim saç arkadaşlar, ekim...

Sonuç itibariyle bence ekim başarılı olmuş, ki sarı saçlar ekimi daha az gösterir bunu da aklımızda tutalım, siyah saç daha iyi kapatıcıdır. Benim Serdar Gökrem hakkındaki fikirlerim değişmedi, Reci'yle konuştuğumuzda kendisini kesinlikle tavsiye etmediğini adamın yaptığı bir sürü ekimden sadece pek azının başarılı geçtiğini söyledi ki bu ekim onlardan biri bence...

uA_bartin

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 05 Temmuz 2015, 12:24:38 »
Sonuç itibariyle bence ekim başarılı olmuş, ki sarı saçlar ekimi daha az gösterir bunu da aklımızda tutalım, siyah saç daha iyi kapatıcıdır.

Acik tenlilerde sari sac avantajdir. Önemli olan sacin ve tenin kontrasti.

bar3

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 06 Temmuz 2015, 16:32:17 »
iyi günler ben sadece vertex bölgee ekim yapmak istiyorum. serdar beyin greft başına verdiği ücret ne kadar öğrenebilirmiyim?

Olcay To

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 11 Temmuz 2015, 00:46:03 »
iyi günler ben sadece vertex bölgee ekim yapmak istiyorum. serdar beyin greft başına verdiği ücret ne kadar öğrenebilirmiyim?
İsterseniz kendisiyle görüşün son derece ilgili birisi olduğunu düşünüyorum size yardımcı olacaktır...

bluekıng

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 05 Eylül 2015, 19:27:27 »
Hocam suan ki durum ne çok merak edıyorum

Olcay To

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 22 Ağustos 2014 Serdar Gökrem 3000 Greft
« Yanıtla #24 : 17 Ekim 2015, 22:28:21 »
10 gün önce küçük rötuşlar yapıldı.Gayet memnunum çizgilerden, açılardan. Zaman zaman girip gidişat hakkında bilgi vereceğim.

bluekıng

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 18 Ekim 2015, 00:26:52 »
herhangi bir ücret verdiniz mi

Olcay To

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 02 Mart 2016, 22:12:12 »
Son durum ekte arkadaşlar. Uzun zamandır yokum işler güçler malum. Ama artık memnunum saçlarımdan
« Son Düzenleme: 03 Mart 2016, 10:35:14 Gönderen: Olcay To »

vincenzo234

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : 02 Mart 2016, 23:18:30 »
Kardeş saçlar 10 numara olmuş bir kaç kötü ekiminden dolayı Serdar Gökrem'i defterden silmiştim ama şimdi tekrar düşünmeye başladım, manuel ekimi makul fiyatla yapan tekim kişi kendisi fakat saçları ekerken böyle baklava gibi simetrik ekiyor ya eski saçların yönüne bakmadan o beni çok rahatsız ediyor.

Olcay To

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 03 Mart 2016, 10:37:20 »
Kardeş saçlar 10 numara olmuş bir kaç kötü ekiminden dolayı Serdar Gökrem'i defterden silmiştim ama şimdi tekrar düşünmeye başladım, manuel ekimi makul fiyatla yapan tekim kişi kendisi fakat saçları ekerken böyle baklava gibi simetrik ekiyor ya eski saçların yönüne bakmadan o beni çok rahatsız ediyor.
Evet tek sorun saçların yönü biraz da simetrik ekimdi ama o belli olmuo artık. Saçların yönü konusunda zamanla oturacak denildi ama bakalım. Yine de buna şükür.

Tefo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 03 Mart 2016, 15:41:55 »
Saçlar gerçekten güzel olmuş.hayırlı olsun.ekimden sonra takviye bişey kullandınızmı sprey tablet vs. Ne kadar süre kullandınız

Facebook Twitter Instagram