Gönderen Konu: 22 Ağustos 2014 Serdar Gökrem 3000 Greft  (Okunma sayısı 35717 defa)

Olcay To

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
22 Ağustos 2014 Serdar Gökrem 3000 Greft
« : 20 Mayıs 2015, 21:45:02 »
Arkadaşlar ekimimi 22 Ağustos 2014 tarihinde yaptırdım toplamda 3000 kök ekildi. Çevremden arkadaşlarımdan gayet olumlu geri dönüşler aldım.

Olcay To

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Serdar Gökrem 22 Ağustos 2014
« Yanıtla #1 : 20 Mayıs 2015, 21:50:15 »
Resimlerin devamı burada...-1-

Olcay To

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 20 Mayıs 2015, 21:53:46 »
resimlerin devamı burada..-2-

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 21 Mayıs 2015, 23:08:53 »
Ekim yapılan alandaki saç çıkışları fena değil iyi görünüyor ama ekimden öncede epey saçınız varmış aslında,onlarında desteğiyle şu an çok iyi duruyor..
Serdar gökrem ve ekibi açık alanlarda başarılı neticeler çıkarıyorlar aslında,her ne kadar fire yüzdeleri bazen çok olsada ektiklerinin büyük bir yüzdesi çıkıyor,yeterki gereksiz sıklaştırma operasyonu yapmasınlar en büyük handikapları bu,bazen serdar gökrem olayı o kadar abartıyorki hiç ekim bile gerekmeyen vakaları sıklaştırma adı altında ekim yapıyor ,sonuç hüsran oluyor tabiki,millet olan saçındanda oluyor ama her zaman diyorum eğer gökreme saç ektirecekseniz açık alanınız çok olacak ve belli bir fireyi göze almanız lazım,aslında isteseler o fireyide vermezler ama sistemlerini seri çalışmak üzerine kurdukları için o fire mutlaka oluyor,gökremde ektirmenin en büyük avantajıysa ekim hızı,adam yedi saatte dört bin greft ekebiliyor ve ağrı kontrolüde çok iyi,operasyonun nasıl geçtiğinden haberiniz bile olmuyor...

burqa1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 31 Mayıs 2015, 00:18:43 »
bu hali kaçıncı ay

Olcay To

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 31 Mayıs 2015, 22:47:25 »

burqa1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 01 Haziran 2015, 00:28:02 »
yanlara ekilen saçlar cıksaydı ekim dahada başarılı olucakmış

Olcay To

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 01 Haziran 2015, 23:02:49 »
Yanlara ekilen derken???

burqa1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 01 Haziran 2015, 23:19:18 »
sağ taraf bosluk gibi

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 01 Haziran 2015, 23:24:58 »
Son eklediğiniz fotolar beni şaşırtmadı,ben zaten böyle tahmin ediyordum ama çoğu arkadaş o ilk eklediğiniz fotoları yanlış yorumluyor,sanki bir sürü saç çıkmış gibi düşünüyorlar ama halbuki sizin kendi saçlarınız ekim alanını kamufle ediyordu,son fotolarda ekim alanı açıkça ortaya çıkmış saçınızı kısa kestirdiğiniz için ve fotonun açısı özellikle çok iyi..
Keşke her kes böyle foto koysa o zaman çoğu kişi saç ekimini sonucu beklentisini çok yüksek tutmaz ve aslında saç ekiminden sonra sık saçlara sahip olma gibi mantıksız bir beklentiyede kimse girmemiş olurdu ama ne yazıkki çok yanlış yorumlanacak bir sürü foto var çeşitli sitelerde..
Bu son koyduğunuz fotolar serdar gökremin elde edebileceği en iyi neticedir ve bence onun adına başarılı bir sonuçtur ,kötü sonuç demiyorum dikkatli yorumlayın,gökremin ektiği ve bundan çok daha iyi gözüken fotolara kanmayın...

Olcay To

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 01 Haziran 2015, 23:50:13 »
Son eklediğiniz fotolar beni şaşırtmadı,ben zaten böyle tahmin ediyordum ama çoğu arkadaş o ilk eklediğiniz fotoları yanlış yorumluyor,sanki bir sürü saç çıkmış gibi düşünüyorlar ama halbuki sizin kendi saçlarınız ekim alanını kamufle ediyordu,son fotolarda ekim alanı açıkça ortaya çıkmış saçınızı kısa kestirdiğiniz için ve fotonun açısı özellikle çok iyi..
Keşke her kes böyle foto koysa o zaman çoğu kişi saç ekimini sonucu beklentisini çok yüksek tutmaz ve aslında saç ekiminden sonra sık saçlara sahip olma gibi mantıksız bir beklentiyede kimse girmemiş olurdu ama ne yazıkki çok yanlış yorumlanacak bir sürü foto var çeşitli sitelerde..
Bu son koyduğunuz fotolar serdar gökremin elde edebileceği en iyi neticedir ve bence onun adına başarılı bir sonuçtur ,kötü sonuç demiyorum dikkatli yorumlayın,gökremin ektiği ve bundan çok daha iyi gözüken fotolara kanmayın...
Yani iyi midir kötü müdür? kafam karıştı dediklerinde.

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 02 Haziran 2015, 23:06:48 »
Sonuç olarak iyi ama bence saçlı alanına girilmemesi gerekirdi,saçlı alana girildiği için gereksiz fire verilmiş ,açık alana yapılan ekim tutmuş ama bana kalırsa 1500 max 2000 greft çıkmış..

Olcay To

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 06 Haziran 2015, 19:09:02 »
Sonuç olarak iyi ama bence saçlı alanına girilmemesi gerekirdi,saçlı alana girildiği için gereksiz fire verilmiş ,açık alana yapılan ekim tutmuş ama bana kalırsa 1500 max 2000 greft çıkmış..
Hadi yaaa. Neyse bakalım hayırlısı olsun...

uA_bartin

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 06 Haziran 2015, 20:24:11 »

Abi baska bir ekimde (Hüseyin/HLC) sacli alana az da olsa ekim yapilsaydi daha iyi olurdu demistin. Bu doktordan doktora fark mi ediyor?

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 09 Haziran 2015, 00:34:07 »

Abi baska bir ekimde (Hüseyin/HLC) sacli alana az da olsa ekim yapilsaydi daha iyi olurdu demistin. Bu doktordan doktora fark mi ediyor?

Serdar gökremin sıklaştırma adı altında saçlı alana giripte saç çıkartabildiğini daha hiç görmedim,hlc de ektiren hüseyini canlı olarak gördüm ve ekim sınırlarının bittiği saçlı alanı gerçekten çok cansızdı ,ilerisi düşünülüp oralarada bir miktar ekim yapılması gerekirdi,sonuçta çok dar bir alana 2000 greft ekilmişti,bir miktar dağıtılabilirdi,üstelik iğneli teknikle ekim yapıldığı kendi saçına zarar verilme ihtimali çok yoktu..
Olcay arkadaşımızın saçlı alanına bakın ,kesinlikle çok sık ,tamamen gereksiz bir işlem yapılmış....

Facebook Twitter Instagram