Gönderen Konu: dutasterid (avodart) kullanımı ve zararları  (Okunma sayısı 66077 defa)

Side 07

• Yeni üye
  • *
Ynt: dutasterid (avodart) kullanımı ve zararları
« Yanıtla #30 : 11 Ekim 2020, 21:38:27 »
Mrb çok önemli bir  konu ben 15 sene boyunca finasterid ( proscar) kullanipta mükemmel sonuç aldım yan etkisiz daha doğrusu ilk bi kaç ayda kayboldu yan etkileri. Duasterid finasterid minoksil dışında bilimsel bir tedavisi olmamakla birlikte diğer bütün bitkisel otlar çiçekler henzolar kenzolar pembe mavi sular saçma sapan şampuanlar tamamı şarlatan uydurması dikkat edin zaten bu gözünü para hırsı bürümüş şarlatanlar yayıyor bu gerçek etki gösteren ilaçların yan etkilerinde tehlike olduğunu.

Baysavasci

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #31 : 12 Ekim 2020, 23:14:19 »
Merak ettiğim ve tam bir cevap alamadığım bir sorum var. Kullananlardan KALICI bir yan etki yaşayan var mı?

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #32 : 13 Ekim 2020, 01:17:20 »
Mrb çok önemli bir  konu ben 15 sene boyunca finasterid ( proscar) kullanipta mükemmel sonuç aldım yan etkisiz daha doğrusu ilk bi kaç ayda kayboldu yan etkileri. Duasterid finasterid minoksil dışında bilimsel bir tedavisi olmamakla birlikte diğer bütün bitkisel otlar çiçekler henzolar kenzolar pembe mavi sular saçma sapan şampuanlar tamamı şarlatan uydurması dikkat edin zaten bu gözünü para hırsı bürümüş şarlatanlar yayıyor bu gerçek etki gösteren ilaçların yan etkilerinde tehlike olduğunu.

15 senedir finasteride kullandınız mı gerçekten hocam? Karaciğer veya böbreklerde herhangi bir sorun oldu mu, kontrol ettirdiniz mi?

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #33 : 31 Ekim 2020, 15:50:07 »
Merak ettiğim ve tam bir cevap alamadığım bir sorum var. Kullananlardan KALICI bir yan etki yaşayan var mı?

yaşadığını söyleyenler var ama bu psikolojikmi yoksa biyolojik bir yanetkisimi  bilimsel olarak malesef ispatlanamıyor.

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #34 : 01 Kasım 2020, 14:52:23 »
Ya ben şunu anlamıyorum: Buraya gelip 10 sene, 15 sene şu şu ilaçları kullandım diyorlar. Sorunca da kayboluyorlar. 15 sene kullanıp zarar görmemiş, Allah göstermesin, ama be kardeşim, yazsana ne etkileri oldu diye.

mr_faruk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #35 : 15 Aralık 2020, 00:54:51 »
Dudasterid jinekomosti yapıyormu arkadaşlar.

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #36 : 21 Ocak 2021, 20:54:38 »
Şu kıl kurdu için verilen ilaç, tam olarak anlamadın biri yeşillendirebilir mi

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #37 : 21 Ocak 2021, 20:57:41 »
Dudasterid jinekomosti yapıyormu arkadaşlar.
Hic bir zararı olmasa bilee ki cok var en basta yapacagı sey jinekomasti   hic kurtulusu yok cok degil 2 yıllll  yapar spor yapmazsan 1 yılda...
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

cb905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 24 Mart 2021, 21:27:42 »

Merhaba ben de yaklaşık 15 yıldır finasteride (proscarı 4 e bölüyorum) kullandım. Saç dökülmem durdu neredeyse 15 sene önce neysem oyum. Dutasteride kullandınız mı acaba denemeli miyim?

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #39 : 24 Mart 2021, 21:49:12 »
Merhaba ben de yaklaşık 15 yıldır finasteride (proscarı 4 e bölüyorum) kullandım. Saç dökülmem durdu neredeyse 15 sene önce neysem oyum. Dutasteride kullandınız mı acaba denemeli miyim?

Finasteride kullanıyorsun dökülme durmuş rahat mı battı birader dutasterid kullanmak için

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #40 : 24 Mart 2021, 22:02:15 »
hocam 15 yıl inanılmaz bir süre fin için. yanetki durumunuz nasıldı?

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #41 : 25 Mart 2021, 23:32:46 »

Yaşadığın sorunlardan, etkilerden bahsetsene be güzel kardeşim. Hatta fotoğraf ekleme şansınız varsa eklesenize, ne kadar güzel olur forumdaki arkadaşlar için.

resatgezincii

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 08 Nisan 2021, 22:08:54 »
avadort iki kutu kullandım bıyıklarım dökülmeye başladı sprey olarak evocapil dört kutu kullandım tamamen psikolojikmi bilmiyorum sertleşme eskisi gibi olmadı  son hormon testi yaptım bu konuları bilen arkadaş bakabilirmi
Evocapil içeriği cinseliği etkiliyormu cilt Dr dedi kaldırmaz falan bıyıklarım avadort yüzündenmi dökülmeye başladı yada maske taktığım içinmi son tahlilde SERBEST T3 1.71 3.71 böyle çıktı
Konhair saç ekimi saç ekimi şikayet

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #43 : 08 Nisan 2021, 22:21:30 »
avadort iki kutu kullandım bıyıklarım dökülmeye başladı sprey olarak evocapil dört kutu kullandım tamamen psikolojikmi bilmiyorum sertleşme eskisi gibi olmadı  son hormon testi yaptım bu konuları bilen arkadaş bakabilirmi
Evocapil içeriği cinseliği etkiliyormu cilt Dr dedi kaldırmaz falan bıyıklarım avadort yüzündenmi dökülmeye başladı yada maske taktığım içinmi son tahlilde SERBEST T3 1.71 3.71 böyle çıktı

Avodart dökmüş finasterid kullananlarda dahi sakal kalitesinde düşüs var avodart kullananda neler olmaz

resatgezincii

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 08 Nisan 2021, 22:45:59 »
usta birde tahlil yazdım sence normal mi sonuçları
Konhair saç ekimi saç ekimi şikayet

Facebook Twitter Instagram