Gönderen Konu: Bnish hair wellness saç ekimi( Dr. Bilgehan Aydın)  (Okunma sayısı 55458 defa)

dodooo_fb

• Sr. Member
Ynt: Bnish hair wellness saç ekimi( Dr. Bilgehan Aydın)
« Yanıtla #481 : 30 Nisan 2020, 09:26:10 »
Daha bence ugrasma sacla gerci sen vilirsin bence guzel yakismis zaten ikinci kere ugrastin yeter bizler doyumsusuz karizmatik olmus
Teşekkür ederim. Memnunum ben. Belki dikkat etseydim biraz daha iyi olabilirdi. Yapılmaması gereken herşeyi yaptım süreç içerisinde.Sigara,alkol solarium,sauna,spor. Ekimin ilk günü yatış posizyonumu bile değiştirmedim.

Feys

• Full Member
« Yanıtla #482 : 30 Nisan 2020, 11:18:50 »
Teşekkür ederim. Memnunum ben. Belki dikkat etseydim biraz daha iyi olabilirdi. Yapılmaması gereken herşeyi yaptım süreç içerisinde.Sigara,alkol solarium,sauna,spor. Ekimin ilk günü yatış posizyonumu bile değiştirmedim.
salivermişsin ama buda bu işin en alıcı noktası. Fazla kafaya takıp strese girmek süreci çok olumsuz yönde etkiler 👍😉

dodooo_fb

• Sr. Member
« Yanıtla #483 : 30 Nisan 2020, 11:40:05 »
salivermişsin ama buda bu işin en alıcı noktası. Fazla kafaya takıp strese girmek süreci çok olumsuz yönde etkiler 👍😉
Bu saydıklarımda ekimin başarısını ne oranda etkiler ondan da emin değilim ama yapılmaması tavsiye edilenlerin hepsini yaptım. Belkide denildiği gibi çıkacak olan saç çıkıyor:)

Ozgur1905

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #484 : 30 Nisan 2020, 12:13:02 »
Aynen katiliyorum valla benim bi kac tanidigim var adamlar ne proprcia ne biotin yalnis anlasilmasin alakalari yok ekimle yaptiriyo bi bakiyosun mubarek fiskiriyo yeter ben gene diyorum seninki guzel olmus allah saglik sihat versin
  • Ekim Tarihi: 11 02 2020
  • Ekim Merkezi ismi Ahmet tosun the hair clinic 4275 greft
  • Greft Miktarı 4275
  • Yaşınız 39

dodooo_fb

• Sr. Member
« Yanıtla #485 : 30 Nisan 2020, 12:25:28 »
Aynen katiliyorum valla benim bi kac tanidigim var adamlar ne proprcia ne biotin yalnis anlasilmasin alakalari yok ekimle yaptiriyo bi bakiyosun mubarek fiskiriyo yeter ben gene diyorum seninki guzel olmus allah saglik sihat versin
teşekkür ederim cümlemize :) ama ben takviyeleri hiç aksatmadım. 8-9 ayda propecia kullandım.

reyes

• Sr. Member
« Yanıtla #486 : 11 Nisan 2021, 18:03:56 »
Ikinci ekiminiz basarli inshallah benimkide oyle olur
Ekim Tarihi: 13/03/2021
Ekim Merkezi ismi: Dr Bilgehan Aydın (ikinci ekim) ilk ekim baska yerde
Greft Miktarı: 2400
Yaşınız: 30
Her gun: 1.25 mg finasterid

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20789.0

Facebook Twitter Instagram