Gönderen Konu: Mavi iksir?/losyon?  (Okunma sayısı 19130 defa)

Erolkara

• Sr. Member
Ynt: Mavi iksir?/losyon?
« Yanıtla #15 : 05 Temmuz 2019, 00:46:06 »
mavi losyonun içeriğini bilen varmı arkadaşlar?

Net olarak bilen yok. Antiandrojen ilaçların olması muhtemel fakat alınan sonuçlar parmak ısırtıyor. Farklı bşrseyde mi var acaba sorusu gelmiyor degil akıllara.

hahaha bırak kardeşim yaw bu işleri kelin merhemi olsa kafasına sürermiş satıcı bile kel hepsi yalan dolan .
sadece bingöllü fatihin binox mu ney bir karışımı var onu kullananlar çok övüyor ona bakmak lazım asıl.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 07 Temmuz 2019, 00:23:32 »
mavi losyonun içeriğini bilen varmı arkadaşlar?

Net olarak bilen yok. Antiandrojen ilaçların olması muhtemel fakat alınan sonuçlar parmak ısırtıyor. Farklı bşrseyde mi var acaba sorusu gelmiyor degil akıllara.

hahaha bırak kardeşim yaw bu işleri kelin merhemi olsa kafasına sürermiş satıcı bile kel hepsi yalan dolan .
sadece bingöllü fatihin binox mu ney bir karışımı var onu kullananlar çok övüyor ona bakmak lazım asıl.
erol kara yorumuna bakacak olursak seninde bingöllü ile bir bağlantin var gibi😂

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 07 Temmuz 2019, 12:01:33 »
Bu mavi serum facebook ta baya reklamini görüyorum galiba uraw ismi neredeyse bende inanacaktim taki umit davala nın reklaminı fırene kadar 3 ay kadar kullaniyorum saclarim cikmaya basladı diye reklam yapmis umit davala 3 ay önce arenamed saç ektirmişti losyon kullaniyorum diye reklam yapmamiş buda faso fiso demekki

Galaksi

• Full Member
« Yanıtla #18 : 07 Temmuz 2019, 13:30:46 »
Bu mavi serum facebook ta baya reklamini görüyorum galiba uraw ismi neredeyse bende inanacaktim taki umit davala nın reklaminı fırene kadar 3 ay kadar kullaniyorum saclarim cikmaya basladı diye reklam yapmis umit davala 3 ay önce arenamed saç ektirmişti losyon kullaniyorum diye reklam yapmamiş buda faso fiso demekki
Hocam bırak eczane deposuna girmemiş birşey satın alınır mı

3-5 before after koyup saç çıkartıyo diye kakalıyorlar millete

Kuş yeminden ilaç yapan adamı meşhur etti internettekiler

Hasan Türer

• Yeni üye
  • *
    • Mavi İksir
« Yanıtla #19 : 26 Temmuz 2019, 14:46:48 »
Mavi İksir benim arkadaşımda kullanmış gayet memnun kaldığını söylüyor başta bana da inandırıcı gelmedi ama bende şimdi sipariş etitm deneyeceğim denemekte fayda var.

« Son Düzenleme: 26 Temmuz 2019, 15:41:07 Gönderen: Hintell »

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 27 Temmuz 2019, 02:09:48 »
Yav bırakın şu mavi iksir kırmızı iksir ayaklarını from male to female androjen hormonları alın yüzdeyüz saçınızı kaybetmeyeceksiniz  işte

Nasil androjen?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Greengoblin

• Full Member
« Yanıtla #21 : 27 Temmuz 2019, 03:04:03 »
Yav hikaye bu losyon. Sürekli karşıma çıkıp duruyor. Hepside farklı sayfalar. Bildiğimiz minoxidil bu losyon. Ben deneme amaçlı mesaj attım. Allah kitap helal haram katarak güven kazanmaya çalışıyorlar. İşe yarasa bile bıraktıktan sonra kafada  kalan sağları da yanında götürür. :)

Hasan Türer

• Yeni üye
  • *
    • Mavi İksir
« Yanıtla #22 : 29 Temmuz 2019, 15:25:25 »
resmi sayfasına göz atabilirsiniz.
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2019, 15:42:07 Gönderen: Hintell »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 29 Temmuz 2019, 15:43:45 »
resmi sayfasına göz atabilirsiniz.

Neden sürekli link koyup duruyorsunuz? Arkadaşınız mı kullandı yoksa bu ilacı satan kişimisiniz ??? Yemezler hocam gelmeyin bunlarla.
Global Moderator

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 29 Temmuz 2019, 21:05:59 »

hocam ümit davala değil ümit karan olması lazım  :) dediğiniz gibi sanırım saç ektirmiş ama mavi serum reklamında oynuyor.

jaleunsal

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #25 : 30 Temmuz 2019, 06:45:12 »
şu sıralar mavi iksirden oldukça bahseder oldu sosyal medya. bence tamamen para tuzağı bu tip yerler aldanmayın.

en son gördüğüm saçmalıklardan: http
« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2019, 21:36:28 Gönderen: Hintell »

Hasan Türer

• Yeni üye
  • *
    • Mavi İksir
« Yanıtla #26 : 31 Temmuz 2019, 14:10:14 »
Aynen benimde dikkatimi çekti bu sitede de saçmalığın örneği
« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2019, 21:36:15 Gönderen: Hintell »

muhametsafak

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #27 : 05 Ağustos 2019, 19:13:37 »
Dolandırıcılık ürünü; resmi kayıtlarda bir şirket yok, eczane sahte, numaralar sanal, sağlık bakanlığının onay numarasını veremiyorlar daha da önemlisi birkaç damla Mavi gıda boyası ve çeşme suyuyla kendinizde evinizde yapabilirsiniz. Formül basit. https://bit.ly/2YLRaZ4

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 05 Ağustos 2019, 19:36:34 »
Dolandırıcılık ürünü; resmi kayıtlarda bir şirket yok, eczane sahte, numaralar sanal, sağlık bakanlığının onay numarasını veremiyorlar daha da önemlisi birkaç damla Mavi gıda boyası ve çeşme suyuyla kendinizde evinizde yapabilirsiniz. Formül basit. https://bit.ly/2YLRaZ4

İçinde minoxsidil yada finasterid yok yani çeşme suyu ve renklendirici ve plastik şişe bumudur?????

Biraz saçma olmuş
Global Moderator

muhametsafak

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #29 : 05 Ağustos 2019, 21:39:40 »
İçinde minoxsidil yada finasterid yok yani çeşme suyu ve renklendirici ve plastik şişe bumudur?????

Biraz saçma olmuş

Bilgili birine benziyorsun. Bu "iksir" hangi şirket tarafından formülize edilmiş? Şirket bilgilerini rica ediyorum. Çünkü tüketici hakem heyetine taşımak istediğim bir konu var ama şirket falan yok ortada şirket adı sorduğumda internet sitesinin adını söylüyorlar ancak resmi kayıtlarda öyle bir şirket bulunmuyor.

Sağlık bakanlığının bir onayını göremedim ben sitenin ya da ürünün hiçbir yerinde. Bunu da biliyorsanız onay belgesinin numarasını paylaşabilirsiniz. Diğer türlü yasadışı bir ürünün tedarik ve temini söz konusu gibi görünüyor.

Facebook Twitter Instagram