Gönderen Konu: Zekeria kul 3500 greft 25 Nisan  (Okunma sayısı 64201 defa)

KuruKafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Zekeria kul 3500 greft 25 Nisan
« Yanıtla #120 : 24 Ekim 2016, 18:31:19 »
Topik var yada yok ekim öncesi fotolarınıza göre gelişme çok iyi. Topik kullanmak için kullanılan o tozun tutunmaya ihtiyaç duyduğu saçlar olması lazım insanın kafasında.İlerleyen zamanlarda dahada gelişme kaydediceksiniz gibi görünüyor.

erdal85

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #121 : 24 Ekim 2016, 19:11:23 »
Çok duygulandım :) sen mutluysan bize bisey soylemek dusmez ama insanlari kandiramazsin 4 ayda bu sonuca varman beni ve bir cok kisiyi inandiramazsin. Ya da başka bir deyimle: gel bunu 'kül'ahıma anlat
neye inanmak istiyorsan ona inan. Seninle tartisacak degilim. Cok sacma bi konu hakkinda tartisiyoruz. Sen git kendi isine bak sayfada biseyler almak ve ogrenmek isteyenler girsin ve yazsin senin gibilerine yer yok burda. Bi foto paylasacam arsivimde buldum resimde cektirdigim tarih te var ve isik altinda inananlar buna yorum yapabilirler tabi inanmayanlara gerek yok bakmalarina

erdal85

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #122 : 24 Ekim 2016, 19:12:53 »
16 agustostan

pete71

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #123 : 24 Ekim 2016, 19:19:27 »
Bazı kişilerin gerçekten greftleri çok sağlam olduğundan 90.gün ile 110. gün arası patlama olup müthiş çıkışlar yakalayabiliyorlar.Forumda biraz daha gerilere gidelim. xtaz1 nickli bir abimiz vardı.O da Zekeriya Kul a ekmişti.Saçları 110.günde erdal85 'in saçlarının 2 katı kadar uzamıştı.

volkarizma90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #124 : 24 Ekim 2016, 19:30:30 »
Öncelikle hayırlı olsun çok iyi görünüyor. Saçının sıklığı zaten beklenen birşey de doğallık nasıl saç dipleri ozellikle memnun musun.

pete71

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #125 : 24 Ekim 2016, 19:32:27 »
Evet hocam ön saç çizgindeki greftlerin doğallığı nasıl.Yeterli sayıda tekli greft var mı?

erdal85

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #126 : 24 Ekim 2016, 19:46:57 »
Pete ve volkan, siklik cok iyi fakat cizgi pek dogal degil diyebilirim. Tabi dogal olacak ta degil. Bide benim tarama seklim yukariya dik seklinde bu durumda sac dipleri gozukuyor ekim oldugu

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #127 : 24 Ekim 2016, 19:49:26 »
modelpros ve gurbet artık özür dileybilirsiniz degilmi?

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #128 : 24 Ekim 2016, 19:57:04 »
Aslinda foruma sac ektirene kadar girmiyecektim, arada girer bakarim sadece. Bugun baktigimda erdali sucluyanlar olmus. Erdali zeke yønlendiren benim. Aradada gørusuruz erdalan. Erdal toppik filan kullanmis diyenler olmus, sizin ekiminiz patladi diye baskalarina camur atmak zorundamisiniz.
Erdali daha 4.gün ønce gørdum, ve sacini inceledim. Hatta biraz canini sikarak, senin saclar firca gibi bøyle sacmi olur diye canini sevimlim (tabi sakasina)
Erdal toppik yada herhangi bisey kullanmiyor.

Proc ecia+minox+Kul= al sana sac iste
Inanmiyanlar randevu alsin kendi kafasinda denedin.

Bu yalanlamalari bendede yapmislardi zamaninda.

Selametle kalin.

Gurbet

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #129 : 24 Ekim 2016, 20:29:48 »
Kardeslerim dogru oturup dogru konusalim ben harbiden isterim bu arkadasin sac ekimi guzel sonuclansin ki zaten guzel oldugu gibi bir goruntu (toppiklide olsa). Sayfa 4te 30 temmuzun fotografini paylastin o gunku fotografta onler acayip seyrek kardesim nasil oluyorda 16 agustosda inanilmaz bir sekilde kalinlasmis? Sac ekiminin bir sureci var, asamalari var bunlari tekrar dusunup yorum yapin bence.

Ayrica benim gibilere burda yer yokmus diyorsun! Buna senmi karar veriyorsun? Her olumlu yazana yer olacak,, olumsuz yazana yer yok olmayacak, ne kadar ilginc.

Ayrica serkan aydina herkes acayip olumsuz yaziyor buna neden kimse karsi cikmiyor. Bu ekimi o yapmis olsaydi ya da 4 ay da boyle bir gelisim olsaydi herkez cok buyuk bir gonul rahatligiyla saldirirdi. Ki herkesin bunu bilmesi gerek ben serkan aydini ASLA savunmam. Adamlar donor bolgeyi resmen hirpalayip tacip ediyorlar bu yuzden beni onlardan zannetmeyin, boyle bir sonuc cikarilmasin..

Tekrar yaziyorum 4ncu sayfada 30 temmuzun fotografini paylastin onler oldukca seyrek kardesim. 16 gun sonra 16 agustosun fotografini paylasmisin ve birden bire saclar kalinlasmis ve seyrek olan heryeri kapamis.

Arsivde bunu buldum diyorsun. Bence senin daha cok fotografin var arsivinde. Ekim yapan bir iki gunde foto cekiyor zaten.

Ayrica ozur dilemek icin ikna olmam gerekiyor. Son paylastigin fotoda tam aksini gerceklestirdin. Sende nasil olduysa,, sacekimin asamalari olmamis ne hikmetse.

Ayrica ikna edici olabilirsin. Yanlis isem 1 defa degil 3 defa ozur dileyecegim senin profilinde, yeminle.
Son paylastigin fotografin alt.kisminda surekli kafanin fotosunu cektigin asikar ve belli. O halde arsivinde kesinkes var oldugunu dusunuyorum her ayin fotografi. 1 temmuz ya da 15 temmuzun fotosu var sa paylasda gorelim nasil gelismis ve hangi asamalari atlamis senin ekimin

erdal85

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #130 : 24 Ekim 2016, 20:32:18 »
şu fotoğraftaki sol şakaktaki buğuyu göremiyormusunuz? ne saç teli var ne bişi ama neden kapalı hiç kellik yok ve bu 4. ay hahah gülüyorum resmen.. toppik yok diyen hiç topikli adam görmediniz mi ? saçındaki parlak pastellikten bile belli
o resimi paylasiyorsun salakca bide dusunmuyon toppik olsa vertex e niye dokmuyor bu diye dusunmuyon mu? Doksem oraya dokerim toppiki

erdal85

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #131 : 24 Ekim 2016, 20:34:49 »
Bide su resimde fark etmiyormusunuz sac diplerini ?toppik kullaninca sac dipleri deri gozukmez.

erdal85

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #132 : 24 Ekim 2016, 20:37:16 »
Buda simdi cektigim fotograf isik altinda

Gurbet

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #133 : 24 Ekim 2016, 20:53:48 »
Inan sasirmaya devam ediyorum. 27 agustostaki paylastigin fotoda saclarin harbiden daha iyimis. Saclarin okadar cabuk gelismesine ragmen 27 agustostan bu yana pek gelismemis gibi gozukuyor, hatta 27 agustostaki fotolarda kafatasini gorebilen neredeyse cennetlik olacak fakat simdi paylastigin resimde bir kac yerde seyreklik var ve kafatasin gozukuyor. Yaniliyormuyum??
Bu yazdigim son olsun, sen hakliysan ozur dileyim ve seni dahada fazla uzmeyim fakat ikna olmadigimi belirtmek isterim. Dedigim gibi 1 temmuzunda fotograflari mevcuttur, onlari paylasirsan gecirdigin asamalara gore ikna olabilirim.

erdal85

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #134 : 24 Ekim 2016, 20:59:28 »
Inan sasirmaya devam ediyorum. 27 agustostaki paylastigin fotoda saclarin harbiden daha iyimis. Saclarin okadar cabuk gelismesine ragmen 27 agustostan bu yana pek gelismemis gibi gozukuyor, hatta 27 agustostaki fotolarda kafatasini gorebilen neredeyse cennetlik olacak fakat simdi paylastigin resimde bir kac yerde seyreklik var ve kafatasin gozukuyor. Yaniliyormuyum??
Bu yazdigim son olsun, sen hakliysan ozur dileyim ve seni dahada fazla uzmeyim fakat ikna olmadigimi belirtmek isterim. Dedigim gibi 1 temmuzunda fotograflari mevcuttur, onlari paylasirsan gecirdigin asamalara gore ikna olabilirim.
o fotolar isiksiz golgede cekilmis onu dami fark edemedin. Bi bakiyim vardir illa resim. Seni inandirmaya gayret etmiyorum fakat gercekleride gun yuzune cikartmak lazim. Temmuzda sadece bi foto var oda 30 temmuz

Facebook Twitter Instagram